Rezidencia LES CHALETS DU LAISINANT / Val d´Isére / Val d´Isére / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
Lokalita
Francúzsko / Val d´Isere / Val d´Isere
50 m od vlekov
Náš tip
Pes povolený
Naše hodnotenie
***
Poloha
Autentický kamenný rezort Les Chalets du Laisiant sa nachádza na pokojnom mieste pri svahu asi 1,5km od centra Val d´Isere s obchodmi – prepojenie shuttle busom zdarma. 1 reštaurácia /bar v blízkosti, pekáreň a supermarket 500m od rezidencie.
Lyžovanie
Priamo pri svahu, asi 50m od vlekov (Laisiant Express).
Ubytovanie
Apartmány rôznych typov majú kuchynský kút (v obývacej miestnosti, sporák, mikrovlnka, digestor, chladnička, umývačka riadu, kávovar), kúpeľňa so sprchou a WC, TV, telefón, balkón alebo terasa.
• A1-3 – max 3 osoby, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia miestnosť s jednolôžkový gaučom. Sprchovací kút s WC namiesto kúpeľne.
• A2-6 – classic, max 6 (8) osôb, 2 spálne po 2 samostatné lôžka, výklenok s poschodovou posteľou (1,8m), obývacia miestnosť s jednolôžkovým gaučom a rozkladacou posteľou, navyše sprchovací kút.
• A2-6S – superior, max 6 (8) osôb, 2 spálne po 2 samostatné lôžka, výklenok s poschodovou posteľou (1,8m), obývacia miestnosť s jednolôžkovým gaučom a rozkladacím lôžkom, navyše sprchovací kút. V porovnaní s Classic priestrannejší a má navyše Nespresso kávovar.
• A3-8 – classic, max 8 osôb, 3 spálne po 2 samostatné lôžka, obývacia miestnosť s jednolôžkovým gaučom a rozkladacím lôžkom, sprchovací kút navyše.
• A3-8S – superior, max 8 (10) osôb, 3 spálne po 2 samostatné lôžka, výklenok s jednolôžkovým gaučom a rozkladacím lôžkom, obývacia miestnosť s jednolôžkovým gaučom a rozkladacím lôžkom, sprchovací kút navyše.
Stravovanie
Individuálne. Možnosť za poplatok na mieste doobjednať raňajkový balíček (čaj, káva, kávový filter, horúca čokoláda, mlieko, pomarančový džús, slané a sladké maslo, džemy, nátierky a cukor; pol bagety a pečivo na osobu – donáška každý deň ráno). Donáška pečiva na recepcii.
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia (francúzsky, anglicky), úschovňa lyží, 1 parkovacie miesto na apartmán v podzemnej garáži (do 1,9m výška) za poplatok na mieste. Práčovňa za poplatok na mieste.
Šport, relax, wellness
V stredisku množstvo aktivít: jazda na husky záprahu, výlety na snežniciach, bežkovanie, paragliding a pod.
Rodina, deti
Baby kit“ pri rezervácii vopred zdarma (pre deti do 2 rokov a 15kg; postieľka s 1 plachtou, stolička, prebaľovací matrac, vanička, bugina). Lyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste. Pri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne. Le Petit Poucet - detské opatrovateľské centrum pre deti od 3 rokov, otvorené denne od 9:00 hod do 17:30 hod. Deti sú vyzdvihnuté a prinesené naspäť k rezidencii (zdarma počas celého dňa). Aktivity vo vnútri aj vonku, možnosť lyžiarskych kurzov. Možnosť celodennej, 1- dňovej opatery, na vyžiadanie aj individuálne. Od rezidencie je vzdialené 1 km. The Children´s Village – pre deti vo veku 18 mesiacov – 13 rokov, otvorené od nedele do piatku v čase 9:00 – 17:30 hod, rôzne aktivity vo vnútri aj vonku, zoznámenie s lyžovaním s možnosťou zakúpenia lyžiarskych lekcií. 1 denné pobyty bez stravy alebo so stravou, celodenné alebo týždenné balíky služieb. Od rezidencie je vzdialená 1,5 km.
Extra
Možnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK). Zvieratá povolené na vyžiadanie za poplatok, nutné mať očkovací preukaz.
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 17:00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10:00 hod. Možnosť skrátených pobytov (cena a kapacita na vyžiadanie v CK).
Cena zahŕňa
• Prenájom apartmánu na 7 nocí,
• postele pripravené pri príchode (okrem rozkladacích postelí v obývacej miestnosti),
• 1 sada uterákov na osobu,
• 2 župany na apartmán,
• utierky,
• 1 čistiaci balíček,
• záverečné upratovanie (okrem kuchynského kútika),
• asistenčná služba v slovenskom jazyku,
• poistenie proti insolventnosti
Povinné doplatky
• Vratná kaucia € 500,00 /apartmán (môže byť kartou, platba na mieste),
• miestna taxa cca € 1,10 /osoba od 13r. /deň (platba na mieste).
Možnosť doobjednať
• Zviera € 49,00 /týždeň alebo € 8,00 /deň (platba na mieste),
• komplexné cestovné poistenie Union sadzba € 2,80 / osoba /deň vrátane príplatku šport.

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Rezidencia LES CHALETS DU LAISINANT Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka