Montchavin - Les Coches / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimg Skimap Montchavin - Les Coches Skipass Montchavin - Les Coches

Montchavin - Les Coches

Lyžiarske strediská La Plagne a Les Arcs sa spojili a prebojovali do svetovej špičky (425 km zjazdoviek), oddeľovalo ich hlboké údolie Vanoise, preto ho prekonali visutou lanovkou. Na okraji Les Arcs v stredisku Peisey-Vallandry a na protiľahlej strane údolia - v stredisku Montchavin-Les Coches (okraj La Plagne) postavili 2 stanice najväčšej lanovky na svete.

Ubytovanie Montchavin - Les Coches

Rezidencia LE HAMEAU DU SAUGET

Rezidencia LE HAMEAU DU SAUGET

Rezidencia Le Hameau du Sauget pozostáva z 8 budov postavených v štýle chát – z dreva, kameňa a bridlice, ktoré perfektne zapadnú do krajiny. Všetky budovy sa nachádzajú v blízkosti centra rezortu Les Coches. Najbližšie obchody - minimarket, reštaurácie, puby, zmenáreň sú vzdialené asi 300 m. Ďalšie obchody a služby sa nachádzajú v Montchavin asi 3 km od rezidencie. Najbližšia železničná stanica sa nachádza v Landry 10 km, letisko Chambéry je vzdialené 113 km, Lyon 202 km a Genéve 140 km. Shuttle bus medzi Montachvin a rôznymi časťami Les Coches premáva denne v časoch 09:00 hod - 12:15 hod a 13:45 hod - 22:00 hod. Nadmorská výška rezortu Les Coches je 1.450 m.

Hotel LE SAUGET

Hotel LE SAUGET

Tradičná ubytovňa Les Sauget, horská chata s reštauráciou sa nachádza priamo uprostred lyžiarskeho strediska, na samote pri stredisku Les Coches v nadmorskej výške 1.700m.
Hotel je dostupný len lanovkou.

Rezidencia LE MARELLE et LE RAMI

Rezidencia LE MARELLE et LE RAMI

Rezidencia Pierre & Vacances Le Marelle et Le Rami sa nachádza v stredisku Les Coches nad Montchavin, asi 500m od centra obce s obchodmi a možnosťami zábavy. Medzi rôznymi časťami Les Coches a Montchavin premáva pravidelná kyvadlová doprava denne v čase 9-12,15 a 13,45-22h.

Hotel LA BICHE DES LOUPS

Hotel LA BICHE DES LOUPS

Útulný, celoročne otvorený hotel La Biche des Loups sa nachádza v mestečku Montchavin, priamo v centre tejto tradičnej horskej dedinky. Len niekoľko metrov od hotela sú služby ako lekáreň, supermarket, stánok, kino, pošta a lyžiarske obchody. Montchavin leží v lyžiarskej oblasti Paradiski medzi La Plagne a Les Arcs.

Hotel BELLECOTE ***

Hotel BELLECOTE ***

Typický horský hotel v štýle chalet, hotel Bellecote, sa nachádza v stredisku Montchavin v nadmorskej výške 1.250m. Romantická horská dedinka s pešou zónou, obchodmi, pekárňou a pod.

Lyžiarske stredisko Montchavin - Les Coches - Paradiski

Nadmorská výška: 1.200 - 3.415 m n.m., sezóna: 15.12. - 30.04., zasnežovanie: 45%
Zjazdovky: celkom: 425 km, ľahké: 166 km, stredné: 164 km, ťažké: 95 km
Lanovky: celkom: 160, vleky: 81, sedačky: 64, kabínky: 15, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Montchavin - Les Coches

Ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Francúzsku - Lyžovanie Francúzsko.