Fügen / Zillertal / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Zillertal > Fügen

Aktiv & Wellnesshotel KOHLERHOF ****

Aktiv & Wellnesshotel KOHLERHOF ****

Rodinný hotel Kohlerhof pozostáva z dvoch budov (prepojené podzemnou chodbou) hneď pri svahu v nadmorskej výške 550m obľúbeného strediska zimných športov Fügen v údolí Zillertal. Centrum Fügen 800m, nákupné možnosti 50m, železničná stanica Fügen 800m, Jenbach 13km, letisko Innsbruck 50km.

Gasthof HOPPETER

Gasthof HOPPETER

Rodinne vedený penzión Hoppeter sa nachádza priamo v centre strediska Fügen, Len 50m od obchodov, 10km od železničnej stanice Jenbach a 57km od letiska Innsbruck, v nadmorskej výške 550m.

Apartmány FORTUNA

Apartmány FORTUNA

Apartmány sa nachádzajú v rôznych dedinách v časti strediska Hochzillertal – ako Fügen, Kaltanbach, Stumm, Ried, Uderns, Hart, Schlitters , Aschau.
Presná lokalizácia bude upresnená pri ponuke.

Hotel WALDFRIEDE ****

Hotel WALDFRIEDE ****

Rodinne vedený hotel Waldfriede má pokojnú no centrálnu polohu v stredisku Fügen v údolí Zillertal. Centrum je v dosahu pešej chôdze.

Hotel POST ****

Hotel POST ****

Príjemný hotel Post sa nachádza v centre Fügen im Zillertal v blízkosti obchodov. Železničná stanica 300m, letisko Innsbruck 45km.

Apartmány ABENDSTEIN

Apartmány ABENDSTEIN

Apartmánový dom Abendstein sa nachádza na pokojnom mieste údolia Zillertal asi 2km od centra Fügen a 500m od obchodov.

Hotel CRYSTAL ****

Hotel CRYSTAL ****

Príjemný, obľúbený hotel Crystal obklopený horami a svahmi Zillertalu sa nachádza asi 700m od centra Fügen a nákupných možností v nadmorskej výške 550m. Železničná stanica Jenbach asi 13km, letisko Innsbruck 45km.

Apartmány ALPENHOF ****

Apartmány ALPENHOF ****

Príjemný apartmánový dom Alpenhof sa nachádza v centre strediska Fügen v údolí Zillertal, len 150m od potravín a 200m od obchodov. Železničná stanica Fügen je vzdialená 500m, letisko Innsbruck 60km.

Hotel LANDHAUS ZILLERTAL

Hotel LANDHAUS ZILLERTAL

Landhotel Zillertal sa nachádza v centre Fügen v údolí Zillertal, 100m od potravín a 500m od ochodov. Železničná stanica 1km, letisko Innsbruck 52km.

Hotel HUBERTUS ***

Hotel HUBERTUS ***

Príjemný hotel Hubertus s novo renovovanými izbami sa nachádza na pokojnom mieste pri stredisku Fügen v nadmorskej výške 550m, na ceste do Hochfügen. Centrum Fügenu je asi 2km vzdialené, nákupné možnosti asi 900m. Železničná stanica Fügen 2km, Jennbach 11km, letisko Innsbruck 45km.

Hotel ELISABETH ****

Hotel ELISABETH ****

Rodinne vedený hotel Elisabeth má výbornú polohu v centre strediska Fügen v údolí Zillertal. Nákupné možnosti asi 500m, železničná stanica 500m, letisko 60km.

Apartmány DORNAUER

Apartmány DORNAUER

Rodine vedený apartmánový dom Dornauer s renovovanými apartmánmi v tirolskom štýle sa nachádza asi 2,5km od centra Fügen im Zillertal. Nákupné možnosti Uderns 1km, železničná stanica Uderns asi 1km.Nadmorská výška strediska 550m.