Bad Kleinkirchheim / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgSkimap Bad KleinkirchheimSkipass Bad Kleinkirchheim

Bad Kleinkirchheim

Najväčšie lyžiarske stredisko v Korutánsku známe ako "SKI-WELTCUP" ponúka 90 km perfektne upravených lyžiarskych tratí všetkých náročností s 32 vlekmi a lanovkami. Po ukončení lyžovačky môžete navštíviť termálne aquaparky s vnútornými a vonkajšími bazénmi, zahrať si tenis alebo zabaviť sa v miestnych reštauráciách alebo baroch. Viac informácií aj ubytovaní v stredisku na lyžovanie Bad Kleinkirchheim

Ubytovanie Bad Kleinkirchheim

Hotel HARMONY´S KIRCHHEIMERHOF ****

Hotel HARMONY´S KIRCHHEIMERHOF ****

Obľúbený rodinne vedený hotel Harmony´s Kirchheimerhof sa nachádza uprostred prírodného parku nad strediskom Bad Kleinkirchheim v nadmorskej výške 1.100m, centrum a kúpele v pešej dostupnosti. Železničná stanica Spittal asi 35km.

Hotel NOCK RESORT ****

Hotel NOCK RESORT ****

Sammer´s Hotel Nock Resort pozostáva z dvoch hotelov (pôvodne Sporthotel Kostmann a Familienhotel Kristall), ktoré sa nachádzajú rovno vedľa seba pri svahu v Bad Kleinkirchheim. Obe budovy sú prepojené podzemnou pasážou. Hotel má pokojnú no centrálnu polohu. Nadmorská výška 1.100m.

Thermenwelt Hotel PULVERER *****

Thermenwelt Hotel PULVERER *****

Tradičný hotel Thermelwelt Pulverer sa nachádza na pokojnom centrálnom mieste v známom termálnom a lyžiarskom stredisku Bad Kleinkirchheim. Všetky služby v dosahu pešej chôdze. Železničná stanica Spittal 35km

Apartmány THERMENBLICK

Apartmány THERMENBLICK

Apartmány Thermenblick sa nachádzajú v rôznych privátnych domoch v centre Bad Kleinkirchheim a časti Bach v blízkosti termálnych kúpeľov. Obchody v blízkosti.

Hotel SPORTALM ***

Hotel SPORTALM ***

Príjemný hotel Sportalm má výhodnú polohu uprostred národného parku Nockberge v stredisku Bad Kleinkirchheim – ako pre lyžiarov, tak i milovníkov kúpeľných zariadení. Hotel je v centre, v blízkosti nákupných možností. Nadmorská výška strediska 1.000m. Železničná stanica Spittal asi 30km, letisko Klagenfurt asi 50km.

Hotel KOLMHOF ****

Hotel KOLMHOF ****

Tradičný rustikálne zariadený hotel Kolmhof má výbornú polohu v centre Bad Kleinkirchheim v nadmorskej výške 1.000m, uprostred lyžiarskej hojdačky Bad Kleinkirchheim / St.Oswald a neďaleko termálnych zariadení Katherin. Nákupné možnosti asi 200m, železničná stanica Spittal 30km, letisko Klagenfurt 50km.

Hotel TRATTLERHOF ****

Hotel TRATTLERHOF ****

Príjemný rodinne vedený hotel Trattlerhof s alpskou atmosférou má výhodnú polohu v centre lyžiarskeho a kúpeľného strediska Bad Kleinkirchheim asi 300m od obchodov. Vleky sú v pešej dostupnosti. Nadmorská výška strediska 1.000m.

Penzión EDENHOF

Penzión EDENHOF

Penzión Edenhof sa nachádza v stredisku Bad Kleinkirchheim v časti Zirkitzen. Asi 200m od hotela je miestna reštaurácia s výbornou kuchyňou. Za 10min chôdze ste v centre s nákupným centrom a termálnymi kúpeľmi.

SAMMER´S FAMILIEN & SPORTHOTEL ****

SAMMER´S FAMILIEN & SPORTHOTEL ****

Rodinne vedený Sporthotel Sammer´s (predtým názov Sporthotel Kostmann) sa nachádza v stredisku Bad Kleinkirchheim v pokojnej časti, neďaleko centra. Nadmorská výška 1.100m.

Hotel HARMONY´S PRÄGANT ****

Hotel HARMONY´S PRÄGANT ****

Obľúbený Harmony´s hotel Prägant sa nachádza v centre Bad Kleinkirchheim oproti termálnym kúpeľom Römerbad a lanovke Kaiserburg, uprostred parku s rozlohou 5.000m2.

Hotel ESCHENHOF ****

Hotel ESCHENHOF ****

Alpine Slowness Hotel Eschenhof priamo v lyžiarskom stredisku a kúpeľnom mestečku Bad Kleinkirchheim sa zameriava na pohodovú dovolenku v harmónii s prírodou, kde môžete „vypnúť“ každodenné povinnosti a jednoducho si užívať všetko, čo k dovolenke patrí.

Hotel ST. OSWALD ****

Hotel ST. OSWALD ****

Hotel St. Oswald má výhodnú polohu v centre dedinky St. Oswald asi 3km od centra Bad Kleinkirchheim, hneď pri lyžiarskom svahu.

Rezort KIRCHLEITN DORF GROSSWILD ***

Rezort KIRCHLEITN DORF GROSSWILD ***

Rezort Kirchleitn Dorf Grosswild pozostávajúci z 24 farmárskych domov postavených v tradičnom alpskom štýle sa nachádza s dedinke St. Oswald v stredisku Bad Kleinkirchheim asi 4,5km od centra v car-free zóne. Železničná stanica Spittal alebo Villach 35km, letisko Klagenfurt 55km.

Rezort KIRCHLEITN DORF KLEINWILD ***

Rezort KIRCHLEITN DORF KLEINWILD ***

Rezort Kirchleitn Dorf Kleinwild sa nachádza v stredisku Bad Kleinkirchheim, priamo v dedine St. Oswald, v nadmorskej výške 1.350m. Železničná stanica Spittal je vzdialená 35km, letisko Klagenfurt 55km. Termálne kúpele St. Kathrein a Römerbad sú len 5 minút jazdy autom.

Hotel ZUR POST ***

Hotel ZUR POST ***

Rodinný hotel Zur Post má pokojnú centrálnu polohu v dedinke Döbriach v regióne Korutánsko neďaleko obľúbeného lyžiarskeho strediska Bad Kleinkirchheim. Železničná stanica Spittal asi 16km.

Lyžiarske stredisko Bad Kleinkirchheim

Nadmorská výška: 1.078 – 2.055 m n.m., sezóna: 04.12. - 03.04., zasnežovanie: 95%
Zjazdovky: celkom: 103 km, ľahké: 18 km, stredné: 77 km, ťažké: 8 km
Lanovky: celkom: 16, vleky: 15, sedačky: 6, kabínky: 4, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Bad Kleinkirchheim

ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská v Rakúsku - Lyžovanie Rakúsko.