Wagrain / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap WagrainSkipass Wagrain

Wagrain

leží priamo v srdci lyžiarskej oblasti Salzburger Sportwelt, ktorá patrí do ešte širšieho zoskupenia Ski Amadé. Každé zo stredísk tohoto zoskupenia sú pojmom nielen pre rakúšanov, spoločný skipass ponúka rekordných 860 km zjazdoviek s 270 lanovkami a vlekmi. Každý zimný fanúšik si vyberie zimnú dovolenku podľa svojich prestáv.

Ubytovanie Wagrain

Sporthotel WAGRAIN ****

Sporthotel WAGRAIN ****

Jeden z top hotelov v stredisku Wagrain Sporthotel Wagrain s príjemnou atmosférou sa nachádza na pokojnom mieste asi 400m od obchodov a hneď pri lanovke oblasti Sportwelt Amadé. Železničná stanica St.Johann im Pongau 15km, letisko Salzburg 70km. Nadmorská výška strediska 850m.

ALPIN CHALET

ALPIN CHALET

Komplex 4 veľkých drevených chát Alpin Chalet sa nachádza v stredisku Wagrain, na slnečnom svahu Weberland, ktorý prezývajú aj Weberly Hills. Centrum Wagrain asi 1km.

Penzióny WAGRAIN

Penzióny WAGRAIN

Vybrané penzióny sa nachádzajú v mestečku Wagrain v nadmorskej výške 850m. Železničná stanica St.Johann im Pongau asi 15km, letisko Salzburg asi 70km.

Berghotel WAGRAINERHAUS ****

Berghotel WAGRAINERHAUS ****

Horský hotel Berghotel Wagrainerhaus postavený v roku 2005 sa nachádza v nadmorskej výške 1.750m uprostred lyžiarskej oblasti Sportwelt Amade. Centrum Wagrain je dostupné lanovkou asi za 20min.

Anonymné Apartmány WAGRAIN

Anonymné Apartmány WAGRAIN

Vybrané apartmány sa nachádzajú v mestečku Wagrain uprostred lyžiarskej oblasti Salzburger Sportwelt v nadmorskej výške 850m.

Gasthof BACHER ***

Gasthof BACHER ***

Príjemný rodinne vedený gasthof Bacher sa nachádza v St.Johann im Pongau v príjemnom horskom prostredí regiónu Sportwelt Amadé blízko rieky Salzach. Nákupné možnosti asi 700m, železničná stanica asi 500m. Nadmorská výška strediska 650m.

Wellness & Sporthotel ALPINA ****+

Wellness & Sporthotel ALPINA ****+

Wellness & Sporthotel Alpina sa nachádza v jednom zo stredísk lyžiarskej oblasti Sportwelt Amadé, v St. Johann im Pongau, asi 3km od centra.

Lyžiarske stredisko Wagrain

Nadmorská výška: 740 m - 1980 m n.m., sezóna: 28.11. - 12.04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 115 km, ľahké: 30 km, stredné: 81 km, ťažké: 4 km
Lanovky: celkom: 45, vleky: 17, sedačky: 17, kabínky: 11, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Wagrain

Ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská v Rakúsku – Lyžovanie Rakúsko.