Kitzbühel / Kitzbühel - Kirchberg / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Kitzbühel - Kirchberg > Kitzbühel

Hotel Best Western PREMIER KAISERHOF ****

Hotel Best Western PREMIER KAISERHOF ****

Elegantný hotel Best Western Premier Kaiserhof má výbornú polohu v stredisku Kitzbühel pri lanovke Hahnenkamm len pár metrov od historického centra.

Hotel BRUGGERHOF ***

Hotel BRUGGERHOF ***

Hotelový komplex Bruggerhof pozostáva zo 4 budov asi 30m od seba a nachádza sa asi 2km od centra Kitzbühel a obchodov v nadmorskej výške 800m. Jazero Schwarzsee asi 200m. Železničná stanica Kitzbühel 3,5km, letisko Salzburg 80km.

Hotel STRASSHOFER ***

Hotel STRASSHOFER ***

Tradičný tirolský hotel Strasshofer sa nachádza priamo v centre Kitzbühel na pešej zóne. Obchody v okolí hotela, železničná stanica 1km, letisko Salzburg 80km.

Hotel HARISCH WEISSES RÖSSL *****

Hotel HARISCH WEISSES RÖSSL *****

Tradičný luxusný Harish Hotel Weisses Rössl obklopený atmosférou centra Kitzbühel v blízkosti obchodov. Železničná stanica 2km, letisko Salzburg 80km, nadmorská výška strediska 800m.

Apartmány KOLPINGHAUS

Apartmány KOLPINGHAUS

Veľký apartmánový dom Kolpinghaus sa nachádza v centre Kitzbühel v blízkosti historického centra a pešej zóny. Nákupné možnosti 100m, železničná stanica 500m, letisko Salzburg 80km.

Landhotel VORDERGRUB

Landhotel VORDERGRUB

Príjemný vidiecky hotel Vordergrub s výbornou reštauráciou sa nachádza na slnečnej strane údolia Kitzbühel, asi 1,5km od centra. Potraviny a železničná stanica 1km.

Hotel SCHWEIZERHOF ****

Hotel SCHWEIZERHOF ****

Športový a wellness hotel Schweizerhof s príjemnou atmosférou a novým zariadením má výbornú polohu v centre pešej zóny strediska Kitzbühel. Nadmorská výška strediska 800m, nákupné možnosti 200m. Železničná stanica 1,5km, letisko Innsbruck 80km.

Hotel SCHWARZER ADLER ****

Hotel SCHWARZER ADLER ****

Elegantný hotel v centre strediska Kitzbühel je vhodný na športovo – relaxačnú dovolenku. Nachádza sa v nadmorskej výške 800m, nákupné možnosti 100m. Železničná stanica 1,5km, letisko Salzburg asi 80km.

Hotel Q! MARIA THERESIA ****

Hotel Q! MARIA THERESIA ****

Designový hotel Q! Maria Theresia sa nachádza v centre vychyteného rakúskeho lyžiarskeho strediska Kitzbühel, neďaleko zjazdovky Hahnenkamm. Obchody a reštaurácie v blízkom okolí 20m, železničná stanica Kitzbühel 1,5km.