Ramsau am Dachstein / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Ramsau am Dachstein

so skipasom pre oblasť Dachstein - Tauern využívate viac ako 100 lanoviek a vlekov a lyžujete na 160 km zjazdoviek. Nachádza sa tu najslnečnejšia lyžiarska lúka v Rakúsku pre začiatočníkov, 18 vlekov a 18 km lyžiarskych tratí pre menej náročných lyžiarov, doporučujeme ako zimnú dovolenku a lyžovačku pre rodiny s deťmi. Viac informácií aj ubytovaní v stredisku na lyžovanie Schladming - Dachstein

Ubytovanie Ramsau am Dachstein

Hotel POST

Hotel POST

Obľúbený hotel Post sa nachádza v centre Ramsau – Kulm vedľa informačného centra. Pozostáva z 2 budov, hlavnej budovy a hosťovského domu (10m). Nákupné možnosti 50m, železničná stanica Schladming 5km, letisko Salzburg 90km.

Hotel ALMFRIEDEN ****

Hotel ALMFRIEDEN ****

Rodinne vedený hotel Almfrieden ideálny nie len pre fanúšikov bežeckého lyžovania sa nachádza na pokojnom idylickom mieste asi 1,5km od centra Ramsau am Dachstein. Železničná stanica Schladming asi 7km, nadmorská výška strediska 1.150m.

Penzión HOFWEYER

Penzión HOFWEYER

Malý obľúbený penzión Hofweyer sa nachádza v krásnom prostredí na kopci s výhľadom na Dachsteinské hory. Centrum Ramsau a obchody 2km, železničná stanica Schladming 7km, letisko Salzburg 75km. Nadmorská výška strediska 1150m.

BERGHOTEL DACHSTEIN ***

BERGHOTEL DACHSTEIN ***

Horský Berghotel Dachstein v alpskom štýle sa nachádza v nadmorskej výške 1800m, priamo v lyžiarskej oblasti ľadovca Dachstein, asi 9km od centra Ramsau am Dachstein a obchodov.

Hotel Gasthof STOCKERWIRT ***

Hotel Gasthof STOCKERWIRT ***

Tradičný Gasthof Stockerwirt sa nachádza na pokojnom mieste v stredisku Ramsau am Dachstein v časti Vorberg, uprostred horskej prírody s nádhernou panorámou. V zime dobrá východisková poloha na lyžovanie a bežkovanie, v lete na turistiku a horolezecké výstupy.

Lyžiarske stredisko Ramsau am Dachstein

Nadmorská výška: 1.100 - 2.700 m n.m., sezóna: 06.12. - 06.04., zasnežovanie: 30%
Zjazdovky: celkom: 28 km, ľahké: _12 km, stredné: 8 km, ťažké: 8 km
Lanovky: celkom: 16, vleky: 13, sedačky: 2, kabínky: 1, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Ramsau am Dachstein

Ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská v Rakúsku – Lyžovanie Rakúsko.