Demänovská Dolina / Demänovská Dolina / Slovensko : Lyžovanie na Slovensku lyžiarske strediská Slovensko
SlovenskyEnglishČesky

Lyžovanie na Slovensku - všetky lyžiarske strediská na jednom mieste

first-minute zľava

Demänovská Dolina > Demänovská Dolina

Hotel FIM

Hotel FIM

Hotel FIM je situovaný priamo v srdci Demänovskej doliny, ktorá je pravdepodobne najznámejší a turisticky najnavštevovanejšie dolinou v Nízkych Tatrách a na konci ktorej sa vypína najvyšší vrchol tohto pohoria Chopok.

Hotel TRI STUDNIČKY

Hotel TRI STUDNIČKY

Povesť o neposlušných dcérach liptovského richtára, zakletých do troch vyvierajúcich studniček, sa stala spolu s drevom, meďou a kameňom základom pre luxusný horský hotel Tri Studničky. Nachádza sa približne 6 km od centra Liptovského Mikuláša a rovnako ďaleko od celoročne využívaného rekreačného centra Jasná.

Hotel GRAND

Hotel GRAND

Komfortný hotel Grand je umiestnený na konci Demänovskej Doliny na úpätí hory Chopok. Tesne susediace skiareál Jasná (Chopok - sever) je nevyhledávanějším a najlepšie vybaveným zimným areálom na slovenský.

Horský hotel SKI ZAHRADKY

Horský hotel SKI ZAHRADKY

Obľúbený a menej náročnými klientmi vyhľadávaný hotel SKI Záhradky je umiestnený v tesnej blízkosti dolnej stanice šesťmiestne sedačky na Chopok (sever). Je celoročne dostupný autom, v zimnej sezóne odporúčame zimné výbavu.

Wellness hotel CHOPOK

Wellness hotel CHOPOK

Wellness hotel Chopok v Demänovskej doline je situovaný na začiatku najväčšieho a najznámejšieho strediska Nízkych Tatier (Jasná)