Hotel ALPIN RESORT REITERHOF **** / Saalbach / Saalbach - Hinterglemm / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava
Lokalita
Rakúsko / Saalbach – Hinterglemm / Saalbach
Náš tip
All inclusive
Pri vlekoch
Bazén & Wellness
Wifi
Naše hodnotenie
****
Viac na stránke hotela: Alpinresort, Saalbach
Poloha
Hotel Alpin Resort Reiterhof s výbornou polohou pozostáva z 2 budov prepojených podzemnou chodbou (Reiterhof I a II, 30m od seba). Má centrálnu polohu v obľúbenom stredisku Saalbach vedľa lanovky Schattberg X-Press. Obchody len 50m, reštaurácie 100m, nočný život v stredisku. Nadmorská výška strediska 1.003m. K hotelu patrí aj depandance - dom Aamadall 2* kategórie.
Lyžovanie
Pri údolnej stanici lanovky Schattberg X-Press. Pri dobrých snehových podmienkach možnosť zlyžovať k hotelu. Pri hotely je aj začiatočnícky svah. Zastávka skibusu zdarma asi 100m, bežkárske trate 500m. Ľadovec Kitzsteinhorn Kaprun asi 35km.
Ubytovanie
Dvojlôžkové izby a junior suity majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a WC, kúpací plášť, mini bar (nealko zdarma), rádio a CD prehrávač, telefón, káblová TV, trezor, wifi zdarma. Izby sú nefajčiarske. Junior suity majú balkón. Izby s označením „N“ resp. depandance sa nachádzajú v priľahlom dome Aamadall.
Stravovanie
All inclusive - raňajky formou bufetu so studenými a teplými jedlami a čerstvým pomarančovým džúsom v čase 07,45-10,00hod, raňajky pre spáčov v čase 10,00-12,00hod so studeným a teplým obedovým bufetom, šalátový bar, predjedlá a dezerty z bufetu; večere – denne rôzne bohaté tematické bufety pri asi 20m dlhom bufetovom stole, alebo 4-5-chodové servírované večere s možnosťou výberu, možnosť vegetariánskej stravy. V čase 17,00 – 24,00 občerstvenie pri bare zdarma. Nápoje počas celého dňa v čase 08,00 – 24,00 hod: džúsy, fanta, kola, minerálky, káva, čaj z nápojového bufetu, fľaškové vína (červené a biele), šumivé víno, likéry, long drinks, čapované pivo, pšeničné pivo; vitamínový džúsový bar vo vital zóne. Strava pre všetkých hostí je podávaná v hlavnej budove (Reiterhof I). Vianočná večera 24. a 25.12. v cene. Silvestrovský gala bufet 31.12., hudba, polnočný bufet, nápoje v cene do 04,00 ráno, 1 fľaša sektu na izbu.
Vybavenie hotela a ďalšie služby
Recepcia, lobby, viacero salónikov Stüberl, internetový kútik /W-lan pripojenie v celom hoteli zdarma, jedáleň, hotelový bar, terasa, vínna pivnica, výťahy, parkovisko a garáž do vyčerpania kapacity zdarma. V rámci rezortu aj požičovňa lyžiarskeho vybavenia a lyžiarska škola.
Šport, relax, wellness
Zdarma vnútorný bazén (8,5x5m), vonkajší bazén (25x9m) prepojený s vnútorným bazénom, 2 parné kúpele s aromaterapiou, sauna, vonkajšia fínska sauna s ľadovým bazénikom, relaxačná miestnosť, solárium podľa obsadenosti, 2 vírivky, infračervená kabína, strešná terasa, iglu, 2 „hot spoty“ – horúci kúpeľ v drevenom sude (namiesto sauny alebo ako bazénik pre deti). Otváracie hodiny na mieste. Za poplatok masáže a skrášľovacie kúry.
Zábava, Après Ski
Zdarma Backgammon, rôzne hry. V nedeľu informačný večer. Denne medzinárodná tlač (okrem nedele a sviatkov). Za poplatok Sony Play Station.
Rodina, deti
Deti do 3 rokov s 2 dospelými zdarma, detská postieľka, detské menu, vysoká stolička, baby monitor, sedačka na turistiku k dispozícii na vyžiadanie. Za poplatok detská lyžiarska škôlka, info na mieste. V termíne od 29.03.2014 deti do 15 rokov na prístelke zdarma.
Extra
Zvieratá nie sú povolené.
Dĺžka pobytu, nástup na pobyt
Štandardná dĺžka pobytu je 7 nocí. Nástupný deň je sobota, prípadne nedeľa. Ubytovanie je možné od 16,00 hod. Izby je nutné uvoľniť do 12,00 hod. Termíny do 22.12. na min 4 noci s voľným nástupom. Fixné termíny s nástupom 22.12., 26.12., 02.01., 05.01. na min 7 nocí.
Cena zahŕňa
• ubytovanie s all inclusive na 7 (resp. uvedený počet) nocí
• vianočnú večeru 24. a 25.12.
• silvestrovskú večeru 31.12.
• využívanie bazénu,
• sauny a wellness podľa popisu
• telefonická asistenčná služba v slovenskom jazyku
• poistenie proti insolventnosti
Možnosť doobjednať
• komplexné cestovné poistenie ECP Plus € 2,10 /osoba /deň

Vyžiadať cenu, požadovaný termín uveďte do poznámky

Zvolené ubytovanie: Hotel ALPIN RESORT REITERHOF **** Zvolený dátum: 01.01. - 01.01.
Meno, Priezvisko Počet dospelých Poznámka
E-mail Počet detí
Telefón Mám záujem o zasielanie akciových ponúk a noviniek
Dospelí:
Deti do :
Deti do :
Cena:
Možnosť doobjednať:
Kontaktné udaje
Meno *
Priezvisko *
Ulica a číslo
Mesto
PSČ
Dátum narodenia *
E-mail *
Telefón *
* povinná položka