Rezidencia  LES BALCONS DE BELLEVARDE / Val d´Isére / Val d´Isére / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
Lokalita
Francúzsko / Val d´Isere
200 m od vleku
Pre rodiny
Zviera povolené
Wi-fi
Garáž
Naše hodnotenie
***
Poloha
Rezidencia Les Balcons de Bellevarde sa nachádza v srdci lyžiarskej oblasti Espace Killy, na okraji rezortu oproti zjazdovke. Stredisko sa nachádza v Isere v časti Daille, v nadmorskej výške 1.850 m, 30 km od Bourg Saint Maurice, 150 km od Chambéry a 230 km od Lyonu. Najbližší supermarket je vzdialený asi 100 m. Ďalšie obchody, reštaurácie, bary, diskotéky, lekáreň, lekárska služba sa nachádza v centre rezortu.
Lyžovanie
Zjazdovka asi 100m, najbližšie vleky sú vzdialené 200 m od rezidencie. Zastávka skibusu s prepojením jednotlivých častí Val d´Isere 50m.
Ubytovanie
Rezidencia má celkom 74 apartmánov rôznych typov. Všetky apartmány majú sporák, chladničku, mikrovlnnú rúru s grilom, umývačku riadu, kávovar a rýchlovarnú kanvicu, kúpeľňu so sprchou a WC, TV (5-7 francúzskych kanálov a 6 medzinárodných), vysávač, telefón za poplatok a balkón. Kuchynský kútik sa nachádza v obývacej miestnosti.
• Štúdio pre 4 osoby má 30 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 1 dvojlôžkovým rozkladacím gaučom a kabíny (oddelený neuzatvorený výklenok ) s poschodovou posteľou.
• A1-4/5 pre max. 5 osôb má 30 – 34 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 1 dvojlôžkovým gaučom a spálňa s 2 samostatnými lôžkami a rozkladacím alebo vyťahovacím lôžkom.
• A1-6/7 pre max. 7 osôb má cca 48 m 2 a z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a 1 vyťahovacím lôžkom, 1 spálňu s manželskou posteľou a kabína (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou, sprcha navyše.
• A2-6/7 pre max. 7 osôb má 45 – 50m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a 1 vyťahovacím lôžkom, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami. 1 sprcha navyše.
• A2-8 pre max. 8 osôb má 65 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami, 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňu s 2 samostatnými lôžkami a 1 kabína (oddelený neuzatvorený výklenok) s poschodovou posteľou. Navyše sprcha s WC.
Stravovanie
Individuálne. Možnosť donášky pečiva, info na recepcii.
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia (dohovoríte sa francúzsky, anglicky, nemecky), wifi na recepcii za poplatok, úschovňa lyží, miestnosť na úschovu batožiny, za poplatok podzemné parkovisko La Daille pod rezidenciou (340 miest, do vyčerpania kapacity, prístup po schodoch).
Šport, relax, wellness
V stredisku možnosť športových a zábavných aktivít ako napr. požičovňa snežných skútrov a snežníc, výučba a jazda na psích záprahoch, lezenie po ľade, oboznámenie a let na helikoptére, korčuliarsky štadión, vyhrievaný krytý bazén sauna, a turecký kúpeľ, fitness centrum, balneoterapia, masáže, v športovej hale multifunkčné športoviská, lezecká stena. Zábava – kino, multi centrum.
Rodina, deti
Baby kit za poplatok - detská postieľka s 1 plachtou, prebaľovací pult, stolička, kočík – pre deti do 2 rokov a maximálne do 15 kg. Lyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste. Pri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne. Le Petit Poucet - detské opatrovateľské centrum pre deti od 3 rokov, otvorené denne od 9:00 hod do 17:30 hod. Deti sú vyzdvihnuté a prinesené naspäť k rezidencii (zdarma počas celého dňa). Aktivity vo vnútri aj vonku, možnosť lyžiarskych kurzov. Možnosť celodennej, 1- dňovej opatery, na vyžiadanie aj individuálne. Od rezidencie je vzdialené 2,5 km. The Children´s Village – pre deti vo veku 18 mesiacov – 13 rokov, otvorené od nedele do piatku v čase 9:00 – 17:30 hod, rôzne aktivity vo vnútri aj vonku, zoznámenie s lyžovaním s možnosťou zakúpenia lyžiarskych lekcií. 1 denné pobyty bez stravy alebo so stravou, celodenné alebo týždenné balíky služieb. Od rezidencie je vzdialená 2 km.
Extra
Úschovňa lyží (1 skrinka / apartmán). Možnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK). Zviera povolené na vyžiadanie za poplatok na mieste – nutné mať očkovací preukaz.
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 17:00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10:00 hod. Možnosť skrátených pobytov (cena a kapacita na vyžiadanie v CK).
Cena zahŕňa
• Prenájom apartmánu na 7 nocí,
• spotrebu energií,
• posteľnú bielizeň a uteráky,
• 1 čistiaci balíček,
• záverečné upratovanie (okrem kuchynského kúta),
• asistenčnú službu v slovenskom jazyku,
• poistenie proti insolventnosti.
Povinné doplatky
• Vratná kaucia € 200,00/ apartmán (platí sa na mieste)
• Pobytová taxa cca € 1,20/ dospelý, deti do 13 rokov zdarma (platí sa na mieste)
Možnosť doobjednať
• Baby kit € 40,00 / týždeň (na vyžiadanie, úhrada v CK)
• Garáž cca € 76,00 /týždeň (maximálna výška auta 1,9m, cena závisí od voľného sektoru, platba na mieste)
• Zviera € € 55,00 /týždeň alebo € 9,00 /deň (platba na mieste)
• „Comfort service“ € 25,00 / osoba a zahŕňa: prípravu postelí pri príchode, výmena uterákov 1 x počas pobytu, 1 x upratovanie počas pobytu (na vyžiadanie, v prípade záujmu je poplatok povinný pre všetky osoby v apartmáne s výnimkou detí do 2 rokov)
• Čistiaci balíček € 7,00 /kus (prostriedok na riady, čistiaci krém, prášok, špongia, handra; platba na mieste)
• Balíček uterákov € 9,00 /osoba (uterák na ruky, osuška, 1 koberček /apartmán, platba na mieste)
• Príprava postelí pred nástupom € 35,00 / apartmán (na vyžiadanie, úhrada v CK)
Doprava
Individuálna, vlakom do Bourg St.Maurice (31km, možnosť zabezpečenia transferu do/ z rezidencie), letecky do Geneve (180km), Chambery (140km) alebo Lyonu(217km), možnosť zabezpečenia leteniek a transferov, na vyžiadanie v CK.

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Rezidencia LES BALCONS DE BELLEVARDE Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka