Tux / Zillertal / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Zillertal > Tux

Hotel MADSEITERHOF

Hotel MADSEITERHOF

Rodinne vedený hotel Madseiterhof sa nachádza v srdci vysokohorského alpského strediska Zillertalských Álp Tux. Centrum Lanersbach 3km, potraviny v Hintertux asi 1km, železničná stanica Mayrhofen asi 17km, letisko Innsbruck asi 70km. Nadmorská výška strediska 1.400m.

Alpinhotel BERGHAUS ****

Alpinhotel BERGHAUS ****

Novovybudovaný Alpinhotel Berghaus má centrálnu polohu v údolí Tux, kde ľadovec Hintertux je zárukou snehu. Centrum Lanersbach asi 3km, potraviny v Hintertux asi 2km. Železničná stanica Mayrhofen asi 15km.

Landhaus GUNDRUN

Landhaus GUNDRUN

Landhaus Gundrun skladajúci sa z hlavnej a vedľajšej budovy (cca 80m od seba) má centrálnu polohu v Tux – Lanersbach, v blízkosti reštaurácie, apres ski, obchody, banky.

Chaty ANNO DAZUMAL ****

Chaty ANNO DAZUMAL ****

Alpská „Dedinka“ - Alpendorf, ktorú tvoria chaty Anno Dazumal sa nachádza v stredisku Tux v centre časti Lanersbach, lyžiarskeho strediska Zillertal 3000.

Hotel JÄGER ***

Hotel JÄGER ***

Hotel Jäger sa nachádza v údolí Tux v centrálnej časti Lanersbach. Mayrhofen asi 13km. Pozostáva z hlavnej budovy, budovy „Jägerschlossl“ hneď oproti a hosťovského domu ktorý je s hlavnou budovou prepojený podzemnou chodbou.