Obergurgl / Obergurgl / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Obergurgl > Obergurgl

Hotel ALPENAUSSICHT ****

Hotel ALPENAUSSICHT ****

Hotel Alpenaussicht bol postavený v roku 1744 a slúžil ako hostinec pre návštevníkov strediska Obergurgl. Hotel bol rekonštruovaný v roku 2002 a v súčasnosti je moderný a priateľský hotel umiestnený v prekrásnom prostredí. Centrum je vzdialené asi 400 m.

Hotel JOSL MOUNTAIN LOUNGING ****

Hotel JOSL MOUNTAIN LOUNGING ****

Moderný Lounging- Boutique Hotel Josl Mountain Lounging je hotel výnimočnej kategórie. Hotel sa nachádza v centre strediska Obergurgl. Vysoká kvalita a vynikajúca poloha hotela je ideálna pre tých, ktorí hľadajú oddych a relax

Hotel AUSTRIA & BELLEVUE ****

Hotel AUSTRIA & BELLEVUE ****

Hotely Austria a Bellevue sú dva prvotriedne hotely, spojené podzemnou chodbou a nachádzajú sa na pokojnom mieste s výhľadom na Ötztalerské hory. Centrum strediska Obergurgl s nákupnými možnosťami cca 500m. Nadmorská výška strediska 1.930-2.150m. Železničná stanica Ötztal 50km, letisko Innsbruck 100km.

Hotel LOHMANN ***

Hotel LOHMANN ***

„All Inclusive“ hotel Lohman má výhodnú polohu v tirolskom stredisku Obergurgl, len 50m od centra a nákupných možností. Vďaka starostlivosti o deti a nápojom v cene je vhodný najmä pre rodiny. Železničná stanica Ötztal Bahnhof asi 50km, letisko Innsbruck 100km.

Hotel Vital MÜHLE ****

Hotel Vital MÜHLE ****

Rodinne vedený Vital Hotel Mühle sa nachádza uprostred lyžiarskeho strediska Obergurgl – Hochgurgl, medzi oboma jeho časťami, asi 2km od centra Obergurgl. Spojenie s centrom a vlekmi zabezpečuje skibus zdarma, stojí pred hotelom.

Bergresidenz MÜHLE ***

Bergresidenz MÜHLE ***

Rodinne vedený renovovaný hotel – penzión aj s apartmánovým ubytovaním Bergresidenz Mühle sa nachádza v Obergurgl asi 2km od centra, smerom na Hochgurgl. Do centra spojenie skibusom zdarma, cca 2 minúty jazdy. Penzión patrí k 4* hotelu Vitalhotel Mühle (30m), ktorého wellness centrum, reštauráciu a priestory môžu klienti využívať.

Penzión HOHENFELS ***

Penzión HOHENFELS ***

Príjemný penzión s dobrou polohou pre lyžovanie aj dostupnosť do centra.
Penzión Hohenfels má výbornú polohu na začiatku centrálnej časti Obergurgl (časť Gurgl), obchody, reštaurácie a bary v dosahu max 10 minút chôdze. Zlyžovanie možné až k ubytovaniu.

BURGHOTEL ALPENGLÜHN ***

BURGHOTEL ALPENGLÜHN ***

Rodinne vedený Burghotel Alpenglühn sa nachádza v stredisku Obergurgl v časti Pill pri lanovke vedúcej do Hochgurgl. Nadmorská výška strediska 1.927m.