Pichl bei Schladming / Schladming / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Schladming > Pichl bei Schladming

Hotel GUT RAUNERHOF ****

Hotel GUT RAUNERHOF ****

Hotel Gut Raunerhof má výbornú polohu priamo na svahu asi 2km od Pichl a asi 8km od centra Schladmingu s obchodmi. Nadmorská výška asi 800m.

Hotel ALMDORF REITERALM

Hotel ALMDORF REITERALM

Komplex Almdorf Reiteralm pozostáva z hotela Edelweiss a 18 okolitých chatiek s výbornou polohou v nadmorskej výške 1.200m uprostred lyžiarskej oblasti asi 5km od centra Pichl bei Schladming. Schladming asi 7km.

Hotel PICHLMAYRGUT ****

Hotel PICHLMAYRGUT ****

Tradičný, už od roku 1732 rodinne vedený hotel Pichlmayrgut sa nachádza uprostred prírodnej scenérie lyžiarskej oblasti Schladming – Dachstein, asi 100m od centra menšieho Pichl bei Schladming. Schladming s nákupnými možnosťami, množstvom reštaurácií a barov asi 5km od hotela.

Hotel ALMWELT AUSTRIA ****

Hotel ALMWELT AUSTRIA ****

Komplex Almwelt Austria pozostáva z moderných chát v tradičnom štýle s množstvom dreva postavených na svahoch oblasti Schladming v časti Pichl.
Centrálna budova hotela Jagdhaus je pohodlne prepojená s chatou s wellnessom a chatou s reštauráciou podzemnou chodbou.

Apartmány ALMWELT AUSTRIA ****

Apartmány ALMWELT AUSTRIA ****

Komplex Almwelt Austria pozostáva z moderných chát v tradičnom štýle s množstvom dreva postavených na svahoch oblasti Schladming v časti Pichl. Centrálna budova hotela Jagdhaus je pohodlne prepojená s chatou s wellnessom a chatou s reštauráciou podzemnou chodbou.