Vars / Vars - Risoul / Francúzsko : Lyžovanie vo Francúzsku, lyžiarske strediská
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie vo Francúzsku - ubytovanie na zjazdovkách, na lyže z hotela

first-minute zľava

Vars - Risoul > Vars

Rezidencia LE HAMEAU DES RENNES

Rezidencia LE HAMEAU DES RENNES

Novopostavená (2009) rezidencia Le Hameau des Rennes v štýle chalet sa nachádza v lyžiarskom stredisku Vars Risoul na pokojnom mieste asi 200m od najbližších obchodov a reštaurácii. Centrum Vars les Claux asi 450m.

Rezidencia BOUQUETIN II ***

Rezidencia BOUQUETIN II ***

Rezidencia Bouquetin II (postavená 2006) sa nachádza v stredisku Vars Les Claux asi 300m od centra s obchodmi, reštauráciami, barmi. Pozostáva zo 4 budov s apartmánmi, resp. čiastočne oddelenými chatkami pre až 10 osôb. Je v hornej časti strediska „Le Fournet“.

Rezidencia ECRIN DES NEIGES ***

Rezidencia ECRIN DES NEIGES ***

Nedávno postavená rezidencia (2006) Ecrin des Neiges v tradičnom štýle sa nachádza len 100m od nákupného centra strediska Vars.

Rezidencia L´EYSSINA

Rezidencia L´EYSSINA

Rezidencia L´Eyssina pozostáva z jedinej budovy a nachádza sa na okraji časti Vars les Claux, len 100 m od „Le Point Show“ s obchodmi a službami, centrum strediska je vzdialené 500m. Nadmorská výška rezortu je 1.850 m. Najbližšia železničná stanica je Montdauphin-Gillestre asi 15 km, letisko Grenoble je vzdialené 206 km, letisko Marseille – Provence je vzdialené 255 km.

Hotel LES ESCONDUS **

Hotel LES ESCONDUS **

Rodinne vedený od roku 1962 hotel Les Escondus sa nachádza priamo pod svahmi v lyžiarskom stredisku Vars. Centrum Vars les Claux je v dosahu pešej chôdze od hotela.