Zugspitz Arena / Rakúsko : Lyžovanie v Rakúsku, lyžiarske strediská Rakúsko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie v Rakúsku - Saalbach, Schladming, Zillertal, Stubaital, Sölden

first-minute zľava
imgimgimgimgimgSkimap Zugspitz ArenaSkipass Zugspitz Arena

Zugspitz Arena

zahŕňa niekoľko samostatných lyžiarskych stredísk (Marienberg, Bibervier, Ehrwald, Lermoos, Berwang, Zugspitzplatt) pod vrcholom Zugspitze (2.962m). na jeho druhej strane sa nachádza najlepšie nemecké lyžiarske stredisko Garmisch-Partenkirchen, táto kombinácia ponúka neobmedzené možnosti pre každého lyžiara.

Ubytovanie Zugspitz Arena

Hotel MC TIROL

Hotel MC TIROL

Hotel Mc Tirol (prebudovaný ex hotel cube) má výbornú polohu priamo pri svahu lyžiarskeho strediska Zugspitze Arena v Biberwier. Centrum a nákupné možnosti v Ehrwald asi 5km. Nadmorská výška strediska 1.000m. Letisko Innsbruck 76km. Hotel poskytuje možnosti aktívneho zimného vyžitia a dizajnového ubytovania s výhodnou cenou.

Hotel KAISERHOF ****

Hotel KAISERHOF ****

Prestavaný a rozšírený rodinný hotel Kaiserhof s priateľskou atmosférou sa nachádza na úpätí kopca pri svahoch lyžiarskej oblasti Zugspitze Arena v nadmorskej výške 1.336m. Patrí k nemu aj hosťovský dom Thanellerhof (máme v ponuke zvlášť). Centrum Berwang, obchody 200m. Železničná stanica Bichlbach asi 4km, letisko Innsbruck asi 85km.

Hotel SINGER SPORTHOTEL  SPA ****

Hotel SINGER SPORTHOTEL SPA ****

Hotel Singer Sporthotel Spa s vyše 80-ročnou tradíciou, príjemnou atmosférou a osobným prístupom sa nachádza v stredisku Berwang lyžiarskej oblasti Zugspitz Arena. Iba 30km od nemeckých hraníc, železničná stanica Bichlbach asi 4km.

Apartmány CHALET BERWANG

Apartmány CHALET BERWANG

Apartmány Chalet Berwang majú výbornú polohu, nachádzajú sa priamo v centre Berwang. Nadmorská výška strediska je 1.336m. Letisko Innsbruck 86km, železničná stanica v Bichlbach je 4km.

Lyžiarske stredisko Zugspitz Arena

Nadmorská výška: 700 - 2.118 m, sezóna: 01.11. - 03.05., zasnežovanie: ___
Zjazdovky: celkom: 148 km, ľahké: 85 km, stredné: 55 km, ťažké: 8 km
Lanovky: celkom: 49, vleky: 24, sedačky: 16, kabínky: 9, skibus: ___
Skipas: (6 dní) ___

Lyžovanie Zugspitz Arena

Ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská v Rakúsku – Lyžovanie Rakúsko.