Bad Hofgastein / Gastein / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Gastein > Bad Hofgastein

Hotel NORICA ****

Hotel NORICA ****

Komfortný a elegantný hotel NORICA má prepojenie podzemnou chodbou priamo s kúpeľmi Alpine Thermal Pool Gastein, nachádza sa priamo v centre strediska Bad Hofgastein na pešej zóne. Železničná stanica asi 4 km, letisko Salzburg asi 120 km.

Hotel SALZBURGERHOF ***

Hotel SALZBURGERHOF ***

Tradičný salzburský, rodinne vedený hotel Salzburgerhof má výhodnú centrálnu polohu na pešej zóne v kúpeľnom a lyžiarskom stredisku Bad Hofgastein. Obchody v okolí hotela. Železničná stanica asi 3km, letisko Salzburg 90km.

Hotel ASTORIA ****

Hotel ASTORIA ****

Novo renovovaný hotel Astoria s príjemnou atmosférou sa nachádza priamo v centre Bad Hofgastein, 50m od obchodov a v blízkosti miestnych kúpeľov – Alpentherme 200m.

Apartmány ALPINA ***

Apartmány ALPINA ***

Apartmánový dom Alpina sa nachádza v centre Bad Hofgastein v nadmorskej výške 850m, asi 300m od nákupných možností, potraviny 200m. Železničná stanica 3km, letisko Salzburg 60km.

Apartmány GERMANIA</>

Apartmány GERMANIA

Apartmánový dom Germania sa nachádza na pokojnom no centrálnom mieste v Bad Hofgastein v nadmorskej výške 850m. Patrí k elegantnému hotelu Germania, ktorý je asi 100m od apartmánov. Nákupné možnosti 100m, železničná stanica 2,5km, letisko Salzburg asi 90km.

Hotel GERMANIA ****

Hotel GERMANIA ****

Hotel Germania sa nachádza na pokojnom no centrálnom mieste v Bad Hofgastein v nadmorskej výške 850m. Nákupné možnosti 100m, železničná stanica 2,5km, letisko Salzburg asi 90km.

Apartmány STEFANIE

Apartmány STEFANIE

Novo renovované apartmány Stefanie sa nachádzajú len asi 100m od centra Bad Hofgastein v dobrej dostupnosti lyžiarskych vlekov skibusom. Partnerský hotel Germania 80m od apartmánov. Apartmánový dom sa nachádza priamo pri kúpeľoch Kurpark Bad Hofgastein.