Seefeld / Seefeld / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Seefeld > Seefeld

Apartmány AM RÖMERWEG ***

Apartmány AM RÖMERWEG ***

Tradičný apartmánový dom am Römerweg má pokojnú polohu asi 1km od centra Seefeld v nadmorskej výške 1.200m. Nákupné možnosti a železničná stanica Seefeld asi 800m, letisko Innsbruck asi 20km. Ferienhotel Kaltschmid 1km.

Hotel PANORAMA SONNENRESIDENZ WALDHOTEL ***

Hotel PANORAMA SONNENRESIDENZ WALDHOTEL ***

Hotel Panorama Sonnenresidenz Waldhotel má slnečnú polohu na úpätí Rosshütte a od centra Seefeld je vzdialený cca 800m. Nákupné možnosti 300m, letisko Innsbruck asi 12km. Nadmorská výška rezortu 1.200m.

Hotel ALPINA ***

Hotel ALPINA ***

Tradičný útulný hotel Alpina sa nachádza na pokojnom mieste v centre strediska Seefeld v nadmorskej výške 1.200m. Nákupné možnosti 500m, letisko Innsbruck asi 20km.

Hotel STEFANIE

Hotel STEFANIE

Tradičný tirolský hotel Stefanie sa nachádza v centre Seefeldu, asi 300m od obchodov a reštaurácií. Hotel patrí k 4* hotelu Schönruh (asi 50m), ktorého služby môžu hostia využívať. Nadmorská výška strediska 1200m. Železničná stanica 300m, letisko Innsbruck asi 20km.

Apartmány KALTSCHMID ****

Apartmány KALTSCHMID ****

Hotelový komplex s apartmánovým domom v jednom pozostáva z 3 prepojených budov. Apartmánový dom je komfortný, moderný a zariadený v rustikálnom štýle. Komplex sa nachádza v centre Seefeld na pešej zóne v nadmorskej výške 1.200m. Železničná stanica Seefeld asi 200m, letisko Innsbruck asi 20km.

Relax  Spa Hotel ASTORIA *****

Relax Spa Hotel ASTORIA *****

Luxusný Relax Spa Hotel Astoria sa nachádza na okraji strediska Seefeld v nadmorskej výške 1200m uprostred vlastného parku s rozlohou 20.000m2. Železničná stanica Seefeld asi 2km.

Hotel KLOSTERBRÄU *****

Hotel KLOSTERBRÄU *****

Štýlový 5-hviezdový hotel Klosterbräu má výbornú polohu na pešej zóne Seefeld iba 50m od kasína v nadmorskej výške 1.200m. Železničná stanica Seefeld asi 300m.