Kitzbühel - Kirchberg / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Kitzbühel - Kirchberg

rozsiahla lyžiarska oblasť spája hlavné stredisko Kitzbühel s blízkym Kirchbergom, Aschau, Jochbergom až po Pass Thurn. Lyžovanie na 150 km lyžiarskych tratí všetkých náročností, 51 lanoviek a vlekov s kapacitou 77.000 os./hod. Známa zjazdovka Hahnenkamm – jeden z najťažších zjazdov Svetového pohára mužov. Viac informácií aj ubytovaní v stredisku na lyžovanie Kitzbühel

Ubytovanie Kitzbühel - Kirchberg

Hotel Best Western PREMIER KAISERHOF ****

Hotel Best Western PREMIER KAISERHOF ****

Elegantný hotel Best Western Premier Kaiserhof má výbornú polohu v stredisku Kitzbühel pri lanovke Hahnenkamm len pár metrov od historického centra.

Hotel BRUGGERHOF ***

Hotel BRUGGERHOF ***

Hotelový komplex Bruggerhof pozostáva zo 4 budov asi 30m od seba a nachádza sa asi 2km od centra Kitzbühel a obchodov v nadmorskej výške 800m. Jazero Schwarzsee asi 200m. Železničná stanica Kitzbühel 3,5km, letisko Salzburg 80km.

Hotel STRASSHOFER ***

Hotel STRASSHOFER ***

Tradičný tirolský hotel Strasshofer sa nachádza priamo v centre Kitzbühel na pešej zóne. Obchody v okolí hotela, železničná stanica 1km, letisko Salzburg 80km.

Hotel HARISCH WEISSES RÖSSL *****

Hotel HARISCH WEISSES RÖSSL *****

Tradičný luxusný Harish Hotel Weisses Rössl obklopený atmosférou centra Kitzbühel v blízkosti obchodov. Železničná stanica 2km, letisko Salzburg 80km, nadmorská výška strediska 800m.

Apartmány KOLPINGHAUS

Apartmány KOLPINGHAUS

Veľký apartmánový dom Kolpinghaus sa nachádza v centre Kitzbühel v blízkosti historického centra a pešej zóny. Nákupné možnosti 100m, železničná stanica 500m, letisko Salzburg 80km.

Landhotel VORDERGRUB

Landhotel VORDERGRUB

Príjemný vidiecky hotel Vordergrub s výbornou reštauráciou sa nachádza na slnečnej strane údolia Kitzbühel, asi 1,5km od centra. Potraviny a železničná stanica 1km.

Hotel SCHWEIZERHOF ****

Hotel SCHWEIZERHOF ****

Športový a wellness hotel Schweizerhof s príjemnou atmosférou a novým zariadením má výbornú polohu v centre pešej zóny strediska Kitzbühel. Nadmorská výška strediska 800m, nákupné možnosti 200m. Železničná stanica 1,5km, letisko Innsbruck 80km.

Hotel SCHWARZER ADLER ****

Hotel SCHWARZER ADLER ****

Elegantný hotel v centre strediska Kitzbühel je vhodný na športovo – relaxačnú dovolenku. Nachádza sa v nadmorskej výške 800m, nákupné možnosti 100m. Železničná stanica 1,5km, letisko Salzburg asi 80km.

Hotel Q! MARIA THERESIA ****

Hotel Q! MARIA THERESIA ****

Designový hotel Q! Maria Theresia sa nachádza v centre vychyteného rakúskeho lyžiarskeho strediska Kitzbühel, neďaleko zjazdovky Hahnenkamm. Obchody a reštaurácie v blízkom okolí 20m, železničná stanica Kitzbühel 1,5km.

CORDIAL GOLF & WELLNESSHOTEL REITH ****

CORDIAL GOLF & WELLNESSHOTEL REITH ****

Komfortný hotel Cordial Golf & Wellness Reith sa nachádza len 5min jazdy od známeho strediska Kitzbühel v dedinke Reith. Železničná stanica Kitzbühel asi 3km.

Hotel KIRCHBERGERHOF ****

Hotel KIRCHBERGERHOF ****

Novootvorený, rodinne vedený, tradičný hotel Alpen Glück Hotel Kirchbergerhof sa nachádza na pokojnom mieste na okraji mestečka Kirchberg, asi 300m od obchodov. Železničná stanica 1,3km.

Hotel LIFTHOTEL ***

Hotel LIFTHOTEL ***

Rodinne vedený hotel Lifthotel v tirolskom štýle má pokojnú polohu asi 700m od centra Kirchberg a nákupných možností. Železničná stanica 900m, letisko Innsbruck / Salzburg 90km.

Hotel-Gasthof UNTERM RAIN

Hotel-Gasthof UNTERM RAIN

Tradičný tirolský hotel Gasthof Unterm Rain sa nachádza priamo v centre Kirchberg. Potraviny a nákupné možnosti 100m. Železničná stanica Kirchberg 500m, letisko Salzburg 80 km. Nadmorská výška je 860m.

