Saalbach - Hinterglemm / Saalbach - Hinterglemm / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Saalbach - Hinterglemm > Saalbach - Hinterglemm

Hotel INTERSTAR ALPIN ****

Hotel INTERSTAR ALPIN ****

Elegantný štýlový hotel Interstar Alpin sa nachádza na pokojnom mieste vedľa lanovky Schönleiten v časti Vorderglemm. Centrum Saalbach 2,5 km, nadmorská výška strediska 1003. Železničná stanica Zell am See 14km, letisko Salzburg 89km.

Aparthotel ASTRID ***

Aparthotel ASTRID ***

Aparthotel Astrid sa nachádza pri svahu v centre Saalbach, asi 400m od obchodov. Ideálna poloha uprostred lyžiarskeho kolotoča blízko centra aj apres ski barov v nadmorskej výške 1003m. Železničná stanica Zell am See 15km, letisko Salzburg 90km.

Hotel SONNE ****

Hotel SONNE ****

Rodinne vedený hotel Sonne bol nedávno renovovaný (izby a wellness) a nachádza sa asi 900m od centra obľúbeného strediska Saalbach smerom na Hinterglemm. Nákupné možnosti 100m, nadmorská výška strediska 1.003m. Železničná stanica Maishofen asi 14km, letisko Salzburg asi 90km.

Hotel GLEMMTALERHOF ****

Hotel GLEMMTALERHOF ****

Tradičný hotel Glemmtalerhof s príjemnou luxusnou atmosférou sa nachádza v centre Hinterglemm v tesnej blízkosti obchodov. Pozostáva z hlavnej a vedľajšej budovy „Silvester“ (asi 10m) v tradičnom salzburskom štýle. Zell am See je vzdialené 25km, letisko Salzburg 80km.

Gasthof TIROLER BUAM ***

Gasthof TIROLER BUAM ***

Tradičný rodinne vedený gasthof – hotel Tiroler Buam sa nachádza na začiatku údolia Saalbach-Hinterglemm (nadmorská výška 1.003m) v časti Vorderglemm. Centrum Saalbachu asi 3km, nákupné možnosti 2,5km, železničná stanica Zell am See 10km, letisko Salzburg 70km.

Penzión EDER ***

Penzión EDER ***

Rodinne vedený penzión Eder sa nachádza priamo v centre strediska Saalbach v blízkosti nákupných možností. Nadmorská výška strediska 1.003m. Železničná stanica Zell am See 25km, letisko Salzburg 80km.

Hotel ALPINA ***

Hotel ALPINA ***

Útulný rustikálny hotel Alpina sa nachádza v centre Hinterglemm, asi 300m od nákupných možností v nadmorskej výške 1003m. Železničná stanica Zell am See 25km, letisko Salzburg 100km. Recepcia a sauna zóna boli renovované.

Penzión GABI ***

Penzión GABI ***

Útulný penzión sa nachádza na slnečnom a pokojnom svahu, s krásnym výhľadom na okolité kopce, v nadmorskej výške 1.003 metrov. Penzión je od centra Saalbachu vzdialený 800m, bokom od hlavnej cesty smerom na Hinterglemm, potraviny 100m, obchody 100m. Železničná stanica Zell am See 25km, letisko Salzburg 80km.

Sporthotel BERGER´S ****

Sporthotel BERGER´S ****

Rodinne vedený Sporthotel Berger´s je situovaný priamo na pešej zóne v centre Saalbachu. Nákupné možnosti priamo pri hoteli, železničná stanica Zell am See 18 km, letisko Salzburg 80km.

Hotel BAUER ****

Hotel BAUER ****

Komfortný rodinne vedený hotel Bauer ma vynikajúcu polohu na pešej zóne v centre strediska Saalbach. Železničná stanica Zell am See 20km, letisko Salzburg 100km, nadmorská výška strediska 1.003m.

Hotel ASTRIDE U.

Hotel ASTRIDE U.

Útulný novopostavený aparthotel Astride. U. s príjemnou atmosférou sa nachádza blízko centra Saalbach na pokojnejšom mieste v nadmorskej výške 1.003m. Nákupné možnosti 400m, železničná stanica Zell am See 15km, letisko Salzburg 90km.

Hotel – Gasthof UNTERWIRT ***

Hotel – Gasthof UNTERWIRT ***

Hotel – gasthof Unterwirt má výbornú polohu na pešej zóne v centre strediska Saalbach v blízkosti nákupných možností v nadmorskej výške 1.003m. Železničná stanica Zell am See asi 18km, letisko Salzburg asi 80km.

Hotel NEUHAUS ****

Hotel NEUHAUS ****

Rodinný hotel Neuhaus má výbornú polohu pre lyžiarov aj tých, čo vyhľadávajú apres ski. Leží na pešej zóne v centre Saalbach v nadmorskej výške 1.003m v blízkosti nákupných možností. Železničná stanica Zell am See cca 20km, letisko Salzburg asi 100km.