Hinterglemm / Saalbach - Hinterglemm / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Saalbach - Hinterglemm > Hinterglemm

ALPINE PALACE New Balance Luxury Resort *****

ALPINE PALACE New Balance Luxury Resort *****

Štýlový hotel plný atmosféry sa nachádza v centre Hinterglemm hneď vedľa svahu.

Time Design Hotel ALPEN-KARAWANSERAI ****

Time Design Hotel ALPEN-KARAWANSERAI ****

Nový moderný alpský hotel Time Design Alpen-Karawanserai sa nachádza v centre populárneho strediska Hinterglemm – obchody a reštaurácie v blízkosti. Získal cenu „Hotel budúcnosti“ 2012. Železničná stanica Zell am See asi 22km.

Hotel HOCHALM ****

Hotel HOCHALM ****

Aktiv Genuss Hotel Hochalm, ktorý kombinuje moderný dizajn a tradíciu regiónu Pinzgau sa nachádza v populárnom lyžiarskom stredisku Saalbach Hinterglemm, asi 2km od centra Hinterglemm s obchodmi a reštauráciami. Nadmorská výška 1.150m.

Clubhotel SONNALP ****

Clubhotel SONNALP ****

Neformálny Clubhotel Sonnalp sa nachádza na slnečnej strane strediska Hinterglemm asi 300m od obchodov v nadmorskej výške asi 1060m. Železničná stanica Zell am See 25 km, letisko Salzburg 90 km.

Aparthotel ADLER ****

Aparthotel ADLER ****

Obľúbený aparthotel ADLER má výbornú polohu v pokojnej časti strediska Hinterglemm, no len pár metrov od centra s obchodmi, barmi a službami.

Apartmány SONNWIES ****

Apartmány SONNWIES ****

Apartmánový dom Sonnwies s priestrannými apartmánmi má vynikajúcu polohu v blízkosti vlekov v stredisku Hinterglemm. Nadmorská výška rezortu 1.003m. Centrum a nákupné možnosti 150m, železničná stanica Zell am See cca 25km, letisko Salzburg 110km.

Hotel GAMSHAG ***

Hotel GAMSHAG ***

Hotel Gamshag s rodinnou atmosférou má výbornú polohu priamo v centre na pešej zóne strediska Hinterglemm v blízkosti hotelov a reštaurácií. Nadmorská výška strediska 1050m.

Hotel ZUR DORFSCHMIEDE ****

Hotel ZUR DORFSCHMIEDE ****

Hotel Zur Dorfschmiede s rustikálnym zariadením a príjemnou atmosférou sa nachádza priamo v centre Hinterglemm v nadmorskej výške 1.003m v blízkosti nákupných možností. Železničná stanica Zell am See asi 25km, letisko Salzburg asi 130km.

Hotel HUBERTUSHOF ***

Hotel HUBERTUSHOF ***

Hotel Hubertushof má vynikajúcu polohu 100m od centra Hinterglemm a len pár krokov od lanovky a svahu. Nákupné možnosti 100m. Železničná stanica Zell am See 20km, letisko Salzburg 100km. Nadmorská výška strediska 1.025m.

Hotel UNTERELLMAU ***

Hotel UNTERELLMAU ***

Rodinne vedený hotel Penzión Unterellmau má výbornú polohu na okraji mestečka Hinterglemm, kúsok od centra a priamo pri lyžiarskom svahu.