Arlberg / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap ArlbergSkipass Arlberg

Arlberg

rozsiahla oblasť okolo mestečiek a dedín Lech, Oberlech, St. Anton, Pettneu, Strengen, Zug, Stuben, Klosterle. Nachádza sa tu 85 moderných vlekov a lanoviek, ktoré obsluhujú 460km upravovaných zjazdoviek všetkých obtiažností použiteľných so spoločným skipasom. Medzi jednotlivými časťami premáva skibus. Snowboard, carving, freeride, funpark. Viac informácií aj ubytovaní v stredisku na lyžovanie Arlberg

Ubytovanie Arlberg

Hotel SCHWARZER ADLER ****

Hotel SCHWARZER ADLER ****

Tradičný hotel Schwarzer Adler založený už v roku 1570 má výbornú polohu na začiatku pešej zóny vo vychytenom stredisku St. Anton am Arlberg v blízkosti lanoviek.

Hotel KERTESS ****

Hotel KERTESS ****

Tradičný rodinne vedený hotel Kertess sa nachádza vo vyhlásenom stredisku St. Anton am Arlberg, asi 600m od centra a obchodov dostupných pešou chôdzou.

Hotel TIROLERHOF ***

Hotel TIROLERHOF ***

Útulný tradičný rodinný hotel Tirolerhof sa nachádza na slnečnom mieste v časti St. Jakob asi 2km od centra St. Anton am Arlberg. Nákupné možnosti 1km, nadmorská výška strediska 1.304m. Železničná stanica 3km, letisko Innsbruck 100km.

Hotel ARLBERG ****

Hotel ARLBERG ****

Tradičný útulný hotel Arlberg sa nachádza v nadmorskej výške 1.300m na výbornom mieste neďaleko vlekov a asi 300m od centra vychyteného strediska St. Anton am Arlberg a nákupných možností. Železničná stanica St. Anton 800m, letisko Innsbruck 100km.

Hotel KARL SCHRANZ ****

Hotel KARL SCHRANZ ****

Hotel Karl Schranz má slnečnú polohu s prekrásnym výhľadom na okolité hory. Od centra strediska St. Anton am Arlberg je vzdialený asi 600m.

Apartmány KORONA ****

Apartmány KORONA ****

Rodinne vedený apartmánový dom Apart Korona sa nachádza na okraji mestečka St. Anton am Arlberg.

Hotel HINTERWIES ****+

Hotel HINTERWIES ****+

Elegantný hotel Hinterwies má výbornú polohu v stredisku Lech am Arlberg len pár minút chôdze od centra a priamo na svahu v časti Hinterwies. Kombinuje v sebe tradičné a moderné prvky. Železničná stanica Langen 20km.

Hotel CHARLY ***

Hotel CHARLY ***

Hotel Penzión Charly s príjemnou rodinnou atmosférou má výbornú polohu len 2min od centra Lech, dedinky, ktorá bola vyhlásená za najkrajšiu dedinku roku 2004.

Hotel LECH a Penzión CHESA ROSA ***

Hotel LECH a Penzión CHESA ROSA ***

Alpensport Hotel Lech a Penzión Chesa Rosa sa nachádzajú na okraji mestečka Lech lyžiarskej oblasti Arlberg, asi 3 minúty od centra v nadmorskej výške 1.450m.

Hotel ALMRAUSCH ***

Hotel ALMRAUSCH ***

Hotel Almrausch sa nachádza pri svahu v romantickom mestečku Lech am Arlberg.

Hotel penzión ROGGAL ****

Hotel penzión ROGGAL ****

Menší rodinne vedený hotel - penzión Roggal má výbornú polohu v stredisku Lech am Arlberg, neďaleko vlekov a tiež v susedstve obchodov a reštaurácií. Partnerské apartmány asi 250 od hotela sú takmer pri svahu.

Sporthotel ZÜRSERSEE

Sporthotel ZÜRSERSEE

Sporthotel Zürsersee sa nachádza v nadmorskej výške 1.690m uprostred lyžiarskej oblasti Lech – Zürch v regióne Arlberg. Je priamo v malom Zürs, pri lanovke. Vhodné pre nadšencov lyžovania, ktorí hľadajú slušné ubytovanie priamo pri svahu v rozsiahlom lyžiarskom stredisku.

Sporthotel ST. CHRISTOPH ****

Sporthotel ST. CHRISTOPH ****

Sporthotel St.Christoph sa nachádza uprostred hôr v stredisku St.Christoph am Arlberg v nadmorskej výške 1.800m. Železničná stanica v St.Anton asi 7km.

Hotel MAIENSEE ****

Hotel MAIENSEE ****

Top poloha v rámci strediska Arlberg – rodinne vedený hotel Maiensee sa nachádza priamo pri svahu v centre malej dedinky St. Christoph am Arlberg. Obchody s vybavením a prenájmom lyžiarskeho vybavenia neďaleko hotela.

Hotel BASUR ***

Hotel BASUR ***

Tradičný rodinne vedený hotel Basur v tirolskom štýle má centrálnu polohu v dedinke Flirsch am Arlberg hneď vedľa kostola, obchody 300m. Nadmorská výška asi 1.157m. Železničná stanica St. Anton am Arlberg asi 12km.

Gasthof SPULLERSEE ***

Gasthof SPULLERSEE ***

Gasthof Spullersee má centrálnu no pokojnú polohu vo Wald am Arlberg, pár metrov od lanovky v tejto časti lyžiarskej oblasti. Obchody 20m, letisko Innsbruck 110km. Nadmorská výška strediska je 835m. Gasthof pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy, 10m od seba.

Lyžiarske stredisko Arlberg

Nadmorská výška 1.300 - 2.811 m n.m., sezóna 12. - 04., zasnežovanie 59%
Zjazdovky celkom 423 km, ľahké 167 km, stredne ťažké 203 km, ťažké 53 km
Lanovky celkom 130, vleky 55, sedačky 57, kabínky 18, skibus ___
Skipas (6dní) ___

Lyžovanie Arlberg

ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská v Rakúsku - Lyžovanie Rakúsko.