Zell am See / Kaprun - Zell am See / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Kaprun - Zell am See > Zell am See

Hotel LATINI ****

Hotel LATINI ****

Hotel Latini sa nachádza v pokojnom prostredí obklopený horami a jazerom Zell am See. Lanovka Areithbahn je vzdialená len 200m, ľadovec Kitzsteinhorn 8 km. Zrekonštruované komfortné izby, wellness, priaznivé ceny pre deti.
Hotel Latini v Zell am See sa nachádza asi 2km od centra strediska Zell am See v nadmorskej výške 757m.

Hotel Hagleitner KINDERHOTEL ****

Hotel Hagleitner KINDERHOTEL ****

Hotel Hagleitner Kinderhotel zameraný zvlášť na rodiny s deťmi sa nachádza na pokojnom mieste uprostred horskej prírody asi 3km od centra Zell am See a 400m od centra jeho časti Schüttdorf s obchodmi. Železničná stanica 3km, letisko Salzburg 80km. Nadmorská výška strediska 750m.

Hotel SCHWEBEBAHN ****

Hotel SCHWEBEBAHN ****

Hotel Alpine Resort SCHWEBEBAHN je jedným z najznámejších hotelov v Zell am See. Má vynikajúcu slnečnú polohu nad jazerom, priamo na svahu a ponúka prekrásny panoramatický výhľad. Nachádza sa v nadmorskej výške 1.100m. Centrum Zell am See je vzdialené asi 1,5km, železničná stanica je vzdialená 2km, letisko Salzburg 100km. a nachádza asi 1,5km od pešej zóny strediska Zell am See.

Hotel SCHŐNBLICK ***

Hotel SCHŐNBLICK ***

Rodinne vedený hotel Schoenblick sa nachádza v Zell am See v centre Schüttdorf, asi 2 km od centra Zell am See, a asi 300 m od jazera. Najbližšie obchody sú vzdialené 100 m, železničná stanica je vzdialená 2 km.

Apartmány KRISTALL ***

Apartmány KRISTALL ***

Apartmánový dom Kristall sa nachádza v stredisku Zell am See v južnej časti Schüttdorf, cca 500m od centra. Ponúka panoramatický výhľad na Ľadovec Kitzsteinhorn a pohorie Hohen Tauern. Nadmorská výška strediska cca 757m, potraviny 150m, nákupné možnosti 200m, železničná stanica Zell am See 2,5km, letisko Salzburg asi 80km.

Apartmány GSCHWANDTNER

Apartmány GSCHWANDTNER

Apartmány GSCHWANDTNER sa nachádzajú v Zell am See, v centre časti Schüttdorf, len 5 minút chôdze od obchodov a reštaurácii

Hotel DAXER ***

Hotel DAXER ***

Rodinne vedený hotel Daxer sa nachádza priamo pri lanovke Schmittenhöhe, na slnečnej strane, len 2km od centra Zell am See s obchodmi, barmi a reštauráciami.

Aparthotel DER SCHMITTENHOF ****

Aparthotel DER SCHMITTENHOF ****

Nedávno postavený aparthotel Der Schmittenhof s príjemnou atmosférou má výhodnú polohu pár krokov od zjazdovky asi 1,5km od centra Zell am See a obchodov v nadmorskej výške 757m. Pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy (3*, 20m). Železničná stanica 1,5km, letisko Salzburg 85km.

Penzión MILAN

Penzión MILAN

Jednoduchý renovovaný penzión Milan sa nachádza medzi Zell am See a Kaprun pri časti Schüttdorf. Centrum Zell am See 3km, obchody asi 500m, Kaprun asi 3km.

Apartmány NEUE POST

Apartmány NEUE POST

Útulný hotel s apartmánovým domom Neue Post má centrálnu, slnečnú a pokojnú polohu, 50m od pešej zóny Zell am See. Pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy, v ktorej sa nachádzajú niektoré apartmány (viď popis).

Hotel NEUE POST ****

Hotel NEUE POST ****

Tradičný hotel Neue Post sa nachádza priamo v centre Zell am See na námestí Palace na výhodnom mieste – v blízkosti lanoviek, jazera, železničnej stanice. Pešia zóna, obchody a reštaurácie hneď pri hoteli. Železničná stanica Zell am See asi 250m.

