Zauchensee / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap ZauchenseeSkipass Zauchensee

Zauchensee

Lyžiarske stredisko Zauchensee patrí do veľkej rodiny stredísk Salzburger Sportwelt. Leží trocha osamotené vzadu celej oblasti, vďaka čomu má výborné snehové podmienky ešte poistené množstvom snežných kanónov. Približne 65km zjazdoviek a 25 lanoviek ponúka spojenie stredísk Zauchensee-Flachauwinkl-Kleinarl. Lyžovačka vhodná pre každého lyžiara. Komu by sa málilo, môže v blízkom okolí vyskúšať až 760 km zjazdoviek so skipasom Ski-Amadé. Viac informácií aj ubytovaní v stredisku na lyžovanie Zauchensee-Flachauwinkl

Ubytovanie Zauchensee

ALPIN CHALET

ALPIN CHALET

Výborná voľba pre rodiny a partie priateľov, v blízkosti svahu a s pohodlím súkromia vlastného, plne vybaveného domu, komfortne pre 18 osôb, tesnejšie až pre 30 osôb.
Komplex komfortných, nedávno postavených dreveníc Alpin Chalet má výbornú polohu pár metrov od lanovky a centra dediny Flachauwinkl.

Hotel ENZIAN ****

Hotel ENZIAN ****

Hotel Enzian má výbornú polohu oproti lyžiarskym svahom v centre malej osady Zauchensee umiestnenej uprostred lyžiarskych svahov v rakúskom Salzbursku, nadmorská výška 1.350m. Viac nákupných možností 10km od hotela v Altenmarkt.

Lyžiarske stredisko Zauchensee

Lyžiarske stredisko Zauchensee je za kopcom spojené so susedným Flachauwinkl a to pokračuje za ďalším kopcom až do Kleinarl. Toto súvislé spojenie poskytuje 65 km zjazdoviek všetkých obtiažností. Tu trénovali známi rakúski majstri, Andrea Fischbacher, Herman Maier, Annemarie Moser-Proll,  Michal Walchhofer. Svoje si nájdu priaznivci voľného štýlu, Absolut snowpark na Shuttlebergu, početné terény pre freeride. Zauchensee pravidelne organizuje preteky série Weltcup - zjazd žien v rámci svetového pohára v lyžovaní.

Nadmorská výška: 1.000 - 2.188 m, sezóna: 21.11. - 19.04., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 44 km, ľahké: 24 km, stredné: 16 km, ťažké: 4 km
Lanovky: celkom: 15, vleky: 5, sedačky: 6, kabínky: 4, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Zauchensee

Príjemná zimná dovolenka na lyžiach pre rodiny aj pre skupinky priateľov, mladých i skúsenejších horských vlkov. Lyžovanie Zauchensee poteší aj romantické duše pokojným prostredím na konci údolia, alebo za vrcholom Tauernkar. Porovnajte ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská v Rakúsku – Lyžovanie Rakúsko.