Hotel ELISABETH ****

Hotel ELISABETH ****

Veľký rodinne vedený hotel Elisabeth v tirolskom štýle bol prerobený z pôvodnej farmy a dodnes využíva vlastné produkty v kuchyni hotela. Od centra Kirchberg a nákupných možností je asi 1,5km, železničná stanica Kirchberg 2km, letisko Innsbruck 80km, nadmorská výška strediska 860m.

Hotel KRONECK ****

Hotel KRONECK ****

Veľký, neformálny a v tradičnom štýle postavený hotel sa nachádza v tichej oblasti Kirchbergu s panoramatickým výhľadom na Wilden Kaiser v nadmorskej výške 860m. Centrum mesta s obchodmi a reštauráciami 700m, železničná stanica Kirchberg 900m, letisko 90km.

AKTIV SUNNY HOTEL SONNE ****

AKTIV SUNNY HOTEL SONNE ****

Príjemný štýlový hotel Aktiv Sunny Sonne leží v centre Kirchberg asi 300m od obchodov. Železničná stanica 1,2km, letisko Innsbruck 95km, nadmorská výška strediska 860m.

Hotel TAXACHER ***

Hotel TAXACHER ***

Moderne , ale tradične zariadený Hotel Taxacherhof sa nachádza 2 km od centra Kirchberg v pokojnom prostredí . Najbližšie nákupné možnosti sú vzdialené 2 km od hotela. Nadmorská výška strediska je 860 m. verejný bazén 10km, železničná stanica Kirchberg je vzdialená 2 km, letisko Innsbruck 80 km.

Apartmány FRANGLHOF **

Apartmány FRANGLHOF **

Rodinne vedený apartmánový dom Franglhof na pokojnom úpätí Sonnberg je asi 800m od centra Kirchberg a 1km od železničnej stanice. Nadmorská výška 860m.

Hotel RÖSSLWIRT

Hotel RÖSSLWIRT

Tradičný rodinne vedený hotel Rösslwirt sa nachádza v centre Kirchberg. Zariadenie bolo nedávno renovované. Nákupné možnosti pri hoteli, železničná stanica 200m, letisko Salzburg 77km. Nadmorská výška strediska 860m

Hotel BRÄUWIRT ****

Hotel BRÄUWIRT ****

Tradičný hotel Bräuwirt kompletne zrenovovaný a prestavaný v roku 2006 sa nachádza v centre Kirchberg v nadmorskej výške 860m. Nákupné možnosti 150m, železničná stanica Kirchberg 600m, letisko Innsbruck 90km.

Gasthof SKIRAST ***

Gasthof SKIRAST ***

Príjemný, rodinne vedený hotel Skirast zariadený v tirolskom štýle leží v nadmorskej výške 860m. Nachádza sa priamo pri vstupe do prírodnej rezervácie Spertental. Vedľajšia budova sa nachádza hneď pri hoteli. Centrum Kirchberg je vzdialený 3,5 km, verejný bazén v hoteli Elisabeth Kirchberg 1,5km, nákupné možnosti 3,5km, železničná stanica Kirchberg 4km, letisko Innsbruck 90km.

Hotel DER ADLER **** - SKIPAS

Hotel DER ADLER **** - SKIPAS

Hotel Der Adler, označovaný aj ako Alpenresidenz Adler, sa nachádza v tirolskom mestečku Kirchberg, pár metrov od svahov. Situovaný je v okrajovej časti centra smerom na Kitzbühel.

Penzión FRANGLHOF **

Penzión FRANGLHOF **

Rodinne vedený penzión Franglhof sa nachádza na pokojnom mieste asi 800m od centra Kirchberg a nákupných možností. Nadmorská výška strediska je 860m. Železničná stanica Kirchberg 1km, letisko Innsbruck / Salzburg 90km.

Hotel KEMPINSKI DAS TIROL *****

Hotel KEMPINSKI DAS TIROL *****

Luxusný hotel Kempinski Das Tirol bol otvorený v roku 2011 a ako jediný hotel v Tirolsku patrí do siete Leading Hotels of the World. Nachádza sa v dedinke Jochberg 100m od centra a 7km od centra svetoznámeho lyžiarskeho mestečka Kitzbühel.
Železničná stanica Kitzbühel 8km, letisko Salzburg 83km, Innsbruck 100km.

Apartmány TIROL APART 1709

Apartmány TIROL APART 1709

Kompletne zrenovované apartmány TirolApart 1709 znovu otvorené v decembri 2015 majú výbornú polohu v centre mestečka Jochberg pri lyžiarskom svahu. Nákupné možnosti v blízkom okolí. Kitzbühel asi 9km, spojenie zabezpečujú skibusy.

Lyžiarske stredisko Kitzbühel - Kirchberg

Nadmorská výška: 800 - 2.000 m n.m. , sezóna: 13.12. - 25.04., zasnežovanie: 58%
Zjazdovky celkom: 168 km, ľahké: 67 km, stredne ťažké: 78 km, ťažké: 23 km
Lanovky celkom: 53, vleky: 16, sedačky: 28, kabínky: 9, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Kitzbühel - Kirchberg

ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská v Rakúsku – Lyžovanie Rakúsko.