Nassfeld / Nassfeld - Hermagor / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Nassfeld - Hermagor > Nassfeld

Chaty ALM RESORT NASSFELD ****

Chaty ALM RESORT NASSFELD ****

Perfektná lokalita novo postavených chát priamo pri svahu. Výborné pre rodiny, partie – nedostatok len v tom, že sa rýchlo vypredávajú.

Novopostavené chaty Alm Resort Nassfeld majú výbornú polohu pri svahu lyžiarskeho strediska Nassfeld – Hermagor. Centrum Sonnenalpe a obchody asi 1,5km. Nadmorská výška rezortu 1.500m, pri hraniciach Rakúska s Talianskom. Železničná stanica Hermagor asi 19km, letisko Klagenfurt 100km.

CUBE Nassfeld

CUBE Nassfeld

Štýlový hotel Cube sa nachádza v stredisku Hermagor v časti Tröpolach lyžiarskej oblasti Nassfeld-Hermagor v nadmorskej výške 600m. Železničná stanica Hermagor asi 10km.

FALKENSTEINER HOTEL & SPA CARINZIA ****

FALKENSTEINER HOTEL & SPA CARINZIA ****

FALKENSTEINER HOTEL & SPA CARINZIA sa nachádza na začiatku lyžiarskeho strediska Nassfeld priamo v dedine Tröpolach, asi 8km od Hermagoru. Železničná autobusová stanica asi 1km. letisko Klagenfurt 80km.

Hotel GARTNERKOFEL ****

Hotel GARTNERKOFEL ****

Komfortný hotel Gartnerkofel s neformálnou atmosférou má výbornú polohu uprostred lyžiarskej oblasti Naasfeld Hermagor priamo v centre Sonnenalpe Naasfeld v nadmorskej výške 1500m. Nákupné možnosti 300m, železničná stanica Tröpolach asi 12km, Hermagor asi 20km, letisko Klagenfurt asi 86km.

Falkensteiner Hotel SONNENALPE ****

Falkensteiner Hotel SONNENALPE ****

alkensteiner Hotel Sonnenalpe sa nachádza v stredisku Nassfeld priamo uprostred lyžiarskych svahov v nadmorskej výške 1.500m.
Príjemný moderný hotel vhodný najmä pre rodiny s deťmi.

Hotel SAMERHOF ****

Hotel SAMERHOF ****

Hotel Samerhof sa nachádza v stredisku Nassfeld v centre časti Tröpolach, neďaleko údolnej stanice lanovky. Má aj priľahlú vedľajšiu budovu s apartmánmi asi 4min chôdze od hlavnej budovy hotela.

Alpenhotel MARCIUS ***

Alpenhotel MARCIUS ***

Alpenhotel Marcius postavený v tradičnom rakúskom štýle vidieckych domov má výbornú polohu priamo v lyžiarskom stredisku Nassfeld v časti Sonnleitn, pár metrov od vlekov. Nadmorská výška 1.400m.

Hotel WULFENIA ****+

Hotel WULFENIA ****+

Zrenovovaný hotel Wulfenia & Spa sa nachádza v nadmorskej výške cca 1.500m priamo uprostred lyžiarskeho strediska Nassfeld, v časti Sonnenalpe priamo pri svahu. Hotel je zariadený v modernom dizajnovom, minimalistickom štýle.

Aparthotel EDERHOF ****

Aparthotel EDERHOF ****

Tradičný aparthotel Ederhof poskytuje apartmány aj izby v hlavnej budove a tiež novo postavenej priľahlej budove vzdialenej 50m zároveň so stravovaním. Má výbornú polohu priamo na svahu lyžiarskeho strediska Nassfeld, časť Schlanitzen.