Flachau / Flachau / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Flachau > Flachau

 ALMDORF ALMLUST

ALMDORF ALMLUST

Tradičný a moderný komplex Almdorf Almlust pozostáva z viacerých budov a chát v centre obľúbeného strediska Flachau, ktoré je súčasťou väčšej lyžiarskej oblasti Salzburger Sportwelt a Ski Amadé.

Hotel TAUERNHOF FUNSPORT SKI & BIKE ****

Hotel TAUERNHOF FUNSPORT SKI & BIKE ****

Príjemný neformálny hotel vhodný pre športových nadšencov a rodiny Tauernhof Funsport Ski & Bikehotelanlage sa nachádza v centre obľúbeného strediska Flachau. Železničná stanica Radstadt asi 8km.

Apartmány AUSTRIA

Apartmány AUSTRIA

Rodinne vedený apartmánový dom Austria sa nachádza na pokojnom mieste v centre Flachau v nadmorskej výške 925m. Železničná stanica Altenmarkt asi 8km, letisko Salzburg asi 75km.

Apartmány WIESLBAUER

Apartmány WIESLBAUER

Apartmány Wieslbauer sa nachádzajú uprostred lyžiarskej oblasti Sportwelt Amade v časti Flachauwinkel v nadmorskej výške 925m. Centrum Flachau asi 5km, partnerská reštaurácia 100m.

Apartmány ALPIN APART

Apartmány ALPIN APART

Príjemný apartmánový dom Alpin Apart sa nachádza na pokojnom mieste vo Flachau v časti Reitdorf, vhodnom pre pokojnú oddychovú dovolenku aj lyžovačku uprostred prírody.

Hotel LACKNERHOF ****+

Hotel LACKNERHOF ****+

Rodinne vedený tradičný hotel v štýle zámočku Schlosshotel Lacknerhof má výbornú polohu v stredisku Flachau, ktoré je súčasťou širšej lyžiarskej oblasti Salzburger Sportwelt a Ski Amadé.

Apartmány URSULA ***

Apartmány URSULA ***

Apartmánový dom Ursula sa nachádza na slnečnom mieste, asi 1km od centra Flachau. Potraviny a nákupné možnosti cca 300m. Železničná stanica Altenmarkt 4km, letisko Salzburg 70km. Nadmorská výška strediska 925m.

Hotel FLACHAUERHOF ****

Hotel FLACHAUERHOF ****

Obľúbený Hotel Flachauerhof sa nachádza v centrálnej časti strediska Flachau, v dobrom dosahu obchodov, reštaurácií a lyžiarskych svahov. Majitelia kladú dôraz na prírodné materiály, produkty, dobrú vodu a chutnú zdravú stravu – že sa im v snahe darí potvrdzujú aj pozitívne recenzie na hotel.

Hotel BERGDIAMANT ***+

Hotel BERGDIAMANT ***+

Len nedávno (2005) otvorený hotel Bergdiamant sa nachádza v stredisku Flachau na vynikajúcom mieste, len pár metrov od lanovky a lyžiarskych svahov. Reštaurácie, apres ski bary a obchody v blízkom okolí.