Kirchberg / Kitzbühel - Kirchberg / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Kitzbühel - Kirchberg > Kirchberg

Hotel KIRCHBERGERHOF ****

Hotel KIRCHBERGERHOF ****

Novootvorený, rodinne vedený, tradičný hotel Alpen Glück Hotel Kirchbergerhof sa nachádza na pokojnom mieste na okraji mestečka Kirchberg, asi 300m od obchodov. Železničná stanica 1,3km.

Hotel LIFTHOTEL ***

Hotel LIFTHOTEL ***

Rodinne vedený hotel Lifthotel v tirolskom štýle má pokojnú polohu asi 700m od centra Kirchberg a nákupných možností. Železničná stanica 900m, letisko Innsbruck / Salzburg 90km.

Hotel-Gasthof UNTERM RAIN

Hotel-Gasthof UNTERM RAIN

Tradičný tirolský hotel Gasthof Unterm Rain sa nachádza priamo v centre Kirchberg. Potraviny a nákupné možnosti 100m. Železničná stanica Kirchberg 500m, letisko Salzburg 80 km. Nadmorská výška je 860m.

Hotel ELISABETH ****

Hotel ELISABETH ****

Veľký rodinne vedený hotel Elisabeth v tirolskom štýle bol prerobený z pôvodnej farmy a dodnes využíva vlastné produkty v kuchyni hotela. Od centra Kirchberg a nákupných možností je asi 1,5km, železničná stanica Kirchberg 2km, letisko Innsbruck 80km, nadmorská výška strediska 860m.

Hotel KRONECK ****

Hotel KRONECK ****

Veľký, neformálny a v tradičnom štýle postavený hotel sa nachádza v tichej oblasti Kirchbergu s panoramatickým výhľadom na Wilden Kaiser v nadmorskej výške 860m. Centrum mesta s obchodmi a reštauráciami 700m, železničná stanica Kirchberg 900m, letisko 90km.

AKTIV SUNNY HOTEL SONNE ****

AKTIV SUNNY HOTEL SONNE ****

Príjemný štýlový hotel Aktiv Sunny Sonne leží v centre Kirchberg asi 300m od obchodov. Železničná stanica 1,2km, letisko Innsbruck 95km, nadmorská výška strediska 860m.

Hotel TAXACHER ***

Hotel TAXACHER ***

Moderne , ale tradične zariadený Hotel Taxacherhof sa nachádza 2 km od centra Kirchberg v pokojnom prostredí . Najbližšie nákupné možnosti sú vzdialené 2 km od hotela. Nadmorská výška strediska je 860 m. verejný bazén 10km, železničná stanica Kirchberg je vzdialená 2 km, letisko Innsbruck 80 km.

Apartmány FRANGLHOF **

Apartmány FRANGLHOF **

Rodinne vedený apartmánový dom Franglhof na pokojnom úpätí Sonnberg je asi 800m od centra Kirchberg a 1km od železničnej stanice. Nadmorská výška 860m.

Hotel RÖSSLWIRT

Hotel RÖSSLWIRT

Tradičný rodinne vedený hotel Rösslwirt sa nachádza v centre Kirchberg. Zariadenie bolo nedávno renovované. Nákupné možnosti pri hoteli, železničná stanica 200m, letisko Salzburg 77km. Nadmorská výška strediska 860m

Hotel BRÄUWIRT ****

Hotel BRÄUWIRT ****

Tradičný hotel Bräuwirt kompletne zrenovovaný a prestavaný v roku 2006 sa nachádza v centre Kirchberg v nadmorskej výške 860m. Nákupné možnosti 150m, železničná stanica Kirchberg 600m, letisko Innsbruck 90km.

Gasthof SKIRAST ***

Gasthof SKIRAST ***

Príjemný, rodinne vedený hotel Skirast zariadený v tirolskom štýle leží v nadmorskej výške 860m. Nachádza sa priamo pri vstupe do prírodnej rezervácie Spertental. Vedľajšia budova sa nachádza hneď pri hoteli. Centrum Kirchberg je vzdialený 3,5 km, verejný bazén v hoteli Elisabeth Kirchberg 1,5km, nákupné možnosti 3,5km, železničná stanica Kirchberg 4km, letisko Innsbruck 90km.

Hotel DER ADLER **** - SKIPAS

Hotel DER ADLER **** - SKIPAS

Hotel Der Adler, označovaný aj ako Alpenresidenz Adler, sa nachádza v tirolskom mestečku Kirchberg, pár metrov od svahov. Situovaný je v okrajovej časti centra smerom na Kitzbühel.

Penzión FRANGLHOF **

Penzión FRANGLHOF **

Rodinne vedený penzión Franglhof sa nachádza na pokojnom mieste asi 800m od centra Kirchberg a nákupných možností. Nadmorská výška strediska je 860m. Železničná stanica Kirchberg 1km, letisko Innsbruck / Salzburg 90km.