Demänovská Dolina / Slovensko : Lyžovanie na Slovensku lyžiarske strediská Slovensko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie na Slovensku - všetky lyžiarske strediská na jednom mieste

first-minute zľava
imgimgimgimgimgimgimgSkimap Demänovská Dolina

Demänovská Dolina

Lyžiarske stredisko Chopok sever je sprístupnené z Demänovskej doliny, ktorá začína pri Liptovskom Mikuláši a končí pod Chopkom. Vleky a zjazdovky sú prepojené s lyžiarskym strediskom na južnej strane Chopku prístupnej z Brezna. Toto prepojenie Jasná Nízke Tatry vytvára najväčšie stredisko na Slovensku s 36 km tratí a kapacitou takmer 25.000 os. / hod.

Ubytovanie Demänovská Dolina

Hotel FIM

Hotel FIM

Hotel FIM je situovaný priamo v srdci Demänovskej doliny, ktorá je pravdepodobne najznámejší a turisticky najnavštevovanejšie dolinou v Nízkych Tatrách a na konci ktorej sa vypína najvyšší vrchol tohto pohoria Chopok.

Hotel TRI STUDNIČKY

Hotel TRI STUDNIČKY

Povesť o neposlušných dcérach liptovského richtára, zakletých do troch vyvierajúcich studniček, sa stala spolu s drevom, meďou a kameňom základom pre luxusný horský hotel Tri Studničky. Nachádza sa približne 6 km od centra Liptovského Mikuláša a rovnako ďaleko od celoročne využívaného rekreačného centra Jasná.

Hotel GRAND

Hotel GRAND

Komfortný hotel Grand je umiestnený na konci Demänovskej Doliny na úpätí hory Chopok. Tesne susediace skiareál Jasná (Chopok - sever) je nevyhledávanějším a najlepšie vybaveným zimným areálom na slovenský.

Horský hotel SKI ZAHRADKY

Horský hotel SKI ZAHRADKY

Obľúbený a menej náročnými klientmi vyhľadávaný hotel SKI Záhradky je umiestnený v tesnej blízkosti dolnej stanice šesťmiestne sedačky na Chopok (sever). Je celoročne dostupný autom, v zimnej sezóne odporúčame zimné výbavu.

Wellness hotel CHOPOK

Wellness hotel CHOPOK

Wellness hotel Chopok v Demänovskej doline je situovaný na začiatku najväčšieho a najznámejšieho strediska Nízkych Tatier (Jasná)

Lyžiarske stredisko Demänovská Dolina

Nadmorská výška: ___, sezóna: ___, zasnežovanie: ___
Zjazdovky celkom: ___, ľahké: ___, stredne ťažké: ___, ťažké: ___
Lanovky celkom: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabínky: ___, skibus: ___
Skipas (6dní): ___

Lyžovanie Demänovská Dolina

ďalšie možnosti lyžovačky, ktoré ponúkajú lyžiarske strediská na Slovensku – Lyžovanie Slovensko.