Mölltal / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap MölltalSkipass Mölltal

Mölltal

Lyžovanie na ľadovci Mölltal predlžuje lyžiarsku sezónu od konca júna do konca mája (takmer celoročná). Najdlhšou podzemnou lanovkou v Alpách sa dostanete za 8 min do výšky 3.122 m, kde na vás čaká 53 km perfektne upravených lyžiarskych tratí a nádherné výhľady. Lyžiarske stredisko Mölltal je prístupné zo strediskovej obce Flattach, alebo z neďalekého Mallnitz. Viac informácií aj ubytovaní v stredisku na lyžovanie Mölltal

Ubytovanie Mölltal

Gasthof INNERFRAGANTER WIRT ***

Gasthof INNERFRAGANTER WIRT ***

Menší, rodinne vedený gasthof Innerfraganter Wirt sa nachádza v stredisku Flattach v časti Innerfragant bližšie k ľadovcu, asi 5km od centra.

Apartmánový dom MENTIL

Apartmánový dom MENTIL

Apartmánový dom MENTIL sa nachádza v stredisku Flattach pri ľadovci Mölltal vedľa Spothotela Mölltal v časti Kleindorf. V blízkosti sa nachádza supermarket, reštaurácia, pub, pizzeria, kaviareň.

Sporthotel MÖLLTAL *** - skipas

Sporthotel MÖLLTAL *** - skipas

Obľúbený neformálny sporthotel Mölltal sa nachádza v centre Flattach časť Kleindorf, asi 100m od obchodov, v blízkosti pizzeria, bar. Pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy (50m od seba). Železničná stanica Spittal 40km, letisko Klagenfurt 115km.

Sporthotel MÖLLTAL

Sporthotel MÖLLTAL

Obľúbený sporthotel Mölltal s neformálnou atmosférou sa nachádza v centre Flattach, asi 100m od obchodov. Pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy (50m od seba). Železničná stanica Spittal 40km, letisko Klagenfurt 115km.

Hotel FLATTACHER HOF ****

Hotel FLATTACHER HOF ****

Hotel Flattacherhof sa nachádza na pokojnom mieste v centre strediska Flattach. Železničná stanica Mallnitz asi 12km. Nadmorská výška strediska 699m.

GIGA SPORT OPENING

GIGA SPORT OPENING

Lyžovanie na ľadovci predĺžuje lyžiarsku sezónu od decembra do mája, najdlhšou lanovkou v Alpách sa dostanete za 8min do výšky 3.122m, kde vás prekvapí 53km perfektne upravených lyžiarskych tratí a nádherný výhľad. Stredisko je prístupné z mestečka Flattach, alebo z neďalekého Mallnitz.

INTERSPORT OPENING

INTERSPORT OPENING

Lyžovanie na ľadovci predlžuje lyžiarsku sezónu od decembra do mája, najdlhšou lanovkou v Alpách sa dostanete za 8min do výšky 3.122m, kde vás prekvapí 53km perfektne upravených lyžiarskych tratí a nádherný výhľad. Stredisko je prístupné z mestečka Flattach, alebo z neďalekého Mallnitz.

Apartmány SISSI

Apartmány SISSI

Apartmánový dom Sissi má celkom 7 apartmánov, nachádza sa na pokojnom mieste v časti Flattach – Ausserfragant.

Hotel FRAGANTER WIRT ***

Hotel FRAGANTER WIRT ***

Príjemný, rodinne vedený hotel Fraganter Wirt sa nachádza pod Moelltalským ľadovcom na južnej strane Hohen Tauern v stredisku Flattach, v centre časti Ausserfragant, asi 15km od železničnej stanice.

Apartmány BLUMENMOSAIK

Apartmány BLUMENMOSAIK

Nedávno postavené apartmány Blumenmosaik sa nachádzajú v stredisku Flattach v centrálnej časti Kleindor, supermarket, banka, pošta, reštaurácia v blízkosti.

Apartmány GLETSCHERBLICK

Apartmány GLETSCHERBLICK

Apartmánový dom Gletscherblick sa nachádza v stredisku Flattach v centre časti Kleindorf. Pri apartmánoch je supermarket, kaviareň, reštaurácie, predajňa športových potrieb so servisom a požičovňou lyží.

Penzión STRIEDNIG

Penzión STRIEDNIG

Penzión Striednig sa nachádza v známom lyžiarskom stredisku Mölltal s ľadovcom, v centre dediny Flattach, asi 10 minút chôdze od supermarketu, banky, trafiky a reštaurácií.

Hotel ALPENHOF ***

Hotel ALPENHOF ***

Rodinne vedený hotel Alpenhof sa nachádza priamo v centre strediska Obervellach. Pozostáva z dvoch budov, vedľajšia budova je vzdialená 20m od hlavnej budovy. Nadmorská výška rezortu 680m. Železničná stanica Mallnitz 8km, letisko Klagenfurt 110km.

Lyžiarske stredisko Mölltal

Nadmorská výška: 2.200 - 3.122 m n.m., sezóna: 21.06. - 11.05. celoročná, zasnežovanie: 72%
Zjazdovky: celkom: 88 km, ľahké: 22 km, stredné: 51 km, ťažké: 15 km
Lanovky: celkom: 28, vleky: 17, sedačky: 4, kabínky: 7, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Mölltal

ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská v Rakúsku – Lyžovanie Rakúsko.