Rezidencia LE HAMEAU DU SAUGET / Les Coches / Montchavin - Les Coches / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
Lokalita
Francúzsko/ Rhone Alpes/ Les Coches
Naše hodnotenie
***
Cena od
€ 12,16 / osoba/ noc
Poloha
Rezidencia Le Hameau du Sauget pozostáva z 8 budov postavených v štýle chát – z dreva, kameňa a bridlice, ktoré perfektne zapadnú do krajiny. Všetky budovy sa nachádzajú v blízkosti centra rezortu Les Coches. Najbližšie obchody - minimarket, reštaurácie, puby, zmenáreň sú vzdialené asi 300 m. Ďalšie obchody a služby sa nachádzajú v Montchavin asi 3 km od rezidencie. Najbližšia železničná stanica sa nachádza v Landry 10 km, letisko Chambéry je vzdialené 113 km, Lyon 202 km a Genéve 140 km. Shuttle bus medzi Montachvin a rôznymi časťami Les Coches premáva denne v časoch 09:00 hod - 12:15 hod a 13:45 hod - 22:00 hod. Nadmorská výška rezortu Les Coches je 1.450 m.
Lyžovanie
Jednotlivé budovy sú od zjazdovky vzdialené max. 100 m.
Ubytovanie
Celkom 369 apartmánov rôznych typov je jednoducho a účelne zariadených. Apartmány sa nachádzajú v ôsmych 3 – 7 poschodových budovách a majú kuchynský kútik s dvojplatničkou alebo elektrickým sporákom, chladničkou, malou rúrou alebo mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu a kávovarom, TV a kúpeľňu so sprchou a WC.
• Štúdio 4 pre max. 4 osoby má cca 22 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
• A1-4/5 pre max. 5 osôb má cca 22 m2 pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a rozkladacou posteľou, spálne s manželskou posteľou oddelenej od obývacej miestnosti drevenou zasúvacou stenou.
• A1-6/7 pre max. 7 osôb má cca 30 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a rozkladacou posteľou, spálňa alebo medziposchodie s manželskou posteľou oddelenej od obývacej miestnosti drevenou zasúvacou stenou a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou.
Stravovanie
Individuálne.
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia – dohovoríte sa francúzsky, anglicky a nemecky, v každej budove je výťah a úschovňa lyží.
Šport, relax, wellness
V stredisku možnosť rôznych športových a apres ski aktivít – umelé klzisko, osvetlená sánkarská dráha, heli skiing, vyhliadkové lety helikoptérou, prechádzky na snežniciach, olympijská bobová dráha, kino, knižnica.
Rodina, deti
Detská postieľka a stolička na vyžiadanie za poplatok. Detskú postieľku je možné objednať pre deti do 2 rokov a max. 15 kg, pre deti nad 2 roky alebo nad 15 kg je možné vyžiadať zdarma ochrannú zábranu na lôžko. Detská stolička je pre deti od 6 mesiacov. brLyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste. brPri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne. brPre deti je striktne požadované lyžiarske oblečenie a bezpečnostná helma. br„Cacahuéte“ – opatrovateľské centrum pre deti vo veku 6 – 36 mesiacov, nachádza sa v centre rezortu 100 – 800 m od jednotlivých budov. br„Pirouette“ - detský klub pre deti vo veku 6 – 12 rokov, nachádza sa v centre rezortu 100 – 800 m od jednotlivých budov. Možnosť lyžiarskej školy, stravovania a pod. (dohoda na mieste).
Extra
Sušič na vlasy, žehlička a žehliaca doska, zábrana na posteľ pre deti – info na recepcii, brMožnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK).
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 17:00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10:00 hod. Možnosť skrátených pobytov (cena a kapacita na vyžiadanie v CK).
Cena zahŕňa
• Prenájom apartmánu na 7 nocí
• Spotrebu energií
• Posteľnú bielizeň
• Poistenie insolventnosti
Povinné doplatky
• Vratná kaucia € 200,00/ apartmán (platí sa na mieste)
• Záverečné upratovanie € 35,00 - € 40,00/ apartmán (platí sa na mieste)
• Pobytová taxa € 1,20 / osoba/ deň / dospelý, dieťa do 13 rokov zdarma
Možnosť doobjednať
• Baby kit € 19,00 = 572,39 Sk/ týždeň (na vyžiadanie, úhrada v CK)
• „Comfort formula“ € 19,00 = 572,39 Sk/ osoba a zahŕňa: prípravu postelí pri príchode, výmena uterákov 1 x počas pobytu, 1 x upratovanie počas pobytu ( na vyžiadanie, v prípade záujmu je poplatok povinný pre všetky osoby v apartmáne s výnimkou detí do 2 rokov)
• Malé zvieratá € 47,00/ týždeň alebo € 7,00/ deň ( na vyžiadanie, úhrada na mieste)
• Uteráky € 8,00/ osoba/ týždeň ( na vyžiadanie, úhrada na mieste).
• EASY PACK - prvý nákup a doručenie do apartmán pri príchode (nutné objednať minimálne 8 dní pred nástupom, úhrada v CK) br„Easy pack 1“ € 29,00 = 873,65 Sk / apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“ br„Easy pack 2“ € 55,00 = 1.656,93 Sk/ apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“, sáčkový čaj „ Lipton Yellow, kakao „Poulain grand arôme Banania“, nutella, marhuľový džem, toastový chlieb, polotučné mlieko, sladké pečivo, pomarančový džús, špagety ( pre 4 – 6 osôb), boloňskú omáčku na špagety „Buitoni“, jalkový kompót.
• Komplexné cestovné poistenie Union sadzba € 2,80 = 84,35 Sk/ osoba/deň vrátane príplatku šport
Doprava
Individuálna, vlakom do Landry (možnosť zabezpečenia transferu do/ z rezidencie), letecky do Lyonu, Geneve alebo Chambery (možnosť zabezpečenia leteniek a transferov, na vyžiadanie v CK)

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Rezidencia LE HAMEAU DU SAUGET Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka