Les Coches / Montchavin - Les Coches / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava

Montchavin - Les Coches > Les Coches

Rezidencia LE HAMEAU DU SAUGET

Rezidencia LE HAMEAU DU SAUGET

Rezidencia Le Hameau du Sauget pozostáva z 8 budov postavených v štýle chát – z dreva, kameňa a bridlice, ktoré perfektne zapadnú do krajiny. Všetky budovy sa nachádzajú v blízkosti centra rezortu Les Coches. Najbližšie obchody - minimarket, reštaurácie, puby, zmenáreň sú vzdialené asi 300 m. Ďalšie obchody a služby sa nachádzajú v Montchavin asi 3 km od rezidencie. Najbližšia železničná stanica sa nachádza v Landry 10 km, letisko Chambéry je vzdialené 113 km, Lyon 202 km a Genéve 140 km. Shuttle bus medzi Montachvin a rôznymi časťami Les Coches premáva denne v časoch 09:00 hod - 12:15 hod a 13:45 hod - 22:00 hod. Nadmorská výška rezortu Les Coches je 1.450 m.

Hotel LE SAUGET

Hotel LE SAUGET

Tradičná ubytovňa Les Sauget, horská chata s reštauráciou sa nachádza priamo uprostred lyžiarskeho strediska, na samote pri stredisku Les Coches v nadmorskej výške 1.700m.
Hotel je dostupný len lanovkou.

Rezidencia LE MARELLE et LE RAMI

Rezidencia LE MARELLE et LE RAMI

Rezidencia Pierre & Vacances Le Marelle et Le Rami sa nachádza v stredisku Les Coches nad Montchavin, asi 500m od centra obce s obchodmi a možnosťami zábavy. Medzi rôznymi časťami Les Coches a Montchavin premáva pravidelná kyvadlová doprava denne v čase 9-12,15 a 13,45-22h.