Ischgl / Ischgl / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Ischgl > Ischgl

Hotel POST ****+

Hotel POST ****+

Luxusný hotel Post Superior sa nachádza v srdci vychyteného lyžiarskeho strediska Ischgl. Má výbornú polohu priamo v centre a zároveň vedľa svahu, vychutnáte si teda aj „aprés ski“ atmosféru pozdĺž promenády Ischgl.

Hotel FLIANA ****+

Hotel FLIANA ****+

Príjemný dizajnový hotel Fliana sa nachádza priamo v centre strediska Ischgl. Nákupné možnosti sú vzdialené 100m, železničná stanica Landeck 30km, letisko Innsbruck 100km. Nadmorská výška strediska je 1.400m.

Hotel ELISABETH ****

Hotel ELISABETH ****

Arthotel Elisabeth je jeden z top hotelov v stredisku Ischgl, pri svahu a kúsok od centra.
Hotel Elisabeth sa nachádza len 300m od centra strediska Ischgl v blízkosti svahu a lanovky.

Hotel SEIBLISHOF ****

Hotel SEIBLISHOF ****

Hotel Seiblishof je jediný hotel v Ischgl, ktorý sa špecializuje na zimnú dovolenku s deťmi. Nachádza sa v nadmorskej výške 1377m. Nákupné možnosti sú vzdialrné 150m, obchod s potravinami 350 m, Železničná stanica Landeck asi 31km, letisko Innsbruck 100km.

Hotel LITZNER ***

Hotel LITZNER ***

Hotel Garni Litzner s príjemnou neformálnou atmosférou sa nachádza na pokojnom mieste v centre strediska Ischgl v nadmorskej výške 1.377m. Nákupné možnosti sú vzdialené 100m, železničná stanica Landeck asi 30km, letisko Innsbruck asi 100km.

Hotel ISCHGL ****

Hotel ISCHGL ****

Rodinne vedený hotel Ischgl sa nachádza v krásnom a pokojnom prostredí, situovaný na okraji Ischgl, 300 m od centra s nákupnou zónou, letisko Innsbruck 100km.

Gasthof TALBLICK ***

Gasthof TALBLICK ***

Menší rodinne vedený gasthof Talblick v tirolskom štýle sa nachádza na pokojnom mieste na okraji Ischgl. Centrum a obchody sú asi 1,5km. Autobusová stanica Postbus 700m, železnčná stanica Landeck 30km. Nadmorská výška strediska 1.350m.

Apartmány CHALET SOFIE

Apartmány CHALET SOFIE

Rodinne vedený apartmánový dom Chalet Sofie sa nachádza na pokojnom a slnečnom mieste, na okraji lesa s prekrásnym výhľadom na Ischgl. Centrum je vzdialené asi 300 m, supermarket sa nachádza v tesnej blízkosti.

Hotel Chalet MUTMANÖR

Hotel Chalet MUTMANÖR

Príjemný garni hotel Chalet Mutmanör sa nachádza len 400m od centra Ischlg a nákupných možností. Nadmorská výška strediska 1300m

Apartmány SILVRETTA

Apartmány SILVRETTA

Elegantná, štýlová rezidencia Alpin Silvretta sa nachádza v stredisku Ischgl, v nadmorskej výške 1.400m.n.m., v blízkosti obchodov, barov a reštaurácii.

Hotel CHRISTINE ****

Hotel CHRISTINE ****

Štýlový hotel Christine sa nachádza v centre obce Ischgl, v jednom z najpopulárnejších alpských lyžiarskych stredísk Silvretta Arena.

Hotel GERMANIA ****

Hotel GERMANIA ****

Hotel a Garni Germania sa nachádza v stredisku Ischgl, len 1 minútu chôdze od centra. Obchody, reštaurácie a bary v blízkosti.

Hotel Garni BELLEVUE ****

Hotel Garni BELLEVUE ****

Malý šarmantný hotel Garni Bellevue sa nachádza na centrálnom no pokojnom mieste v populárnom lyžiarskom stredisku Ischgl. Reštaurácie, obchody a lanovky v pešej dostupnosti.

Hotel YSCLA ****

Hotel YSCLA ****

Rodinne vedený Gourmet hotel Yscla sa nachádza priamo v centre lyžiarskeho strediska Ischgl na pešej zóne. Jeho názov je pôvodný románsky názov mestečka Ischgl. Perfektná poloha v stredisku, dosah obchodov, reštaurácií a barov, pár krokov od lanovky.

Hotel GRAMASER ****

Hotel GRAMASER ****

Hotel Gramaser s reštauráciou GrillAlm sa nachádza priamo v stredisku Ischgl, neďaleko svahov a centra s obchodmi, reštauráciami a apres ski barmi.

Penzión ALIHOF (****)

Penzión ALIHOF (****)

Výborné ubytovanie pre partiu rodín či priateľov, možnosť prenajať si celý penzión vrátane spoločnej kuchyne. Kapacita 12-15 osôb.
Rodinne vedený penzión Alihof má výhodnú polohu asi 2,5km od centra Ischgl v časti Platt, mimo ruchu centra Ischglu. Spojenie do centra zabezpečujú aj skibusy.

Hotel PERSURA ***

Hotel PERSURA ***

Hotel Persura sa nachádza na peknom pokojnom mieste vo vyhľadávanom lyžiarskom stredisku Ischgl, neďaleko centra mesta (pešou chôdzou cca 3 min.).

Hotel LAMTANA ****

Hotel LAMTANA ****

Tradičný Hotel Garni Lamtana sa nachádza v centre obľúbeného lyžiarskeho strediska Ischgl.