Winklmoosalm - Steinplatte / Nemecko : lyžovanie Nemecko, lyžiarske strediská v Nemecku
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Nemecku - Garmisch, Oberstdorf, Berchtesgaden, Bolsterlang

first-minute zľava

Winklmoosalm - Steinplatte

Lyžiarske stredisko Reit im Winkl - Steinplatte, začína na nemeckej strane niekoľkými malými vlekmi pri obci Reit im Winkl. Lyžovanie na svahoch Steinplatte vyhovie začínajúcim lyžiarom, najmä deťom. Rodinná lyžovačka na slnečnej pláni Steinplatte naplní očakávania malých i veľkých. Skrotenie lyží na modrých svahoch zvládne každý sám, alebo s pomocou kvalifikovaného inštruktora. Väčšina zjazdoviek sa nachádza na rakúskej strane strediska. Sánkovačka a možností pre bežkárov spestria zimnú dovolenku.

Ubytovanie Reit im Winkl

Apartmány ALPENCHALET

Apartmány ALPENCHALET

Priestranné apartmány vhodné pre dovolenku s priateľmi alebo rodinou.
Apartmány Alpenchalet sa nachádza v bavorských Alpách v nadmorskej výške 700m na slnečnej strane Reit im Winkl. Autobusová stanica v dochádzkové vzdialenosti.

Apartmány BENZMÜHLE

Apartmány BENZMÜHLE

Apartmány Benzmühle sa nachádza na pokojnom mieste iba 15 minút od centra mesta Reit im Winkl.

Hotel Gastehaus AM HAUCHEN

Hotel Gastehaus AM HAUCHEN

Hotel Gästehaus Am Hauchen sa nachádza v pokojnej lokalite, centrum mesta Reit im Winkl je v dochádzkové vzdialenosti, autobusové zastávky cca 100m.

Hotel SONNENALM ***

Hotel SONNENALM ***

Horský hotel priamo pri zjazdovke s wellness zónou.
Hotel Sonenalm sa nachádza na náhornej plošine v samom srdci Winklmoosalm, nadmorská výška 1160, je východiskovým bodom pre lyžiarov a turistov.

Hotel WINKLMOOSALM ***+

Hotel WINKLMOOSALM ***+

Rustikálny hotel Winklmoosalm zrenovovaný v roku 2009 sa nachádza priamo uprostred medzinárodného lyžiarskeho strediska Winklmoosalm pri Reit im Winkl v nadmorskej výške 1.160m. Do centra Reit je to asi 10km prevažne horskou cestou. V zimnej sezóne (s dostatkom snehu) je hotel dostupný len lanovkou alebo špeciálnym hotelovým autobusom.