Gastein / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap GasteinSkipass Gastein

Gastein

Gasteinské údolie patrí k piatim najväčším a najkrajším lyžiarskym oblastiam v Rakúsku. Lyžovanie s jedným skipasom - môžete využívať viac ako 50 lanoviek a vlekov a lyžovať na 200 km lyžiarskych tratí. Milovníkom bielej stopy sa ponúka viac ako 30 km bežeckých tratí. Lyžiarska oblasť Gastein  patrí do známeho Salzburgského regiónu SKI-AMADÉ. Viac informácií aj ubytovaní v stredisku na lyžovanie Gastein

Ubytovanie Gastein

Hotel BÄRENHOF

Hotel BÄRENHOF

Hotelový komplex Bärenhof pozostáva z 4 hlavných budov a tvorí ozdravné centrum v nadmorskej výške 1.100m. Centrum Bad Gastein asi 400m, obchody 300m, železničná stanica 400m, letisko Salzburg 97km.

Aparthotel SCHILLERHOF

Aparthotel SCHILLERHOF

Aparthotel Schillerhof je priamo pri svahu, centrum Bad Gastein 500m, obchod s potravinami 700m, stanica Bad Gastein 500m, autobusová zastávka 50m, letisko Salzburg 100km, nadmorská výška 1030.

Hotel ELISABETHPARK ****

Hotel ELISABETHPARK ****

Klasický 4* hotel Elisabethpark s dlhoročnou tradíciou sa nachádza priamo v centre Bad Gastein. Nákupné možnosti v blízkosti hotela, nadmorská výška strediska 1.000m. Železničná stanica Bad Gastein asi 1km, letisko Salzburg asi 95km.

Apartmány MONDI HOLIDAY BELLEVUE ****

Apartmány MONDI HOLIDAY BELLEVUE ****

Komfortné prázdninové zariadenie MONDI HOLIDAY BELLEVUE (spoločne s hotelom) sa nachádza v Bad Gastein asi 100m od centra. Železničná stanica Bad Gastein 600m. Nadmorská výška rezortu 1000m.

Hotel ALPENHAUS EVIANQUELLE

Hotel ALPENHAUS EVIANQUELLE

Vidiecky hotel Alpenhaus Evianquelle sa nachádza uprostred prírody v údolí Gastein medzi strediskami Bad Gastein a Sporgastein. Centrum Bad Gastein asi 4km.

Hotel & Residenz SANOTEL BAD GASTEIN ****

Hotel & Residenz SANOTEL BAD GASTEIN ****

Hotelový komplex, ku ktorému patrí aj budova rezidencie (2-3 minúty chôdze od hlavnej budovy) sa nachádza priamo v centre Bad Gastein vedľa známeho vodopádu.

Hotel WEISMAYR ****

Hotel WEISMAYR ****

Tradičný hotel Weismayr s viac ako 100 ročnou tradíciou pozostáva z 2 budov (Weysmayr a De l´Europe), vzájomne od seba vzdialených asi 50m. Hotel sa nachádza priamo v centre Bad Gastein na námestí.

Hotel MOZART ***

Hotel MOZART ***

Príjemný, rodinne vedený hotel sa nachádza priamo v centre Bad Gasteinu, najbližšie nákupné možnosti sú 50 m, kúpele Felsentherme 500 m, železničná stanica 500 m, letisko Salzburg 90 km. Nadmorská výška rezortu je 1000 m.

Penzión LAURA **

Penzión LAURA **

Rodinne vedený penzión Laura, zariadený v tirolskom štýle, sa nachádza priamo v centre Bad Gastein priamo na promenáde, v nadmorskej výške 1.000m v blízkosti nákupných možností. Verejný bazén je vzdialený 1,2km. Železničná stanica Bad Gastein 1,2km, letisko Salzburg asi 90km.

Kur & Sporthotel ALPENBLICK ***

Kur & Sporthotel ALPENBLICK ***

Rodinne vedený spa a športový hotel Alpenblick má výbornú polohu s panoramatickým výhľadom na údolie Gastein. Centrum Bad Gastein s nákupnými možnosťami asi 800m, železničná stanica 2km, letisko Salzburg 100km.

Apartmány DE L´EUROPE

Apartmány DE L´EUROPE

Apartmány de l´Europe sa nachádzajú v historickej budove v centre Bad Gastein. Budova pozostáva z dvoch častí, jednou je apartmánový dom a druhou hotel Weismayr, prepojenie na wellness a kongresové centrum. Železničná stanica Gastein 2km, letisko Salzburg 90km.

Hotel NORICA ****

Hotel NORICA ****

Komfortný a elegantný hotel NORICA má prepojenie podzemnou chodbou priamo s kúpeľmi Alpine Thermal Pool Gastein, nachádza sa priamo v centre strediska Bad Hofgastein na pešej zóne. Železničná stanica asi 4 km, letisko Salzburg asi 120 km.

Hotel SALZBURGERHOF ***

Hotel SALZBURGERHOF ***

Tradičný salzburský, rodinne vedený hotel Salzburgerhof má výhodnú centrálnu polohu na pešej zóne v kúpeľnom a lyžiarskom stredisku Bad Hofgastein. Obchody v okolí hotela. Železničná stanica asi 3km, letisko Salzburg 90km.

Hotel ASTORIA ****

Hotel ASTORIA ****

Novo renovovaný hotel Astoria s príjemnou atmosférou sa nachádza priamo v centre Bad Hofgastein, 50m od obchodov a v blízkosti miestnych kúpeľov – Alpentherme 200m.

Apartmány ALPINA ***

Apartmány ALPINA ***

Apartmánový dom Alpina sa nachádza v centre Bad Hofgastein v nadmorskej výške 850m, asi 300m od nákupných možností, potraviny 200m. Železničná stanica 3km, letisko Salzburg 60km.

Apartmány GERMANIA</>

Apartmány GERMANIA

Apartmánový dom Germania sa nachádza na pokojnom no centrálnom mieste v Bad Hofgastein v nadmorskej výške 850m. Patrí k elegantnému hotelu Germania, ktorý je asi 100m od apartmánov. Nákupné možnosti 100m, železničná stanica 2,5km, letisko Salzburg asi 90km.

Hotel GERMANIA ****

Hotel GERMANIA ****

Hotel Germania sa nachádza na pokojnom no centrálnom mieste v Bad Hofgastein v nadmorskej výške 850m. Nákupné možnosti 100m, železničná stanica 2,5km, letisko Salzburg asi 90km.

Apartmány STEFANIE

Apartmány STEFANIE

Novo renovované apartmány Stefanie sa nachádzajú len asi 100m od centra Bad Hofgastein v dobrej dostupnosti lyžiarskych vlekov skibusom. Partnerský hotel Germania 80m od apartmánov. Apartmánový dom sa nachádza priamo pri kúpeľoch Kurpark Bad Hofgastein.

Penzión LOTHRINGERHOF

Penzión LOTHRINGERHOF

Penzión Lothringerhof sa nachádza v centre mesta Dorfgastein, v blízkosti obchodov, reštaurácii a barov.

Lyžiarske stredisko Gastein

Nadmorská výška: 835 - 2.650 m n.m., sezóna: 07.11. – 01.05., zasnežovanie: 48%
Zjazdovky: celkom: 200 km , ľahké: 60 km, stredné: 116 km, ťažké: 24 km
Lanovky: celkom: 50, vleky: 18, sedačky: 19, kabínky: 13, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Gastein

ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská v Rakúsku – Lyžovanie Rakúsko.