Nassfeld - Hermagor / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Nassfeld - HermagorSkipass Nassfeld - Hermagor

Nassfeld - Hermagor

Lyžiarske stredisko pre mladých sa nachádza v Kärnten pri talianskych hraniciach. Za lyžovačkou sem chodí aj veľká časť talianskej mládeže, z tejto časti pomedzia,  Záruka snehu, bezpečné trate, vyše 100 km zjazdoviek, bežky 300 km. Zaručené lyžovanie počas celej sezóny - priaznivé snehové podmienky zaisťuje nadm. výška a 150 ks snežných diel. Viac informácií aj ubytovaní v stredisku na lyžovanie Nassfeld

Ubytovanie Nassfeld - Hermagor

Chaty ALM RESORT NASSFELD ****

Chaty ALM RESORT NASSFELD ****

Perfektná lokalita novo postavených chát priamo pri svahu. Výborné pre rodiny, partie – nedostatok len v tom, že sa rýchlo vypredávajú.

Novopostavené chaty Alm Resort Nassfeld majú výbornú polohu pri svahu lyžiarskeho strediska Nassfeld – Hermagor. Centrum Sonnenalpe a obchody asi 1,5km. Nadmorská výška rezortu 1.500m, pri hraniciach Rakúska s Talianskom. Železničná stanica Hermagor asi 19km, letisko Klagenfurt 100km.

CUBE Nassfeld

CUBE Nassfeld

Štýlový hotel Cube sa nachádza v stredisku Hermagor v časti Tröpolach lyžiarskej oblasti Nassfeld-Hermagor v nadmorskej výške 600m. Železničná stanica Hermagor asi 10km.

FALKENSTEINER HOTEL & SPA CARINZIA ****

FALKENSTEINER HOTEL & SPA CARINZIA ****

FALKENSTEINER HOTEL & SPA CARINZIA sa nachádza na začiatku lyžiarskeho strediska Nassfeld priamo v dedine Tröpolach, asi 8km od Hermagoru. Železničná autobusová stanica asi 1km. letisko Klagenfurt 80km.

Hotel GARTNERKOFEL ****

Hotel GARTNERKOFEL ****

Komfortný hotel Gartnerkofel s neformálnou atmosférou má výbornú polohu uprostred lyžiarskej oblasti Naasfeld Hermagor priamo v centre Sonnenalpe Naasfeld v nadmorskej výške 1500m. Nákupné možnosti 300m, železničná stanica Tröpolach asi 12km, Hermagor asi 20km, letisko Klagenfurt asi 86km.

Falkensteiner Hotel SONNENALPE ****

Falkensteiner Hotel SONNENALPE ****

alkensteiner Hotel Sonnenalpe sa nachádza v stredisku Nassfeld priamo uprostred lyžiarskych svahov v nadmorskej výške 1.500m.
Príjemný moderný hotel vhodný najmä pre rodiny s deťmi.

Hotel SAMERHOF ****

Hotel SAMERHOF ****

Hotel Samerhof sa nachádza v stredisku Nassfeld v centre časti Tröpolach, neďaleko údolnej stanice lanovky. Má aj priľahlú vedľajšiu budovu s apartmánmi asi 4min chôdze od hlavnej budovy hotela.

Alpenhotel MARCIUS ***

Alpenhotel MARCIUS ***

Alpenhotel Marcius postavený v tradičnom rakúskom štýle vidieckych domov má výbornú polohu priamo v lyžiarskom stredisku Nassfeld v časti Sonnleitn, pár metrov od vlekov. Nadmorská výška 1.400m.

Hotel WULFENIA ****+

Hotel WULFENIA ****+

Zrenovovaný hotel Wulfenia & Spa sa nachádza v nadmorskej výške cca 1.500m priamo uprostred lyžiarskeho strediska Nassfeld, v časti Sonnenalpe priamo pri svahu. Hotel je zariadený v modernom dizajnovom, minimalistickom štýle.

