Rezidencia  LE THABOR / Valmeinier 1800 / Valloire - Valmeinier / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava
Lokalita
Francúzsko/ Rhône Alpes/ Valloire – Valmeinier/ Valmeinier 1800
Novinka
Pre rodiny
400 m od vleku
Naše hodnotenie
***
Cena od
€ 11,06/ osoba/ noc
Poloha
Rezidencia Le Thabor pozostáva zo 4 budov - Caribou, Elan, Renne a Chamois a je postavená v tradičnom miestnom štýle sa nachádza v rezorte Valmeinier 1800. Jednotlivé budovy sú od centra rezortu vzdialené 100 – 500 m. Železničná stanica sa nachádza v Saint-Michel / Valloire asi 17 km, Chambéry 90 km, letisko Chambéry je vzdialené 100 km, Lyon 180km.
Lyžovanie
Najbližšie vleky a zjazdovky sú vzdialené 50 – 400 m od jednotlivých budov.
Ubytovanie
Rezidencia má celkom 381 apartmánov rôznych typov. Všetky apartmány majú kuchynský kútik s elektrickým sporákom, chladničkou, rúrou, umývačkou riadu a kávovarom, kúpeľňu so sprchou a WC, TV ( 5 francúzskych a 4 medzinárodné stanice), telefón (za poplatok) a balkón.
• Štúdio 4 pre max 4 osoby má 29 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a poschodovou posteľou.
• A1-4/5 pre max 5 osôb má cca 28 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a rozkladacím lôžkom, spálňu s manželskou posteľou.
• A1-6/7 pre max 7 osôb má 34 – 40 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami a rozkladacím lôžkom, spálne s manželskou posteľou a výklenkom s poschodovou posteľou.
• A2-7/8 pre max. 8 osôb má 51 – 53 m2 a pozostáva z obývacej miestnosti s 2 jednolôžkovými gaučami, spálňu s manželskou posteľou, spálňu s poschodovou posteľou, výklenok s manželskou posteľou alebo 2 samostatnými posteľami alebo poschodovou posteľou. Navyše ku kúpeľni ešte sprchovací kút a WC.
Stravovanie
Individuálne.
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia - dohovoríte sa francúzsky, anglicky, španielsky a taliansky, hlavná recepcia sa nachádza v budove Elan, práčovňa v budove Caribou a Chamous, úschovňa batožiny v budove Caribou.
Šport, relax, wellness
Sauna v rezidencii za poplatok.brV stredisku možnosť športových a zábavných aktivít ako napr. prechádzky so snežnicami, paragliding, , večerné lyžovanie pri fakľovom osvetlení, prírodné klzisko, sánkarská dráha, fitnes miestnosť, rôzne koncerty, zábavné predstavenia, kabaretné predstavenia v baroch a puboch, kino.
Rodina, deti
Baby kit za poplatok - detská postieľka , prebaľovací pult, vanička, stolička, kočík – pre deti do 2 rokov a maximálne do 15 kg. brLyžiarske škôlky, detské kluby, opatrovateľská služba a jasle za poplatok na mieste. brPri vstupe do detských klubov, opatrovateľských služieb a jaslí musí byť predložený očkovací preukaz pričom deti musia byť zaočkované aspoň proti tuberkulóze, tetanu a detskej obrne. br„La Galipette“ - nutné rezervovať vopred, detské opatrovateľské centrum pre deti od 3 mesiacov do 8 rokov, otvorené denne okrem soboty od 8:45 hod do 17:30 hod. Aktivity vo vnútri aj vonku, anglicky a nemecky hovoriaci personál, v tesnej blízkosti rezidencie. Potvrdenia rezervácií vždy v sobotu 13:00 – 19:00 hod. brDetské opatrovateľské centrum pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov má rozlohu viac ako 400 m2 a má špeciálne priestory pre aktivity, jedlo, pokojné hry a spanie. Možnosť 1/2 denného opatrovania - dopoludnia alebo popoludní s obedom alebo bez obeda, celodenného so stravou. brDetský klub pre deti vo veku 3 – 8 rokov možnosť 1 denného alebo celodenného pobytu s lyžiarskym kurzom, alebo 1 denný a celodenný pobyt s množstvom vonkajších a vnútorných aktivít. Možnosť stravovania.
Extra
Možnosť objednania skipasov, lyžiarskeho vybavenia, lyžiarskej školy (informácie v CK)
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Dĺžka pobytu je 7 nocí, nástupný deň je sobota. Ubytovanie je možné od 17:00 hod. Apartmány je nutné uvoľniť do 10:00 hod. Možnosť skrátených pobytov (cena a kapacita na vyžiadanie v CK).
Cena zahŕňa
• Prenájom apartmánu na 7 nocí
• Spotrebu energií
• Posteľnú bielizeň
• Poistenie proti insolventnosti
Povinné doplatky
• Vratná kaucia € 200,00/ apartmán ( platí sa na mieste)
• Záverečné upratovanie € 30,00 - € 65,00/ apartmán ( v závislosti od typu, platí sa na mieste)
• Pobytová taxa € 1,20/ dospelý, deti do 13 rokov zdarma ( platí sa na mieste)
Možnosť doobjednať
• Baby kit € 40,00 = 1.05,04 Sk/ týždeň (na vyžiadanie, úhrada v CK)
• „Comfort service“ € 25,00 = 753,15 Sk/ osoba a zahŕňa: prípravu postelí pri príchode, výmena uterákov 1 x počas pobytu, 1 x upratovanie počas pobytu ( na vyžiadanie, v prípade záujmu je poplatok povinný pre všetky osoby v apartmáne s výnimkou detí do 2 rokov)
• Príprava postelí pred nástupom € 35,00 = 1054,41 Sk/ apartmán (na vyžiadanie, úhrada v CK)
• EASY PACK - prvý nákup a doručenie do apartmán pri príchode (nutné objednať minimálne 8 dní pred nástupom, platí sa v CK) br„Easy pack 1“ € 29,00 = 873,65 Sk / apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“ br„Easy pack 2“ € 55,00 = 1.656,93 Sk/ apartmán a zahŕňa: soľ, čierne mleté korenie, cukor, balzamikový ocot, olivový olej, kuchynské utierky, toaletný papier, sáčky na odpadky, filtre do kávovaru, balíček mletej kávy „ Maison du Café Tradition“, sáčkový čaj „ Lipton Yellow, kakao „Poulain grand arôme Banania“, nutella, marhuľový džem, toastový chlieb, polotučné mlieko, sladké pečivo, pomarančový džús, špagety ( pre 4 – 6 osôb), boloňskú omáčku na špagety „Buitoni“, jalkový kompót
• Komplexné cestovné poistenie Union sadzba € 2,80 = 84,35 Sk/ osoba/deň vrátane príplatku šport.
Doprava
Individuálna, vlakom do Saint- Michel alebo Chambery ( možnosť zabezpečenia transferu do/ z rezidencie), letecky do Lyon alebo Chambery (možnosť zabezpečenia leteniek a transferov, na vyžiadanie v CK)

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Rezidencia LE THABOR Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka