Bad Gastein / Gastein / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Gastein > Bad Gastein

Hotel BÄRENHOF

Hotel BÄRENHOF

Hotelový komplex Bärenhof pozostáva z 4 hlavných budov a tvorí ozdravné centrum v nadmorskej výške 1.100m. Centrum Bad Gastein asi 400m, obchody 300m, železničná stanica 400m, letisko Salzburg 97km.

Aparthotel SCHILLERHOF

Aparthotel SCHILLERHOF

Aparthotel Schillerhof je priamo pri svahu, centrum Bad Gastein 500m, obchod s potravinami 700m, stanica Bad Gastein 500m, autobusová zastávka 50m, letisko Salzburg 100km, nadmorská výška 1030.

Hotel ELISABETHPARK ****

Hotel ELISABETHPARK ****

Klasický 4* hotel Elisabethpark s dlhoročnou tradíciou sa nachádza priamo v centre Bad Gastein. Nákupné možnosti v blízkosti hotela, nadmorská výška strediska 1.000m. Železničná stanica Bad Gastein asi 1km, letisko Salzburg asi 95km.

Apartmány MONDI HOLIDAY BELLEVUE ****

Apartmány MONDI HOLIDAY BELLEVUE ****

Komfortné prázdninové zariadenie MONDI HOLIDAY BELLEVUE (spoločne s hotelom) sa nachádza v Bad Gastein asi 100m od centra. Železničná stanica Bad Gastein 600m. Nadmorská výška rezortu 1000m.

Hotel ALPENHAUS EVIANQUELLE

Hotel ALPENHAUS EVIANQUELLE

Vidiecky hotel Alpenhaus Evianquelle sa nachádza uprostred prírody v údolí Gastein medzi strediskami Bad Gastein a Sporgastein. Centrum Bad Gastein asi 4km.

Hotel & Residenz SANOTEL BAD GASTEIN ****

Hotel & Residenz SANOTEL BAD GASTEIN ****

Hotelový komplex, ku ktorému patrí aj budova rezidencie (2-3 minúty chôdze od hlavnej budovy) sa nachádza priamo v centre Bad Gastein vedľa známeho vodopádu.

Hotel WEISMAYR ****

Hotel WEISMAYR ****

Tradičný hotel Weismayr s viac ako 100 ročnou tradíciou pozostáva z 2 budov (Weysmayr a De l´Europe), vzájomne od seba vzdialených asi 50m. Hotel sa nachádza priamo v centre Bad Gastein na námestí.

Hotel MOZART ***

Hotel MOZART ***

Príjemný, rodinne vedený hotel sa nachádza priamo v centre Bad Gasteinu, najbližšie nákupné možnosti sú 50 m, kúpele Felsentherme 500 m, železničná stanica 500 m, letisko Salzburg 90 km. Nadmorská výška rezortu je 1000 m.

Penzión LAURA **

Penzión LAURA **

Rodinne vedený penzión Laura, zariadený v tirolskom štýle, sa nachádza priamo v centre Bad Gastein priamo na promenáde, v nadmorskej výške 1.000m v blízkosti nákupných možností. Verejný bazén je vzdialený 1,2km. Železničná stanica Bad Gastein 1,2km, letisko Salzburg asi 90km.

Kur & Sporthotel ALPENBLICK ***

Kur & Sporthotel ALPENBLICK ***

Rodinne vedený spa a športový hotel Alpenblick má výbornú polohu s panoramatickým výhľadom na údolie Gastein. Centrum Bad Gastein s nákupnými možnosťami asi 800m, železničná stanica 2km, letisko Salzburg 100km.

Apartmány DE L´EUROPE

Apartmány DE L´EUROPE

Apartmány de l´Europe sa nachádzajú v historickej budove v centre Bad Gastein. Budova pozostáva z dvoch častí, jednou je apartmánový dom a druhou hotel Weismayr, prepojenie na wellness a kongresové centrum. Železničná stanica Gastein 2km, letisko Salzburg 90km.