Serfaus / Serfaus - Fiss - Ladis / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Serfaus - Fiss - Ladis > Serfaus

Hotel AMADEUS-MICHELUZZI ****

Hotel AMADEUS-MICHELUZZI ****

Novo renovovaný a rozšírený hotel Amadeus-Micheluzzi sa nachádza na pokojnom slnečnom mieste v centre top lyžiarskej oblasti Serfaus obklopený majestátnymi 3-tisícovkami. Obchody asi 150m, nadmorská výška 1.430m.

Hotel ALPENRUH ****

Hotel ALPENRUH ****

Rodinne vedený hotel Alpenruh sa nachádza v top lyžiarskom stredisku Rakúska Serfaus priamo v centre, asi 150m od obchodov. Nadmorská výška strediska 1.427m. Železničná stanica Landeck asi 25km, letisko Innsbruck 95km.

Hotel CASTEL ****

Hotel CASTEL ****

Výborný 4* hotel Castel sa nachádza asi 200m od centra strediska Serfaus a obchodov v nadmorskej výške 1.427m. Letisko Innsbruck 95km, železničná stanica Landeck 28km.

Hotel JENNY´S HUAMATL ***

Hotel JENNY´S HUAMATL ***

Neformálne, rodinne vedený hotel Jenny´s sa nachádza v malebnom stredisku Serfaus, hlavná budova je vzdialená 30m a nachádza sa v útrobách zámku Jenny´s, priamo v centre, 300m od obchodných možností. Železničná stanica Landeck 30km, letisko Innsbruck 95km.

Hotel GARNI NOLDIS ****

Hotel GARNI NOLDIS ****

Hotel Garni Noldis má pokojnú a slnečnú polohu v blízkosti centra strediska Serfaus, asi 400 m od nákupných možností. Železničná stanica Landeck je vzdialená 28 km, letisko Innsbruck je vzdialené 95 km.

Apartmány PLATTERHOF

Apartmány PLATTERHOF

Apartmány Platterhof majú slnečnú polohu v centre Serfaus, v nadmorskej výške 1.427 m. Od najbližších nákupných možností sú vzdialené asi 200 m, železničná stanica Landeck je vzdialená 25 km, letisko Innsbruck je vzdialené 100 km.

Hotel GARNI ALPENJUWEL ****

Hotel GARNI ALPENJUWEL ****

Komfortný hotel Garni Alpenjuwel sa nachádza v srdci strediska Serfaus, len 200 m od nákupných možností, v nadmorskej výške 1.427 m. Železničná stanica Landeck je vzdialená 28 km, letisko Innsbruck 95 km.

Hotel REX ***

Hotel REX ***

Štýlový, rodinne vedený hotel Rex má slnečnú polohu s krásnym výhľadom na okolité hory, v tesnej blízkosti strediska Serfaus. Najbnližšie nákupné možnosti sú vzdialené asi 300 m, železničná stanica Landeck je vzdialená 28 km, letisko Innsbruck je vzdialené 90 km.

Hotel GEIGERS POSTHOTEL ****

Hotel GEIGERS POSTHOTEL ****

Rodinný Posthotel Geigers sa nachádza v centre strediska Serfaus. Obchody a reštaurácie strediska v okolí hotela. Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi. Nadmorská výška strediska 1.429m.