Mayrhofen / Zillertal / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Zillertal > Mayrhofen

Hotel ELISABETH DE LUXE *****

Hotel ELISABETH DE LUXE *****

Tradičný hotel Elisabeth De Luxe sa nachádza v centre známeho strediska Mayrhofen. Železničná stanica 500m, lestisko Innsbruck 70km.

Hotel ST.GEORG ****

Hotel ST.GEORG ****

Obľúbený hotel St. Georg sa nachádza v centre strediska Mayrhofen v nadmorskej výške 630m. Nákupné možnosti 50m od hotela. Letisko Innsbruck 70km, železničná stanica Jenbach 35km.

Hotel ALPENSCHLÖSSL

Hotel ALPENSCHLÖSSL

Hotel Alpenschlössl v tirolskom štýle je situovaný v južnej časti centra Mayrhofen, niekoľko minút chôdze od lanoviek Ahorn a Penken, obchody asi 500m. Železničná stanica Jenbach 35 km, letisko Innsbruck 75km.

Hotel ALPENDOMIZIL NEUHAUS ****

Hotel ALPENDOMIZIL NEUHAUS ****

Známy komfortný hotel Alpendomizil Neuhaus pozostáva z viacerých budov (v komplexe aj apartmány) s bohatými službami. Hlavná budova je prepojená so „St.Josef“ a „Landhaus“ je asi 30m od nej (vedľajšia budova nie je oficiálne kategorizovaná). Komplex sa nachádza v centre Mayrhofen, asi 100m od obchodov. Železničná stanica Jenbach asi 35km, letisko Innsbruck asi 70km.

Apartmány CENTRAL

Apartmány CENTRAL

Rodinne vedený apartmánový dom Central má výbornú polohu v centre Mayrhofen pri hlavnej ulici s obchodmi, barmi a reštauráciami vzdialenými len pár metrov, kúsok od lanovky. Železničná stanica Jenbach asi 35km, letisko Innsbruck 70km.

Hotel FUN & SPA STRASS ****

Hotel FUN & SPA STRASS ****

Fun & Spa Strass hotel sa nachádza v centre Mayrhofen, len asi 30m od obchodov a reštaurácií a hneď vedľa lanovky Penkenbahn. Pozostáva z troch budov, ktoré sú prepojené panoramatickým mostom (vnútorným) – Hotel, Sporthotel a Garni. Izby sú kategorizované podľa budovy, v ktorej sa nachádzajú (oficiálna kategória všetkých troch 4*). Letisko Innsbruck asi 75km.

Hotel – Penzión SIEGELERHOF ***

Hotel – Penzión SIEGELERHOF ***

Rodinne vedený hotel – penzión Siegelerhof sa nachádza na pokojnom mieste na okraji Mayrhofen, no len pár minút chôdze od centra. Obchody 50m, železničná stanica 200m, letisko Innsbruck 75km. Nadmorská výška strediska 630m.

Apartmány NEUHAUS

Apartmány NEUHAUS

Apartmánový dom Neuhaus patrí k 4* hotelu Alpendomizil Neuhaus (50m) a leží v centre Mayrhofen v nadmorskej výške 630m. Nákupné možnosti 30m, železničná stanica Jenbach 35km, letisko Innsbruck 75km.

Apartmány ZILLERPROMENADE

Apartmány ZILLERPROMENADE

Apartmánový dom Zillerpromenade sa nachádza na pokojnom a slnečnom mieste v centre Mayrhofen, v blízkosti je aj rušná, živá časť centra. Nákupné možnosti 50m, železničná stanica Mayrhofen 200m, letisko Innsbruck 65km. Nadmorská výška rezortu je 630m.

Apartmány MANNI´S

Apartmány MANNI´S

Apartmány Manni´s sa nachádzajú priamo v centre Mayrhofenu v nadmorskej výške 630m v blízkosti obchodov a reštaurácií. Železničná stanica Jenbach 35 km, letisko Inssbruck 80km.

Hotel POSTSCHLÖSSL

Hotel POSTSCHLÖSSL

Hotel Garni Postschlössl sa nachádza v centre lyžiarskeho raja Mayrhofen na pokojnom no centrálnom mieste, 50m od obchodov. Železničná stanica 1km, letisko Innsbruck asi 65km.

Apartmány HUBERS URLAUBSDOMIZILE ***

Apartmány HUBERS URLAUBSDOMIZILE ***

Apartmány Hubers Urlaubsdomizile sa nachádzajú v budove Alpina asi 300m od hotela Cafe Traudl v centre Mayrhofen a boli nedávno renovované.Nákupné možnosti 150m, železničná stanica 700m, letisko Unnsbruck 65km.

Penzión ALPEVITA (špeciál)

Penzión ALPEVITA (špeciál)

Penzión Alpevita sa nachádza v blízkosti centra Mayrhofen, asi 400m od obchodov uprostred horskej scenérie Zillertalského údolia.

Hotel Garni ERLER ***

Hotel Garni ERLER ***

Hotel Garni Erler sa nachádza v meste lyžovania Mayrhofen, asi 4 minúty chôdze od rušného centra.