Rezidencia CHANTEMERLE / Chantemerle / Serre-Chevalier / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
Lokalita
Francúzsko/ Provence Alpes – Cote d´Azur / Serre – Chevalier 1350/ Chantemerle
Novinka
Pre rodiny
400 m od vlekov
Náš tip
Naše hodnotenie
***
Cena od
€ 16,71/ osoba/ noc
Poloha
Rezidencia Chantemerle pozostáva z 2 budov a nachádza sa asi 400 m od centra strediska Serre – Chevalier v nadmorskej výške 1.350 m, na úpätí hôr národného parku Ecrins. Obchody, pekáreň, minimarket, reštaurácie, banka, lekáreň sa nachádzajú asi 400 m od rezidencie. Železničná stanica sa nachádza v Briacon asi 8 km, letisko Lyon je vzdialené 140 km, letisko Lyon 160 km.
Lyžovanie
Najbližšie vleky sú vzdialené 400 m od rezidencie.
Ubytovanie
Celkom 124 apartmánov typu štúdio má malý kuchynský kútik s dvojplatničkou, chladničku, rúru, kávovar, balkón s ležadlami, kúpeľňu so sprchou a WC. brŠtúdio 4 pre max. 4 osoby má cca 27 m2 a pozostáva z jedinej miestnosti s manželskou posteľou a poschodovou posteľou.
Stravovanie
Individuálne.
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia – dohovoríte sa francúzsky a anglicky, úschovňa lyží, TV miestnosť, salónik, herňa, v každej budove je výťah. Parkovisko za poplatok do vyčerpania kapacity.
Šport, relax, wellness
V stredisku možnosť rôznych športových a aprés ski aktivít - paragliding, prechádzky na snežniciach, lety na teplovzdušných balónoch, umelé klzisko, športové centrum „L´Altiform“ - posilňovňa, sauna, turecký kúpeľ a pod, bazénový komplex 300 m2 – bazén s protiprúdom, hydromasážnymi tryskami, šmykľavka, sauna, turecký kúpeľ a pod. (v Serre Chevalier 1200).
Rodina, deti
Detská postieľka a stolička na vyžiadanie za poplatok. Detskú postieľku je možné objednať pre deti do 2 rokov a max. 15 kg, pre deti nad 2 roky alebo nad 15 kg je možné vyžiadať zdarma ochrannú zábranu na lôžko. Detská stolička je pre deti od 6 mesiacov. brLyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste. brPri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne. brPre deti je striktne požadované lyžiarske oblečenie a bezpečnostná helma. br„Le Poussins“ – opatrovateľské centrum pre deti od 8 mesiacov, otvorené denne 9,00 – 17,00 hod, 400 m od rezidencie. br„Les Petits Aigles“ - prázdninový klub pre deti vo veku 3 – 6 rokov, 400 m od rezidencie. br„Le Village des Oursons“ - lyžiarska škola ESF 1350, pre deti od 3 rokov, 400 m od rezidencie.
Extra
Sušič na vlasy, žehlička a žehliaca doska, ohrievač detských fliaš,tlakový hrniec (info na recepcii, do vyčerpania kapacity)
• Možnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK).
• Zvieratá povolené za poplatok na mieste.
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 17:00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10:00 hod. Možnosť skrátených pobytov (cena a kapacita na vyžiadanie v CK).
Cena zahŕňa
• Prenájom apartmánu na 7 nocí
• Spotrebu energií
• Posteľnú bielizeň
• Poistenie insolventnosti
Povinné doplatky
• Vratná kaucia € 200,00/ apartmán (platí sa na mieste)
• Záverečné upratovanie € 35,00/ apartmán (platí sa na mieste)
• Pobytová taxa € 1,00 / osoba/ deň / dospelý, dieťa do 13 rokov zdarma
Možnosť doobjednať
• Baby kit € 15,00 = 451,89 Sk/ týždeň (na vyžiadanie, úhrada v CK)
• Malé zvieratá € 47,00/ týždeň alebo € 7,00/ deň ( na vyžiadanie, úhrada na mieste)
• Uteráky € 8,00/ osoba/ týždeň ( na vyžiadanie, úhrada na mieste).
• EASY PACK - prvý nákup a doručenie do apartmán pri príchode (nutné objednať minimálne 8 dní pred nástupom, úhrada v CK) br„Easy pack 1“ € 29,00 = 873,65 Sk / apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“ br„Easy pack 2“ € 55,00 = 1.656,93 Sk/ apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“, sáčkový čaj „ Lipton Yellow, kakao „Poulain grand arôme Banania“, nutella, marhuľový džem, toastový chlieb, polotučné mlieko, sladké pečivo, pomarančový džús, špagety ( pre 4 – 6 osôb), boloňskú omáčku na špagety „Buitoni“, jalkový kompót.
• Komplexné cestovné poistenie Union sadzba € 2,80 = 84,35 Sk/ osoba/deň vrátane príplatku šport
Doprava
Individuálna, vlakom do Briancon (možnosť zabezpečenia transferu do/ z rezidencie), letecky do Lyonu alebo Grenoble (možnosť zabezpečenia leteniek a transferov, na vyžiadanie v CK)

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Rezidencia CHANTEMERLE Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka