Neustift / Stubaital / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Stubaital > Neustift

Hotel STUBAIERHOF ****

Hotel STUBAIERHOF ****

Príjemný rodinne vedený hotel Stubaierhof v tirolskom štýle sa nachádza len 5min chôdze od centra Neustift v známom lyžiarskom stredisku Stubaital.

Hotel BRENNERSPITZ ****

Hotel BRENNERSPITZ ****

Príjemný hotel Brennerspitz s bazénom a wellnessom neďaleko vlekov a ľadovca s výhodnou cenou a možnosťou atypických termínov pobytu.
• Hotel Brennerspitz s priateľskou atmosférou má centrálnu no pokojnú polohu v rámci Stubaital v časti Milders, asi 2km od centra Neustift, asi 500m od obchodov. Letisko Innsbruck 30km, železničná stanica Fulpmes 5km.

Hotel ALPEINER ****

Hotel ALPEINER ****

Hotel Alpeiner Nature Resort Tirol sa nachádza v mestečku Neustift v lyžiarskom stredisku Stubaital, asi 5min chôdze od centra. Hotel je kompletne zrenovovaný a rozšírený.

Hotel ZUM HOLZKNECHT ****

Hotel ZUM HOLZKNECHT ****

Príjemný hotel v alpskom štýle pozostáva z dvoch budov a je situovaný v Neustift-Milders, len 10 m od centra a nákupných možností, v nadmorskej výške 1.000 m. Železničná stanica Innsbruck je vzdialená 25km, letisko Innsbruck 20km.

Apartmány BELLIS

Apartmány BELLIS

Apartmánový dom Bellis sa nachádza uprostred horskej panorámy asi 700m od centra strediska Neustift v časti Stackler. Nákupné možnosti asi 700m. Nadmorská výška strediska 1.000m. Železničná stanica Stubaitalbahn Fulpmes asi 5km, letisko Innsbruck asi 25km.

Aktivhotel BERGKÖNIG ****

Aktivhotel BERGKÖNIG ****

Rodinne vedený, renovovaný Activhotel Bergkönig sa nachádza v dedinke Neustift im Stubaital, len asi 200m od jej centra, v bočnej ulici v blízkosti hlavnej cesty spájajúcej dedinky údolia s ľadovcom. Obchody a reštaurácie v blízkosti.

Vital Hotel EDELWEISS ****

Vital Hotel EDELWEISS ****

Výborne hodnotený Vitalhotel Edelweiss sa nachádza v pokojnej lokalite údolia Stubai v časti Krössbach, asi 4,5km od centra dedinky Neustift im Stubaital. Časť hotela – Country House bola kompletne zrenovovaná v roku 2015 a bolo dobudované nové krídlo.

SPORTHOTEL NEUSTIFT ****+

SPORTHOTEL NEUSTIFT ****+

Sporhtotel Neustift so 40-ročnou tradíciou má výbornú polohu v centre údolia Stbaital v mestečku Neustift asi 100m od centra, oproti vlekom.

Hotel SONNHOF ****

Hotel SONNHOF ****

Rodinne vedený hotel Sonnhof sa nachádza v srdci údolia Stubaital v mestečku Neustift v časti Oberdorf, čiže priamo v centre. Obchody a vybavenosť strediska v pešom dosahu.