Söll am Wilden Kaiser / Brixental / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Brixental > Söll am Wilden Kaiser

Hotel Restaurant FELDWEBEL ****

Hotel Restaurant FELDWEBEL ****

Nedávno renovovaný, príjemný hotel s reštauráciou Feldwebel sa nachádza priamo v centre Söll am Wilden Kaiser. Nákupné možnosti v blízkosti.

Hotel KONRAD ***

Hotel KONRAD ***

Útulný hotel / penzión Konrad sa nachádza v lyžiarskej oblasti Wilden Kaiser Brixental v dedinke Söll, neďaleko centra a 400m od obchodov. Pozostáva z dvoch budov, v oboch sa nachádzajú izby. Železničná stanica Wörgl, Kufstein asi 13km, letisko Innsbruck 60km.

Hotel AUSTRIA ***

Hotel AUSTRIA ***

Príjemný menší tirolský hotel Austria s chutnou kuchyňou sa nachádza priamo v centre strediska Söll am Wilden Kaiser lyžiarskej oblasti Brixental. Železničná stanica Wörgl 12km, letisko Innsbruck 80km.

Hotel TYROL ****

Hotel TYROL ****

Tradičný hotel Tyrol s vedľajšou budovou Landhaus (cez ulicu, 20m) sa nachádza v centre Söll am Wilder Kaiser s nádherným výhľadom na okolité hory. Obchody 400m, železničná stanica Wörgl 12km, letisko Innsbruck 60km, nadmorská výška 703m.

Apartmány SCHINDLHAUS ***

Apartmány SCHINDLHAUS ***

Apartmány Schindlhaus patria do architektonického komplexu hotela a známej gurmánskej reštaurácie (ocenenej 3 čiapkami). Nachádzajú sa v centre mestečka Söll s nákupnými možnosťami v blízkosti. Železničná stanica Wörgl, Kufstein asi 13km, letisko Innsbruck 80km, nadmorská výška strediska 703m.