Obertauern / Obertauern / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Obertauern > Obertauern

Alpenhotel TAUERNKÖNIG ***

Alpenhotel TAUERNKÖNIG ***

Rodinne vedený Alpenhotel Tauernkönig sa nachádza asi 700m od centra Obertauern a nákupných možností. Má aj depandance Gammsspitzl (asi 300m). Železničná stanica Radstadt asi 21km, letisko Salzburg 100km. Nadmorská výška rezortu 1.750m, známe tréningové stredisko rakúskych lyžiarov.

Hotel MARIETTA ****

Hotel MARIETTA ****

Hotel Marietta má výbornú polohu v centre Obertauern priamo pri svahoch. Vybavenie lyžiarskeho strediska ako aj reštaurácie, bary a diskotéky sú v blízkosti, najbližší Schirmbar len 50m.

Apartmány BERGRESIDENZ

Apartmány BERGRESIDENZ

Bergresidenz & Tauernresidenz (dve budovy asi 10m od seba) je rodinne vedený apartmánový dom v novo postavenom luxusnom zariadení. Ideálne ubytovanie s výhľadom na hory, pre nadšených zimných športových fanúšikov, situovaný v blízkosti lanovky a svahov. Centrum Obertauern s obchodmi asi 900m, železničná stanica Radstadt 21 km, letisko Salzburg asi 100km.

Hotel SCHÜTZ ****

Hotel SCHÜTZ ****

Komfortný hotel Schütz má výbornú polohu v centre strediska Obertauern v nadmorskej výške 1.750m. Železničná stanica Radstadt asi 20km, letisko Salzburg asi 100km.

Hotel TAUERNHAUS WISENEGG ***

Hotel TAUERNHAUS WISENEGG ***

Jednoduchý útulný hotel Tauernhaus Wisenegg sa nachádza v známom stredisku Obertauern asi 1km od centra v nadmorskej výške 1.750m. Železničná stanica Radstadt asi 20km, letisko Salzburg 100km.

Aparthotel ALPINARA

Aparthotel ALPINARA

Aparthotel Alpinara bol nedávno postavený, nachádzajú sa v ňom veľké apartmány a lóže.

Hotel LATSCHENHOF ****

Hotel LATSCHENHOF ****

Hotel Latschenhof Obertauern – komfortný, priateľský alpský hotel s centrálnou pozíciou, len 100 m od lanovky, 50 m od centra strediska, nadmorská výška 1.725m. Wellness, polpenzia, zľavy pre deti do 15 rokov. Vianočná a Silvestrovská večera v cene.
Hotel Latschenhof sa nachádza len 50m od centra strediska Obertauern. Najbližšia železničná stanica Radstadt 25km.

Hotel ENZIAN ****+

Hotel ENZIAN ****+

Hotel Enzian, zrenovovaný v roku 2010, sa nachádza v centre obľúbeného, vysoko položeného lyžiarskeho strediska Obertauern, v pokojnej bočnej uličke. Lyžiarske svahy všade navôkol. Na súčasný hotel bol pretvorený z pôvodného hosťovského domu postaveného už v roku 1955.

Hotel ROMERHOF ****+

Hotel ROMERHOF ****+

Alpenhotel Römerhof sa nachádza priamo oproti svahu v populárnom, vysoko položenom lyžiarskom stredisku Obertauern (1.630 – 2.313m), na pokojnom mieste. Centrum mestečka pár minút vzdialené.

Aparthotel HUBERTUS

Aparthotel HUBERTUS

Aparthotel Hubertus se nachází na okraji Obertauern, 900m od centra, nejbližší železniční stanice je Radstadt 21km, letiště Salzburg 100km, nadmořská výška 1750m.

Aparthotel SONNE ****

Aparthotel SONNE ****

Rodinne vedený Garni & Aparthotel Sonne sa nachádza v stredisku Obertauern s vysokou nadmorskou výškou, hneď na začiatku strediska v časti Kirchdörfl obklopený krásnou prírodnou scenériou v zime.

Hotel SÜDTIROL ***

Hotel SÜDTIROL ***

Neformálny a obľúbený hotel Südtirol sa nachádza v centrálnej časti obľúbeného lyžiarskeho strediska Obertauern v nadmorskej výške 1.738m. Do úplného centra mestečka sú to 3min chôdze.

Aparthotel ALMSCHLÖSSL & SCHROTTERALM ****

Aparthotel ALMSCHLÖSSL & SCHROTTERALM ****

Rodinne vedený komfortný aparthotel Almschlössl & Schrotteralm pozostáva z dvoch domov tvoriacich jeden hotelový komplex na lyžiarskom svahu v Obertauern. Má skvelú panoramatickú polohu v nadmorskej výške 1.700m, asi 2,5km od centra strediska. Zariadený je vo vidieckom štýle množstvom dreva, s útulnou atmosférou.