Schladming / Schladming / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Schladming > Schladming

Hotel MITTERHOFER ****

Hotel MITTERHOFER ****

Kvalitný tradičný rodinne vedený hotel Mitterhofer s príjemnou horskou atmosférou sa nachádza vo vychýrenom stredisku Schladming, asi 1km od centra a obchodov. Železničná stanica Schladming 500m, letisko Salzburg 100km. Nadmorská výška strediska 760m.

Apartmány FERIENALM ****

Apartmány FERIENALM ****

Komplex Ferienalm pozostáva z apartmánových domov a hlavnej hotelovej budovy s recepciou a reštauráciou na slnečnej strane Schladming-u asi 800m od centra. Potraviny 500m, železničná stanica 1km, letisko Salzburg 90km.

Sporthotel ROYER ****+

Sporthotel ROYER ****+

Exkluzívny Sporthotel Royer sa nachádza na okraji strediska Schladming, avšak len 5 min pešou chôdzou do centra mesta. Nadmorská výška 749m. Železničná stanica Schladming cca 1km.

Gasthof ZUM KAISERWEG ***

Gasthof ZUM KAISERWEG ***

Rodinne vedený gasthof Zum Kaiserweg má pokojnú polohu a predsa sa nachádza len asi 5 minút chôdze od centra strediska Schladming.

Hotel FERIENALM ****

Hotel FERIENALM ****

Komplex Ferienalm pozostáva z apartmánových domov a hlavnej hotelovej budovy s recepciou a reštauráciou na slnečnej strane Schladming-u asi 800m od centra.
Potraviny 500m, železničná stanica 1km, letisko Salzburg 90km.

Hotel ZUM STADTTOR ***

Hotel ZUM STADTTOR ***

Menší rodinne vedený hotel Zum Stadttor sa nachádza na pokojnom a pritom centrálnom mieste len pár krokov od svahov. Centrum a obchody 100m.

POSTHOTEL ****

POSTHOTEL ****

Štýlový hotel Posthotel s vyše 400 ročnou gastronomickou tradíciou sa nachádza v centre Schladming na pešej zóne. Železničná stanica Schladming 1km, letisko Salzburg 90km.

Hotel PLANAI ****

Hotel PLANAI ****

Novopostavený hotel Planai (otvorenie december 2012) sa nachádza priamo pri lanovke Planai len 130m od centra Schladming. Na prízemí hotela je supermarket, apres ski hneď pri hoteli.

Chaty SCHLADMING

Chaty SCHLADMING

Chaty Schladming tvoria komplex 10 komfortných chát pre až 24 osôb sa nachádza asi 500m nad mestečkom Schladming uprostred lyžiarskej oblasti Schladming – Dachstein. Obchody, reštaurácie, bary a Apres Ski aktivity v centre asi 500m od chát. Nadmorská výška komplexu 900m, je dostupný autom.

Hotel AQI SCHLADMING ***

Hotel AQI SCHLADMING ***

Aqi Hotel Schladmig má výbornú polohu priamo oproti údolnej stanici lanovky v stredisku Schladming, v jeho centre. Je postavený v modernom minimalistickom štýle a určený len pre dospelých, resp. osoby od 13 rokov vyššie.

Hotel DIE BARBARA ****

Hotel DIE BARBARA ****

Hotel Die Barbara má výhodnú centrálnu polohu v stredisku Schladming priamo oproti lanovke a svahom. Hlavné námestie s reštauráciami, barmi a obchodmi v dosahu 3 minút chôdze.

Hotel Falkensteiner SCHLADMING ****+

Hotel Falkensteiner SCHLADMING ****+

Moderný, nedávno postavený hotel Falkensteiner sa nachádza v populárnom lyžiarskom stredisku Schladming, asi 400m od centra, v pešej vzdialenosti svahov a hlavnej lanovky.

Apartmány LANG

Apartmány LANG

Apartmánový dom Lang sa nachádza v západnej časti mestečka Schladming v blízkosti lanovky. Do centra je to 5 minút chôdze, množstvo obchodov, reštaurácií a barov v dosahu, supermarket 3min chôdze, hlavná autobusová stanica tiež.