Mallnitz / Ankogel - Mallnitz / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Ankogel - Mallnitz > Mallnitz

Dedinka Mallnitz (1.200mnm) sa nachádza v údolí vedúcom k lanovke lyžiarskeho strediska Ankogel. Vysoká nadmorská výška okolitých hôr (Ankogel 3.251m) zabezpečuje klímu, ktorá býva zárukou rozprávkovej snehovej nádielky. V nadväznosti na ňu sú podmienky výborné na zimné aktivity: zimná turistika, výlety na snežniciach, bežecké lyžovanie, horolezecké výstupy, ski tour-ing a v neposlednom rade freeride. Ubytovanie v Mallnitz je cenovo dostupné, prevažujú 3* hotely, lacnejšie penzióny a privátne apartmány.

Ubytovanie:

Apartmány RAINER</>

Apartmány RAINER

Novo postavené apartmány v alpskom štýle sa nachádzajú v tichom prostredí strediska Mallnitz, 250m od centra a 100m od verejného bazéna.

Apartmány GÄSTEHAUS KOFLER ***

Apartmány GÄSTEHAUS KOFLER ***

Apartmány Gästehaus Kofler sa nachádzajú iba 300m od centra Mallnitz lyžiarskej oblasti Ankogel – Mallnitz v nadmorskej výške 1.200m. Železničná stanica Mallnitz-Obervellach je asi 2,5km od apartmánov.

Penzión HUBERTUS ***

Penzión HUBERTUS ***

Penzión sa nachádza v pokojnom prostredí na okraji národného parku a len 500m od centra mestečka Mallnitz.

Apartmány KEMPF

Apartmány KEMPF

Jednoduchý no milý apartmánový dom Kempf sa nachádza v centre strediska Mallnitz v nadmorskej výške 1.200m. Železničná stanica Mallnitz asi 1km, letisko Salzburg / Klagenfurt asi 120km.

Apartmánový dom ELISABETH

Apartmánový dom ELISABETH

Samostatný apartmánový dom Elisabeth sa nachádza v centre Mallnitz v nadmorskej výške 1200m, asi 400m od nákupných možností. Železničná stanica Mallnitz asi 1km, letisko Salzburg asi 100km.

Hotel ALBER ALPENHOTEL ****

Hotel ALBER ALPENHOTEL ****

Tradičný rodinne vedený hotel Alber Alpenhotel sa nachádza v centre Mallnitz v nadmorskej výške 1.200km. Železničná stanica Mallnitz asi 2km, letisko Klagenfurt asi 117km.

Hotel ALBER TAUERNHOF ***

Hotel ALBER TAUERNHOF ***

Tradičný rodinne vedený hotel Alber Tauernhof (komplex 4* hotela Alber Alpenhotel a 3* Alber tauernhof) sa nachádza v centre Mallnitz v nadmorskej výške 1.200km. Železničná stanica Mallnitz asi 2km, letisko Klagenfurt asi 117km

Tradičná rakúska dedinka, s centrom, ktoré je od lanovky na Ankogel vzdialené asi 4km. Dostupnosť je riešená pravidelne premávajúcim skibusom, auto návštevník nemusí na dovolenke použiť. Hotely, penzióny a apartmánové ubytovania, tradičné miestne reštaurácie, kostol, ktorý hosťuje aj kultúrne podujatia ako sú koncerty vážnej hudby. V stredisku je tiež verejný vnútorný bazén Erlebnisbad a centrum Národného prírodného parku.

Vzdialenosť BA - Mallnitz: 503km

Viac informácií o lyžiarskom stredisku - lyžovanie Ankogel - Mallnitz.

Ubytovanie v najbližších strediskách:
Flattach (15km)
Obervellach (10km)