Aparthotel EDERHOF ****

Aparthotel EDERHOF ****

Tradičný aparthotel Ederhof poskytuje apartmány aj izby v hlavnej budove a tiež novo postavenej priľahlej budove vzdialenej 50m zároveň so stravovaním. Má výbornú polohu priamo na svahu lyžiarskeho strediska Nassfeld, časť Schlanitzen.

Apartmány DE LUXE SCHLUGA ****

Apartmány DE LUXE SCHLUGA ****

Apartmány Schluga De Luxe sa nachádza v stredisku Hermagor v pokojnej časti pri jazere Pressegersee. Dom I bol otvorený v júli 2006 a dom II v decembri 2009.

Apartmány ALM RESORT NASSFELD

Apartmány ALM RESORT NASSFELD

Apartmány Alm Resort Nassfeld majú výbornú polohu uprostred lyžiarskeho strediska Nassfeld – Hermagor, priamo uprostred svahov. Centrum Sonnenalpe a obchody asi 1,5km. Nadmorská výška rezortu 1.500m. Železničná stanica Hermagor asi 19km, letisko Klagenfurt 100km.

Chatky DAS KLEINE FERIENDORF

Chatky DAS KLEINE FERIENDORF

Das Kleine Feriendorf je malá prázdninová dedinka z menších chatiek v blízkosti top lyžiarskeho strediska Korutánska, Nassfeld – Hermagor, jednoduché turistické ubytovanie.
Malé prázdninová dedinka Das Kleine Feriendorf sa nachádza v obci Jenig len 3km od Tröpolach, z ktorého vedie lanovka do top lyžiarskej oblasti Nassfeld – Hermagor. Ubytovanie je apartmánového typu v malých chatkách s množstvom dreva. Dedinka je na pokojnom slnečnom mieste s výhľadom na okolité hory

Aparthotel FORELLENHOF WALDNER ***

Aparthotel FORELLENHOF WALDNER ***

: Rodinne vedený aparthotel Forellenhof Waldner sa nachádza v dedine Gundersheim v dobrom dosahu lyžiarskej oblasti Nassfeld – Hermagor. Má hlavnú budovu a prístavbu Wiesengrund (30m).

Apartmány ROSENSTÖCKL ****

Apartmány ROSENSTÖCKL ****

Rodinne vedený apartmánový dom Rosenstöckl sa nachádza v údolí Gailtal v dedinke Gundersheim lyžiarskej oblasti Nassfeld Hermagor. K apartmánom patria aj izby v penzióne asi 400m.

Bierhotel LONCIUM – Gasthof EDELWEISS ***

Bierhotel LONCIUM – Gasthof EDELWEISS ***

Bierhotel Loncium (pivný hotel – vlastný pivovar) a gasthof Edelweiss sa nachádza v mestečku Kötschach – Mauthen v okrese Hermagor, výhodná poloha pre lyžovanie v Nassfelde pri priaznivej cene ubytovania.

Gasthof GAILBERGHÖHE

Gasthof GAILBERGHÖHE

Rodinne vedený gasthof Gailberg sa nachádza na pokojnom mieste pri menšom mestečku Kötschach – Mauthen v dobrej dostupnosti lyžiarskeho strediska Nassfeld – Hermagor.

Familienhotel KARNISCHERHOF ***

Familienhotel KARNISCHERHOF ***

Rodinný hotel Familienhotel Karnischerhof sa nachádza uprostred korutánskej prírody v dedinke St. Stefan an der Gailtal, 6km od centra Nötsch, väčšie nákupné možnosti v Hermagor 12km. Zastávka autobusu oproti hotelu.

Lyžiarske stredisko Nassfeld - Hermagor

Nadmorská výška: 610 - 2.020 m n.m., sezóna: 04.12. - 25.04., zasnežovanie: 100%
Zjazdovky: celkom: 110 km, ľahké: 30 km, stredné: 69 km, ťažké: 11 km
Lanovky: celkom: 30, vleky: 17, sedačky: 8, kabínky: 5, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Nassfeld - Hermagor

ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská v Rakúsku – Lyžovanie Rakúsko.