Hotel ST. HUBERTUSHOF ***

Hotel ST. HUBERTUSHOF ***

Hotel St. Hubertushof sa nachádza na pokojnom mieste v Zell am See – časť Thumersbach. Železničná stanica Zell am See asi 4km, do centra premáva skibus zdarma.

Hotel SEEHOF ***

Hotel SEEHOF ***

Tradičný rodinne vedený hotel Seehof sa nachádza v blízkosti centra Zell am See, len 30m od jazera. Nadmorská výška strediska 757m, nákupné možnosti 30m, železničná stanica asi 150m, letisko Salzburg asi 80km.

Hotel ZUM HIRSCHEN ****

Hotel ZUM HIRSCHEN ****

Rodinne vedený hotel Zum Hirschen sa nachádza na začiatku pešej zóny v Zell am See v nadmorskej výške 757m. Verejný bazén v meste je vzdialený 200m, železničná stanica 300m, letisko Salzburg 80km.

Hotel GLASERER HAUS ***

Hotel GLASERER HAUS ***

Tradičný hotel Glaserer Haus sa nachádza v historickom centre Zell am See a bol nedávno zrekonštruovaný. Obchody sú vzdialené 50m, železničná stanica 500m, letisko Salzburg 80km.

Seehotel SEEVILLA FREIBERG

Seehotel SEEVILLA FREIBERG

Tradičný a štýlový hotel sa nachádza priamo pri jazere Zeller, len 7 minút chôdze od historického centra mesta, 300m od nákupných možností. Verejný bazén 300m, železničná stanica 300m, letisko Salzburg 80km.

Berghotel JAGA ALM

Berghotel JAGA ALM

Horský hotel Jaga Alm je rodinne vedený a deťom priateľský hotel. Nachádza sa na slnečnej strane Schmitten s panoramatickým výhľadom na jazero a Schmittenhöhe v nadmorskej výške 1.200m a je dostupný autom po novej ulici. Centrum Zell am See s obchodmi a železničnou stanicou asi 3km, letisko Salzburg asi 80km.

Apartmány HONGMEI

Apartmány HONGMEI

Nedávno renovované apartmány Hongmei sa nachádzajú v centre časti Schüttdorf v Zell am See. Potraviny a obchody v blízkosti, železničná stanica Zell am See asi 3km.

Apartmány GADENSTÄTTER

Apartmány GADENSTÄTTER

Útulný apartmánový dom Gadenstätter sa nachádza na pokojnom mieste Zell am See no len 50m od pešej zóny a 100m od jazera. Nákupné možnosti 150m, železničná stanica 200m, letisko Salzburg 80km. Nadmorská výška strediska 757m.

Gasthof SCHÜTTHOF ***

Gasthof SCHÜTTHOF ***

Gasthof Schütthof sa nachádza v centre miestnej časti Schüttdorf asi 20 min chôdze od jazera a centra Zell am See s pešou zónou.

Hotel HEITZMANN ****

Hotel HEITZMANN ****

Obľúbený hotel Heitzmann má výhodnú polohu priamo v centre Zell am See a len 50m od lanovky. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Hotel GRAND ****

Hotel GRAND ****

Grand Hotel má exkluzívnu polohu v centre strediska Zell am See, priamo pri jazere a 100m od centra s obchodmi, reštauráciami a pešou promenádou. Hotel pozostáva z dvoch budov prepojených podzemnou chodbou.

Hotel WALDHOF ****

Hotel WALDHOF ****

Obľúbený príjemný hotel Waldhof pozostáva z 2 budov, vzájomne prepojené podzemnou chodbou. Nachádza sa v centrálnej časti Zell am See v nadmorskej výške 757m. Nákupné možnosti 400m, železničná stanica 1km, letisko Salzburg 80km.

Apartmány SIGL

Apartmány SIGL

Apartmánový dom sa nachádza v centre časti Schüttdorf. Centrum Zell am See je 2km ďaleko. Obchody, kaviarne, reštaurácie sú priamo v blízkosti apartmánov.

Apartmány ANTON WALLNER STRASSE

Apartmány ANTON WALLNER STRASSE

Apartmány Anton Wallner Strasse 9 majú výbornú polohu priamo v centre strediska Zell am See, pár metrov od obchodov a reštaurácií, pešej zóny a zároveň v blízkosti lanovky. Jazero Zell 100m.