Brixental / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap BrixentalSkipass Brixental

Brixental

SkiWelt Wilder-Kaiser-Brixental deväť vzájomne prepojených stredísk s 250 km lyžiarskych tratí, z ktorých je 64% umelo zasnežovaných, 91 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac 130 000 osôb za hodinu ponúka perfektné možnosti na lyžovanie, bežkárom 170 km upravovaných bežeckých tratí, pre snowbarding tu nájdete 5 areálov. Viac informácií aj ubytovaní v stredisku na lyžovanie Brixental

Ubytovanie Brixental

Hotel Restaurant FELDWEBEL ****

Hotel Restaurant FELDWEBEL ****

Nedávno renovovaný, príjemný hotel s reštauráciou Feldwebel sa nachádza priamo v centre Söll am Wilden Kaiser. Nákupné možnosti v blízkosti.

Hotel KONRAD ***

Hotel KONRAD ***

Útulný hotel / penzión Konrad sa nachádza v lyžiarskej oblasti Wilden Kaiser Brixental v dedinke Söll, neďaleko centra a 400m od obchodov. Pozostáva z dvoch budov, v oboch sa nachádzajú izby. Železničná stanica Wörgl, Kufstein asi 13km, letisko Innsbruck 60km.

Hotel AUSTRIA ***

Hotel AUSTRIA ***

Príjemný menší tirolský hotel Austria s chutnou kuchyňou sa nachádza priamo v centre strediska Söll am Wilden Kaiser lyžiarskej oblasti Brixental. Železničná stanica Wörgl 12km, letisko Innsbruck 80km.

Hotel TYROL ****

Hotel TYROL ****

Tradičný hotel Tyrol s vedľajšou budovou Landhaus (cez ulicu, 20m) sa nachádza v centre Söll am Wilder Kaiser s nádherným výhľadom na okolité hory. Obchody 400m, železničná stanica Wörgl 12km, letisko Innsbruck 60km, nadmorská výška 703m.

Apartmány SCHINDLHAUS ***

Apartmány SCHINDLHAUS ***

Apartmány Schindlhaus patria do architektonického komplexu hotela a známej gurmánskej reštaurácie (ocenenej 3 čiapkami). Nachádzajú sa v centre mestečka Söll s nákupnými možnosťami v blízkosti. Železničná stanica Wörgl, Kufstein asi 13km, letisko Innsbruck 80km, nadmorská výška strediska 703m.

Apartmány SCHEFFAUER HOF

Apartmány SCHEFFAUER HOF

Apartmány Scheffauer Hof sa nachádzajú v 2 budovách – Gasthof Scheffauerhof s prístavbou (vedľajšou budovou) a „nová budova“ – na ulici cestou zo Scheffau do Söll. Obľúbené najmä vďaka blízkosti lanovky Brandstadl. Centrum Scheffau 2km, nadmorská výška 752m.

Rezort BRIXEN

Rezort BRIXEN

Rezort Brixen sa nachádza na okraji mestečka Brixen im Thale, asi 5 minút chôdze od centra. Pozostáva z komfortných drevených chatiek, obľúbené riešenie pre lyžovačku v Brixental.

Sporthotel BRIXEN ****

Sporthotel BRIXEN ****

Príjemný Vital & Sporthotel Brixen sa nachádza na okraji mestečka Brixen im Thale smerom na Kitzbühel. Hotel pozostáva z viacerých prepojených budov.

Gasthof BRIXNERWIRT ***

Gasthof BRIXNERWIRT ***

Rodinne vedený gasthof Brixnerwirt sa nachádza v centre Brixen im Thale v blízkosti nákupných možností. Nadmorská výška strediska je cca 800m. Železničná stanica Brixen 800m, letisko Innsbruck cca 80km.

Apartmány HANNES

Apartmány HANNES

Útulný apartmánový dom Hannes sa nachádza na pokojnom mieste v centre Brixen im Thale lyžiarskeho strediska Wilder Kaiser Brixental. Nákupné možnosti asi 300m, železničná stanica 200m, letisko Innsbruck asi 80km. Nadmorská výška strediska 800m.

Sporthotel TIROLERHOF ***

Sporthotel TIROLERHOF ***

Tradičný rodinne vedený sporthotel Tirolerhof má centrálnu polohu v dedinke Itter, 50m od obchodov. Pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy, ktoré sú prepojené chodbou. Železničná stanica a centrum Hopfgarten 3km, letisko Innsbruck 75km

Apartmány TIROLERHOF

Apartmány TIROLERHOF

Rodinne vedený hotel s apartmánmi má pokojnú polohu s výhľadom na pohorie Wilder Kaiser v stredisku Itter asi 3km od centra Hopfgarten a 50m od nákupných možností. Nadmorská výška strediska 720m. Železničná stanica Hopfgarten asi 3km, letisko Innsbruck asi 75km.

Apartmány MARTIN

Apartmány MARTIN

Novopostavený apartmánový dom Martin sa nachádza v mestečku Westendorf v lyžiarskej oblasti Wilder – Kaiser – Brixental mimo rušnej cesty, no len 400m od centra. Železničná stanica Westendorf asi 800m, letisko Innsbruck asi 80km.

Hotel SPORTALM & SCHWAIGERALM ***

Hotel SPORTALM & SCHWAIGERALM ***

Hotel Sportalm a Schweigeralm pozostáva z dvoch budov oproti sebe (asi 30m vzdialené). Hotel má výbornú polohu asi 2km od centra Westendorf s výhľadom na Kitzbühelské Alpy. Železničná stanica Westendorf asi 4km, letisko Innsbruck alebo Salzburg asi 80km. Hotel je v nadmorskej výške 1000m.

Apartmány CAROLIN

Apartmány CAROLIN

Apartmánový dom Carolin sa nachádza v centre mestečka Westendorf lyžiarskej oblasti Wilder – Kaiser – Brixental v nadmorskej výške 800m. Železničná stanica Westendorf asi 1,5km, letisko Innsbruck asi 80km.

Apartmány RUETZ

Apartmány RUETZ

Apartmány Ruetz sa nachádzajú v Centre Westendorf, vlaková stanica Westendorf 1,5 km, letisko Innsbruck 75 km, nadmorská výška 800m.

Cordial Familien & Sport Hotel GOING ****

Cordial Familien & Sport Hotel GOING ****

Hotel Cordial Going sa nachádza v oproti známemu Wilder Kaiser medzi dedinami Going a Ellmau priamo pri svahu. Pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy (asi 20m). Železničná stanica St. Johann in Tirol asi 10km.

Penzión UNTERBRÄU

Penzión UNTERBRÄU

Útulný rodinne vedený hotel – penzión Unterbräu sa nachádza v centre Hopfgarten, asi 50m od nákupných možností v nadmorskej výške 620m. Železničná stanica Berglift Hopfgarten asi 250m, letisko Innsbruck asi 90km.

Landgasthof MAMOOSEN

Landgasthof MAMOOSEN

Príjemný gasthof Mamoosen sa nachádza na pokojnom mieste asi 3km od centra mestečka Hopfgarten v lyžiarskom stredisku Wilder Kaiser Brixental.

Lyžiarske stredisko Brixental

Nadmorská výška: 620 - 1.957 m n.m., sezóna: 04.12. – 03.04., zasnežovanie: 75%
Zjazdovky celkom: 279 km, ľahké: 124 km, stredne ťažké: 128 km, ťažké: 27 km
Lanovky celkom: 91, vleky: 91, sedačky: 37, kabínky: 15, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Brixental

ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská v Rakúsku - Lyžovanie Rakúsko.