Längenfeld / Sölden / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Sölden > Längenfeld

Gasthof BERGHEIMAT ***

Gasthof BERGHEIMAT ***

Útulný rodinne vedený gasthof penzión Bergheimat sa nachádza v centre Huben pri Längenfeld smerom na Sölden. Nákupné možnosti 100m, obľúbený hostinec v gasthofe. K budove patrí penzión asi 300m od gasthofu (nekategorizovaný), izby sú v oboch budovách.

Hotel AQUA DOME ****

Hotel AQUA DOME ****

Komplex Hotel Aqua Dome sa nachádza na pokojnom mieste v centre Längenfeld asi 13km od Sölden uprostred horskej scenérie Ötztalských Álp. Nákupné možnosti 500m, železničná stanica Ötztal asi 23km, letisko Innsbruck asi 72km. Nadmorská výška strediska 1.173m.

Apartmány RAUDASCHL

Apartmány RAUDASCHL

Rodinne vedený apartmánový dom Raudaschl sa nachádza na pokojnom mieste asi 1km od centra Längenfeld a nákupných možností. Nadmorská výška strediska 1.173m. Železničná stanica Ötztal-Bahnhof asi 30km, letisko Innsbruck asi 50km.

Hotel RITA ****

Hotel RITA ****

Rodinne vedený hotel Rita má výbornú polohu v centre Längenfeld v dochádzkovej vzdialenosti od Aqua Domu. Pozostáva z hlavnej budovy a dvoch vedľajších budov (asi 20m), strava a wellness sú v hlavnej budove.

Apartmány HOLZKNECHT

Apartmány HOLZKNECHT

Apartmánový dom Holzknecht sa nachádza na pokojnom mieste v Unterried, asi 2,5km od centra Längenfeld a nákupných možností.