Gerlos / Zillertal / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Zillertal > Gerlos

Hotel MARIA THERESIA ***

Hotel MARIA THERESIA ***

Hotel Maria Theresia sa nachádza v stredisku Gerlos, cca 200m od centra a obchodov, priamo pri zjazdovkách. Železničná stanica 45km, letisko Innsbruck 95km, nadmorská výška 1.250m.

Hotel ALPENHOF ****

Hotel ALPENHOF ****

Rodinný hotel Alpenhof s útulnou atmosférou sa náchadza v blízkosti centra Gerlos. Hotel je po rekonštrukcii a skladá sa z troch vzájomne prepojených častí. Nákupné možnosti 300m, železničná stanica Jenbach 40km, letisko Innsbruck 80km. Nadmorská výška strediska 1.250m.

Apartmány GERLOS PERLE ****

Apartmány GERLOS PERLE ****

Rodinne vedený apartmánový dom Gerlos Perle v originálnom tirolskom štýle je v centre Gerlos v nadmorskej výške 1250m. K domu patrí kaviareň – reštaurácia Milchbar, obľúbená miestnymi aj hosťami. Nákupné možnosti 40m, železničná stanica Zell am Ziller 18km, Jenbach 45km, letisko Innsbruck 85km.

Apartmány KOLMBLICK

Apartmány KOLMBLICK

Novopostavené priestranné apartmány Kolmblick sa nachádzajú asi 600m od centra Gerlos a nákupných možností. Železničná stanica Jenbach je vzdialená asi 35km, letisko Innsbruck asi 80km. Nadmorská výška strediska 1.250m.

Hotel JÄGERHOF ****

Hotel JÄGERHOF ****

Rodinne vedený tradičný hotel Jägerhof prebudovaný v roku 2010 sa nachádza priamo v centre Gerlos. Nákupné možnosti 100m, železničná stanica Jenbach 45km, letisko Innsbruck 95km. Nadmorská výška strediska 1.250m.

Gasthof MITTERHOF ***

Gasthof MITTERHOF ***

Útulný gasthof Mitterhof postavený v tirolskom štýle sa nachádza priamo v centre mestečka Gerlos lyžiarskej oblasti Zillertal, iba 20m od nákupných možností v nadmorskej výške 1.250m. Letisko Innsbruck je vzdialené 95km, železničná stanica Jenbach 45km.

Apartmány HUBERTUS

Apartmány HUBERTUS

Známy gasthof Hubertus bol zrenovovaný v roku 2005 a teraz ponúka príjemné apartmánové ubytovanie. Apartmány sa nachádzajú v stredisku Gerlos priamo v centre, 50m od obchodov. Železničná stanica Jenbach asi 35km, nadmorská výška strediska 1250m.