Zell am Ziller / Zillertal / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava

Zillertal > Zell am Ziller

Hotel LANDGUT ZAPFENHOF ****

Hotel LANDGUT ZAPFENHOF ****

Hotel Landgut Zapfenhof sa nachádza na obrovskom pozemku a je zariadený v štýle klasického tirolského statku; v kuchyni využíva produkty vlastnej farmy. Centrum Zell am Ziller a nákupné možnosti asi 800m, železničná stanica Jenbach 25km, letisko Innsbruck 65km.

Apartmánový dom SCHNEEBERGER

Apartmánový dom SCHNEEBERGER

Apartmány zariadené v tirolskom štýle sa nachádzajú priamo v Zell am Ziller, len 10m od nákupných možností a železničnej stanice, letisko Innsbruck 60km, v nadmorskej výške 580m.

Hotel TIROLERHOF ***

Hotel TIROLERHOF ***

Rodinne vedený hotel Tirolerhof sa nachádza v centre Zell am Ziller v nadmorskej výške 580m, 50m od nákupných možností. Železničná stanica 100m, letisko Innsbruck asi 60km.

Hotel DÖRFLWIRT ****

Hotel DÖRFLWIRT ****

Tradičný, rodinne vedený hotel Dörflwirt sa nachádza na slnečnom mieste nad Zell am Ziller v časti Hainzenberg asi 5km od centra Zell am Ziller a železničnej stanice. Mayrhofen a Fügen asi 12km. Letisko Innsbruck asi 75km.

Penzión TANNERHOF

Penzión TANNERHOF

Rodinne vedený penzión Tannerhof sa nachádza v dedinke Hippach v srdci údolia a lyžiarskeho strediska Zillertal. V blízkosti je tradičné farmárstvo. Centrum a obchody Zell am Ziller 500m. Nadmorská výška strediska je 575m.

Apartmány REGINA ***

Apartmány REGINA ***

Jednoduché apartmánové ubytovanie s výbornou polohou pre lyžovanie v stredisku Zillertal.

Apartmánový dom Regina sa nachádza asi 200m od centra Zell am Ziller s obchodmi a potravinami. Letisko Innsbruck 65km, železničná stanica 300m.