Rauris / Rauris / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Rauris > Rauris

Apartmány SCHÖNBLICK MOUNTAIN RESORT

Apartmány SCHÖNBLICK MOUNTAIN RESORT

Komfortný apartmánový komplex Schönblick Mountain Resort sa nachádza na okraji centra strediska Rauris v nadmorskej výške 950m. Pozostáva zo 120 apartmánov v domoch po 5-8 apartmánov. Nákupné možnosti 200m, železničná stanica Taxenbach 10km, letisko Salzburg 90km.

Hotel FERIENWELT KRISTALL ****

Hotel FERIENWELT KRISTALL ****

Komfortný hotel Ferienwelt Kristall sa nachádza na pokojnom slnečnom mieste v blízkosti centra Rauris. Potraviny 500m, obchody 400m, železničná stanica Taxenbach 10km, Zell am See 24km, letisko Salzburg 100km. Nadmorská výška strediska 952m.

Gasthof SALZBURGEHOF ***

Gasthof SALZBURGEHOF ***

Útulný, rodinne vedený gasthof Salzburgerhof sa nachádza v centre Raurisu a je obľúbený najmä pre blízkosť lanovky. Obchody 100m, nadmorská výška rezortu 952m. Železničná stanica Taxenbach 10km, letisko Salzburg 90km.

Apartmány CHRISTA ***

Apartmány CHRISTA ***

Rodinne vedený apartmánový dom pozostáva z troch budov – Christa, Lydia a Michaela, vzdialených od seba asi 50m a nachádza sa asi 250m od centra strediska Rauris a nákupných možností. Nadmorská výška strediska je 952m. Verejný bazén 250m. Železničná stanica Taxenbach je vzdialená asi 10km, letisko Salzburg asi 90km.

Gasthof PLATZWIRT ***

Gasthof PLATZWIRT ***

Rodinne vedený gasthof Paltzwirt sa nachádza v centre mestečka Rauris, len 100m od obchodov. Pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy – hosťovský dom asi 200m (bez oficiálnej kategórie). Železničná stanica Taxenbach asi 10km, letisko Salzburg asi 100km.