Tignes / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap TignesSkipass Tignes

Tignes

je situované v okolí jazera Lac, ubytovanie v Le Lavachet, Tignes 2100 a Val Claret. Odtiaľ štartuje do širokého okolia 15 vlekov a lanoviek, ktoré pokračujú 15 lanovkami a vlekmi do vyššie položených oblastí až po ľadovec, z Tignes 2100 sa dostanete na vrchol Toviere (2.704m) s  modrými a červenými zjazdovkami, alebo cez vrchol do oblasti Val d´Isere.

Ubytovanie Tignes

Hotel LES SUITES DU NEVADA ****

Hotel LES SUITES DU NEVADA ****

Hotel Les Suites du Nevada má výhodnú polohu priamo v centre Tignes, časť Val Claret.

Rezidencia L´ECRIN DES NEIGES

Rezidencia L´ECRIN DES NEIGES

Rezidencia L´Écrin des Neiges je postavená v typickom miestnom štýle, kombinácia dreva a kameňa, sa nachádza v časti Tignes – Val Claret, v nadmorskej výške 2.100 m. Centrum Val Claret je vzdialené asi 300 m – nájdete tu reštaurácie, minimarket, bary, pekáreň, poštu, banku, lekárska služba apod. Bourg Saint Maurice je vzdialené 30km, Chambéry je vzdialené 130 km, Lyon 240.

Rezidencia LE HAMEAU DU BORSAT

Rezidencia LE HAMEAU DU BORSAT

Rezidencia Le Hameau du Borsat sa nachádza v stredisku Tignes v časti Val Claret, 50-200m od obchodov a centra. Pozostáva z 3 budov vedľa seba.

Rezidencia LE ROND POINT DES PISTES

Rezidencia LE ROND POINT DES PISTES

Rezidencia Le Rond Point des Pistes sa nachádza v známom francúzskom stredisku Tignes v časti Val Claret. Obchody a vybavenie strediska 50-200m od rezidencie.

Rezidencia  INTER-RÉSIDENCES

Rezidencia INTER-RÉSIDENCES

Rezidencia Inter- Résidences sa nachádza v časti Tignes – Val Claret, v nadmorskej výške 2.100 m. Centrum Val Claret je vzdialené asi 200 m – nájdete tu reštaurácie, minimarket, bary, pekáreň, poštu, banku, lekárska služba apod. Bourg Saint Maurice je vzdialené 30km, Chambéry je vzdialené 130 km, Lyon 240.

Rezidencia GRANDE MOTTE

Rezidencia GRANDE MOTTE

Rezidencia Grande Motte sa nachádza v časti Tignes – Val Claret, v nadmorskej výške 2.100 m. Centrum Val Claret je vzdialené asi 350 m – nájdete tu reštaurácie, minimarket, bary, pekáreň, poštu, banku, lekárska služba apod. Bourg Saint Maurice je vzdialené 30km, Chambéry je vzdialené 130 km, Lyon 240 Najbližšie vleky sú vzdialené 250 m od rezidencie, lanovka na ľadovec Grande Motte je vzdialená 500 m.

Chalet BRECKENRIDGE & DODGERIDGE

Chalet BRECKENRIDGE & DODGERIDGE

Dve samostatné chaty, každá pre 12 osôb, Chalet Breckenridge a chalet Dodgeridge sa nachádzajú v známom stredisku Tignes v časti Les Brévieres. Obchody v blízkosti.

Chalet LA BRISE

Chalet LA BRISE

Chalet La Brise je typický dom v parížskom štýle situovaný blízko centra v tradičnej dedinke Tignes – Les Breviéres v nadmorskej výške 1.550m. Obchody, reštaurácie, bary a menší supermarket v blízkosti, 50-250m od domu.

Rezidencia  LE LAC

Rezidencia LE LAC

Rezidencia Le Lac sa nachádza v srdci v časti Tignes – Le Lact, v nadmorskej výške 2.100 m, Priamo prinákupnej akráde nájdete tu reštaurácie, minimarket, bary, pekáreň, poštu, banku, lekárska služba apod. Bourg Saint Maurice je vzdialené 30km, Chambéry je vzdialené 130 km, Lyon 240.

Lyžiarske stredisko Tignes - Espace Killy

Nadmorská výška: 1.550 m - 3.456 m, sezóna: 04.10. - 10.05., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 300 km, ľahké: 170 km, stredné: 78 km, ťažké: 52 km
Lanovky: celkom: 85, vleky: 31, sedačky: 43, kabínky: 11, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Tignes

Ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská vo Francúzsku - Lyžovanie Francúzsko.